promocja
 NA POTENCJĘSEXTREME Oral Jelly 120 mg sildenafil 
WZÓR Z CMS:


154.00
Ilość
- +

SEXTREME Oral Jelly 120 mg sildenafil

SEXTREME Oral Jelly 120 mg sildenafil

SEXTREME Oral Jelly- substancja czynna: SILDENAFIL 120 mg- działanie 6- 8 godzin

Ilość opakowań Ilość saszetek Cena za 1 saszetkę Wartość
1 7 szt. 22 zł 154 zł
2 14 szt. 21 zł 294 zł
3 21 szt. 20 zł 420 zł
4 28 szt. 19 zł 532 zł
5 35 szt. 18 zł 630 zł
10 70 szt. 17 zł 1190 zł
15 105 szt. 16 zł 1680 zł

SEXTREME Oral Jelly

Zanieczyszczenia, coraz gorsze nawyki w zakresie odżywiania, a także siedzący tryb życia i stres. Wszystkie te czynniki wpływają na jakość naszego życia seksualnego, a pierwszą ofiarą jest męska potencja. Pomóc nam tutaj może Sextreme Oral Jelly.

Czym jest Sextreme Oral Jelly?

Sextreme Oral Jelly to środek wyprodukowany przez koncern Shree Venkatesh International Limited z siedzibą w Indiach. Sam środek jest doustnym żelem, który w składzie ma aż 120 mg substancji czynnej o nazwie sildenafil. Sam środek jest przyjmowany doustnie w postaci żelu o różnych smakach a waga jednej saszetki nie przekracza pięciu (gram). Jego olbrzymią zaletą jest to, że działa dużo szybciej niż zwykła tabletka z tą substancją czynną. Dodatkowo o ile w przypadku standardowych środków na efekty musimy czekać niekiedy nawet dwie godziny, to tutaj uzyskujemy je po dziesięciu minutach. Żel utrzymuje się w organizmie człowieka do 24 godzin. Żel o nazwie sextreme 120mg jest przebadany labolatoryjnie,a Firma Shree Venkatesh International Limited go produkująca podlega restrykcjom World Health Organization. Oznacza to, że jest całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia i życia.

Jak działa żel Sextreme Oral Jelly?

Sextreme Oral Jelly jest lekiem stosowanym w leczeniu zaburzeń erekcji. Pomaga ona uzyskać i utrzymać erekcję w stanie podniecenia seksualnego. Sextreme Oral Jelly pomoże wywołać erekcję bez względu na podłoże i przyczyny zaburzeń erekcji jednakże tylko w przypadku podniecenia seksualnego. Sama substancja zawarta w środku powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych w okolicach członka, dzięki czemu krew w większej ilości może napłynąć do prącia. Jednocześnie wywołuje nieznaczne obniżenie ciśnienia, co z kolei sprawia, że krew nie odpływa szybko z powrotem. Mechanizm jej działania polega na wyzwoleniu tlenku azotu w ciele jamistym, co jest kluczowe do rozszerzenia naczyń.

Jak dawkować Sextreme Oral Jelly?

Sextreme Oral Jelly nie powinno się stosować częściej niż raz dziennie. W przypadku osób po sześćdziesiątym roku życia należy dodatkowo zmniejszyć dawkę i wcześniej skonsultować się z lekarzem. Sam środek jak wspomnieliśmy, zaczyna działać po dziesięciu minutach. W niektórych przypadkach czas ten może zostać wydłużony do trzydziestu minut. Żel należy połknąć w całości popijając nie wielką ilością wody. Przyjmować trzeba, iż jej maksymalne działanie utrzymuje się między pierwszą a czwartą godziną. Oznacza to, że przed zażyciem żelu nie powinniśmy spożywać alkoholu oraz wysoko tłuszczowych posiłków. Te bowiem osłabiają efekty działania żelu.

Czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania żelu Sextreme Oral Jelly?

Jak w przypadku każdego środka wpływającego na nasz organizm, także Sextreme Oral Jelly nie jest przeznaczony dla każdego. Nie wolno go stosować, jeśli przyjmujemy azotany w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek czasie. Dotyczy to zwłaszcza osób chorych na astmę lub zażywających nitroglicerynę. Pod żadnym pozorem nie mogą go stosować osoby, które są uzależnione od narkotyków. Sextreme nie powinny używać osoby, które cierpią na niedokrwienie serca, choroby i schorzenia układu krążenia, osoby, które przechodziły zawał serca, z niewydolnością nerek lub wątroby, po przebytym udarze mózgu, ze stwierdzoną miażdżycą, ze zwyrodnieniowymi zmianami siatkówki oka, z niekontrolowanym i złośliwym nadciśnieniem tętniczym, niskim ciśnieniem poniżej 90/50 mmHg, a także z komorową arytmią serca, kardiomiopatią lub uczulone na sildenafil, lub inne składniki Sextremu.

Czy Sextreme Oral Jelly powoduje działania uboczne?

Sam środek jest całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia i życia, jednak u niewielkiej grupy osób może powodować skutki uboczne. Są to najczęściej takie objawy jak lekkie zaczerwienienie twarzy, bóle głowy, niestrawność, uczucie zatkanego nosa, erekcja trwająca ponad 4 godziny, lekkie trudności z głębokim oddychaniem, zaburzenia pracy rytmu serca, nagła utrata lub krótkotrwałe zaniki wzroku. W takim przypadku należy natychmiast zaprzestać stosowania środka i skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu.
 

Ostatnio przeglądane