promocja
 NA POTENCJĘSextreme Black Force 
WZÓR Z CMS:


140.00
Ilość
- +

Sextreme Black Force

Sextreme Black Force

Sextreme Black Force-  Substancja czynna: SILDENAFIL- 200 mg- działanie ok. 6 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 14 zł 140 zł
2 20 szt. 13 zł 260 zł
3 30 szt. 12 zł 360 zł
4 40 szt. 11 zł 440 zł
5 50 szt. 10 zł 500 zł
10 100 szt. 9 zł 900 zł
15 150 szt. 8 zł 1200 zł

Zaburzenia erekcji to jeden z najczęstszych problemów seksualnych mężczyzn. Dotyczą najczęściej panów po czterdziestym roku życia. Pod tym terminem rozumiemy stałą lub nawracającą niemożność utrzymania erekcji podczas stosunku seksualnego. Wedle różnych szacunków na tą dolegliwość może cierpieć nawet około trzech milionów dorosłych mężczyzn w Polsce. Zazwyczaj istnieje więcej niż jedna przyczyna zaburzeń. Źródłem mogą być problemy z hormonami, zaburzenia neurologiczne, chorobowe lub też jak to się dzieje w większości wypadków konsekwencje niezdrowego trybu życia.

Czy Sextreme Black Force pomoże nam w przypadku zaburzeń erekcji?

Jeśli przyczyną braku erekcji nie są czynniki chorobowe, to tak. Lek ten zawiera cytrynian sildenafilu, który jest powszechnie stosowany przy leczeniu zaburzeń erekcji, czy nawet przy impotencji. Może on być niezwykle pomocny w tych przypadkach, gdzie przyczyną zaburzeń jest nieregularny dopływ krwi do penisa lub czynniki wynikające z niezdrowego trybu życia. Chodzi mi tu głównie o stres, zmęczenie, nieprawidłowe odżywianie się, stosowanie używek czy po prostu wpływ wieku na naszą sprawność seksualną.

Jak działa Sextreme Black Force?

W niezwykle prosty sposób. Tlenek azotu jest uwalniany w ciałach jamistych prącia podczas pobudzenia seksualnego, zwiększa znacząco dopływ krwi do penisa. Jednocześnie lek wywołuje szereg zdarzeń, które w konsekwencji powodują rozkurcz mięśni gładkich. Te wypełniane są krwią, co w oczywisty sposób skutkuje trwałą i silną erekcją.

Czy stosowanie Sextreme Black Force jest bezpieczne dla naszego zdrowia?

Zdecydowanie tak. Jak każdy lek i Sextreme Black Power ma swoje ograniczenia. Nie powinny go stosować te osoby, które cierpią na niewydolność wątroby, niedociśnienie lub przechodziły niedawno wylew czy też zawał. Ostrożność zaleca się tym osobom, w przypadku których wysoka aktywność seksualna ze względu na choroby serca, nie jest szczególnie wskazana. W przypadku innych osób nie ma większych przeciwwskazań do zastosowania tego skutecznego leku.

Jak przyjmować Sextreme Black Force?

Stosowanie Sextreme Black Power jest niezwykle proste. Lek przyjmujemy wraz z posiłkiem lub też na około czterdzieści minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Wystarczy, jeśli zażyjemy jedną tabletkę na dobę i nie zaleca się przekraczania tej dawki. Ważne jest, aby podczas przyjmowania leku nie stosować równolegle innych środków, które mogą swoim działaniem wpłynąć na aktywność Sextreme Black Power. Może wtedy dojść do zaburzenia działania, a nawet wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych

Sextreme Black Force- tłumaczenie ulotki dołączonej do produktu

Tabletki cytrynianu sildenafilu
SEXTREME- 
Skład

Sextreme-50
każda powlekana tabletka zawiera cytrynian sildenafilu 50 mg

Sextreme Red Force
każda powlekana tabletka zawiera cytrynian sildenafilu 150 mg

Sextreme Black Force
każda powlekana tabletka zawiera cytrynian sildenafilu 200 mg

Sextreme Chewable
każda powlekana tabletka zawiera cytrynian sildenafilu 100 mg

Sextreme Professional
każda powlekana tabletka zawiera cytrynian sildenafilu 100 mg
Substancją aktywną w SEXTREME jest cytrynian sildenafilu.

Czym jest SEXTREME i kiedy go zażywać?

Tabletki są dostarczane w listkach. SEXTREME to grupa leków o nazwie inhibitory estrów fosforanowych typu 5. Pomagają obniżyć ciśnienie krwi w penisie, podczas podniecenia seksualnego. SEXTREME pomogą uzyskać erekcję. Nie należy przyjmować Sextreme, gdy nie posiada się dysfunkcji erekcji. Nie jest wskazany do stosowania przez kobiety. SEXTREME to lek dla mężczyzn z zaburzeniami erekcji.

ZANIM ZAŻYJESZ SEXTREME ZAPOZNAJ SIĘ Z PONIŻSZYMI INFORMACJAMI

Nie zażywać SEXTREME, gdy:

- zażywasz leki zawierające azotany (np. stosowane przy dusznicy). Sextreme może powodować zwiększenie efektu tych leków. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
- masz alergiczną reakcję na SEXTREME. Alergia może się objawiać wysypką, świądem, obrzękiem warg lub dusznością. Gdy to się wydarzy powiadom lekarza.
- masz problem z sercem.
- miałeś udar lub zawał serca i masz niskie ciśnienie krwi.
- masz rzadkie choroby oczu (jak retinitis pigmentoza).

Zachowaj szczególną ostrożność z SEXTREME i powiadom lekarza gdy:

- masz niedokrwistość sierpowato krwinkową (nieprawidłowość czerwonych krwinek), białaczkę (rak komórek krwi), mnogie komórki szpiczaka mnogiego (rak szpiku kostnego) lub jakąkolwiek chorobę lub deformację twojego penisa.
- jeśli masz problemy z sercem.
- jeśli masz wrzody żołądka lub zaburzenie krwawienia (takie jak hemofilia).

Nie wolno przyjmować leku SEXTREME w przypadku jakiegokolwiek innego leczenia. Produkt SEXTREME nie powinien być podawany dzieciom w wieku poniżej 18 lat. Pacjenci w podeszłym wieku powyżej 65 lat: pierwsza dawka powinna najniższa. Powinieneś powiedzieć lekarzowi, jeśli masz problemy z nerkami. Lekarz pomoże dostosować dawkę.

Stosowanie leku SEXTREME z jedzeniem i piciem: po przyjęciu leku z jedzeniem działanie może być opóźnione.
Ciąża i karmienie piersią: SEXTREME nie jest wskazany dla kobiet.
Prowadzenie pojazdów i obsługiwanie maszyn: SEXTREME może powodować zawroty głowy kłopoty z widzeniem. Nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn po zażyciu leku.

Użycie innych leków:

Należy poinformować lekarza lub farmaceutę, jeśli pacjent przyjmuje lub przyjmował ostatnio inne leki, nawet te, które nie zostały przepisane. Tabletki SEXTREME mogą zakłócać działanie niektórych leków, szczególnie tych stosowanych w leczeniu bólu w klatce piersiowej. Nie bierz SEXTREME Z innymi lekami bez konsultacji z lekarzem.
SEXTREME może spowodować zwiększenie efektu działania leków zawierających azotany.
Jeśli pacjent przyjmuje inhibitory proteazy, takie jak w leczeniu HIV, lekarz może przepisać najniższą dawkę (25 mg) leku SEXTREME.

Jak przyjmować SEXTREME:

Zwyczajowa dawka SEXTREME to 50 mg. Jeżeli masz wrażenie, że efekty SEXTREME są zbyt silne lub zbyt słabe skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Lek zażywamy godzinę przed aktywnością seksualną. Tabletkę popij wodą. SEXTREME spowoduje erekcję tylko wtedy, gdy zostaniesz pobudzony seksualnie. Nie da erekcji, jeśli nie jesteś stymulowany seksualnie. Czas, w jaki SEXTREME zadziała zależy od osoby, ale zwykle zajmuje od pół godziny do godziny. Może się okazać, że SEXTREME zadziała z opóźnieniem, gdy weźmiesz go z ciężkim posiłkiem. Picie alkoholu może tymczasowo osłabić zdolność do wzwodu. Aby uzyskać maksimum korzyści zaleca się, aby nie pić dużych ilości alkoholu przed zażyciem SEXTREME.
Jeśli SEXTREME nie pomoże w otrzymaniu erekcji lub erekcja nie jest wystarczająco długa, skonsultuj się z lekarzem. Nie powinno się zażywać SEXTREME więcej niż raz dziennie: dawka powyżej 100 mg nie zwiększa skuteczności, ale może spowodować wzrost skutków ubocznych.

Możliwe skutki uboczne:

SEXTREME może powodować działania niepożądane. Te skutki są zwykle łagodne. Najczęstszymi objawami niepożądanymi są bóle głowy i zniechęcenie. Rzadziej zgłaszane skutki to niestrawność, zawroty głowy, zatkany nos, zaburzenia widzenia kolorów. Sporadycznie występują krwawienia, ból oczu, bóle mięśniowe. Bardzo rzadko zgłaszano długotrwałe, a czasem nawet bolesne erekcje po przyjęciu SEXTREME.
Jeżeli Twoja erekcja trwa więcej niż 4 godziny, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Czasem zgłaszano także wysypkę błony śluzowej.
Jeżeli zauważysz inne, nie wymienione powyżej skutki uboczne skontaktuj się z lekarzem.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 30ºC. Przechowywać z dala od dzieci. Przechowywać tabletki w oryginalnym opakowaniu. Nie należy używać po terminie ważności podanym na opakowaniu.

Ostatnio przeglądane