PRODUKTYSextreme Black Force 
WZÓR Z CMS:


250.00
Ilość
- +

Sextreme Black Force

Sextreme Black Force

Sextreme Black Force-  Substancja czynna: SILDENAFIL- 200 mg- działanie ok. 6 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 25 zł 250 zł
2 20 szt. 23 zł 460 zł
3 30 szt. 21 zł 630 zł
4 40 szt. 19 zł 760 zł
5 50 szt. 17 zł 850 zł
10 100 szt. 15 zł 1 500 zł
15 150 szt. 13 zł 1 950 zł

Zaburzenia erekcji to jeden z najczęstszych problemów seksualnych mężczyzn. Dotyczą najczęściej panów po czterdziestym roku życia. Pod tym terminem rozumiemy stałą lub nawracającą niemożność utrzymania erekcji podczas stosunku seksualnego. Wedle różnych szacunków na tą dolegliwość może cierpieć nawet około trzech milionów dorosłych mężczyzn w Polsce. Zazwyczaj istnieje więcej niż jedna przyczyna zaburzeń. Źródłem mogą być problemy z hormonami, zaburzenia neurologiczne, chorobowe lub też jak to się dzieje w większości wypadków konsekwencje niezdrowego trybu życia.

Sextreme Black Force nam pomoże w przypadku zaburzeń erekcji?

Jeśli przyczyną braku erekcji nie są czynniki chorobowe, to tak. Lek ten zawiera cytrynian sildenafilu, który jest powszechnie stosowany przy leczeniu zaburzeń erekcji, czy nawet przy impotencji. Może on być niezwykle pomocny w tych przypadkach, gdzie przyczyną zaburzeń jest nieregularny dopływ krwi do penisa lub czynniki wynikające z niezdrowego trybu życia. Chodzi mi tu głównie o stres, zmęczenie, nieprawidłowe odżywianie się, stosowanie używek czy po prostu wpływ wieku na naszą sprawność seksualną.

Jak działa Sextreme Black Force?

W niezwykle prosty sposób. Tlenek azotu jest uwalniany w ciałach jamistych prącia podczas pobudzenia seksualnego, zwiększa znacząco dopływ krwi do penisa. Jednocześnie lek wywołuje szereg zdarzeń, które w konsekwencji powodują rozkurcz mięśni gładkich. Te wypełniane są krwią, co w oczywisty sposób skutkuje trwałą i silną erekcją.

Czy taka terapia jest bezpieczna dla naszego zdrowia?

Zdecydowanie tak. Jak każdy lek i Sextreme Black Power ma swoje ograniczenia. Nie powinny go stosować te osoby, które cierpią na niewydolność wątroby, niedociśnienie lub przechodziły niedawno wylew czy też zawał. Ostrożność zaleca się tym osobom, w przypadku których wysoka aktywność seksualna ze względu na choroby serca, nie jest szczególnie wskazana. W przypadku innych osób nie ma większych przeciwwskazań do zastosowania tego skutecznego leku.

Jak przyjmować Sextreme Black Power?

Stosowanie Sextreme Black Power jest niezwykle proste. Lek przyjmujemy wraz z posiłkiem lub też na około czterdzieści minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Wystarczy, jeśli zażyjemy jedną tabletkę na dobę i nie zaleca się przekraczania tej dawki. Ważne jest, aby podczas przyjmowania leku nie stosować równolegle innych środków, które mogą swoim działaniem wpłynąć na aktywność Sextreme Black Power. Może wtedy dojść do zaburzenia działania, a nawet wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych

Ostatnio przeglądane