promocja
 NA POTENCJĘPREJACK 60 mg 
WZÓR Z CMS:


130.00
Ilość
- +

PREJACK 60 mg

PREJACK 60 mg

Prejack- 60- Substancja czynna: DAPOXETINE- 60 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 13 zł 130 zł
2 20 szt. 12 zł 240 zł
3 30 szt. 11 zł 330 zł
4 40 szt. 10 zł 400 zł
5 50 szt. 9 zł 450 zł

Tabletki Prejack 60 zawierają daPrejacine, selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI), który jest specjalnie stosowany w leczeniu i zapobieganiu przedwczesnemu wytryskowi (PE) u mężczyzn.

Do czego służy Prejack?

Prejack 60mg (daPrejacine 60mg) stosuje się w leczeniu przedwczesnego wytrysku (PE), który jest jedną z najczęstszych przyczyn zaburzeń seksualnych u mężczyzn. Prejack stosuje się w celu poprawy kontroli nad wytryskiem i uzyskania większego odstępu czasu zanim pojawi się wytrysk, podczas stosunku u mężczyzn z przetrwałym lub nawracającym PE.

Czym jest przedwczesny wytrysk?

Około 4% mężczyzn nie ma kontroli nad swoim wytryskiem, a 30% cierpi z powodu przedwczesnego wytysku. Przedwczesny wytrysk (ejaculatio praecox) występuje, gdy dochodzi o wytrysku do kilkudziesięciu sekund po rozpoczęciu stymulacji seksualnej. Przyczyny przedwczesnego wytrysku nie zostały dokładnie zbadane. Niektórzy eksperci zakładają czynniki biologiczne, takie jak nadwrażliwość penisa. Inni widzą przyczynę w czynnikach psychologicznych, takich jak problemy w związku lub strach przed porażką. Czynniki biologiczne i psychologiczne mogą być również współodpowiedzialne i wzajemnie na siebie oddziaływać. Niektórzy mężczyźni mają przedwczesny wytrysk od początku swojego życia seksualnego. U innych pojawiają się w ciągu życia. Wtedy mówi się o „nabytym” przedwczesnym wytrysku. Możesz skontaktować się z przychodnią urologa lub lekarza pierwszego kontaktu w celu przeprowadzenia badania. Lekarz spyta o średni czas do wytrysku i jak często pojawia się on zbyt wcześnie. O przedwczesnym wytrysku możemy mówić gdy:

• Wytrysk prawie zawsze pojawia się w sposób niezamierzony w ciągu minuty od włożenia prącia.
• Przedwczesny wytrysk występuje od ponad sześciu miesięcy.
• Żadne choroby nie są odpowiedzialne za pojawienie się problemu.

Przedwczesny wytrysk może czasem być skutkiem zaburzeń erekcji – np. gdy mężczyzna śpieszy się, bo boi się, że nie będzie już w stanie utrzymać erekcji. Wtedy głównym problemem są zaburzenia erekcji, a nie przedwczesny wytrysk.

Jak działa Prejack?

Tabletki Prejack 60 mg zawierają daPrejacine 60 mg, selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI), który jest stosowany szczególnie w przypadku przedwczesnego wytrysku (PE), ponieważ ma szybki początek działania, z maksymalnym efektem w ciągu 1-2 godzin i krótkim okresem półtrwania, co oznacza, że jest szybko usuwany z organizmu w ciągu 24 godzin.

Wytrysk to odruch, w którym pośredniczy współczulny układ nerwowy. Kiedy stymulacja seksualna osiągnie pewien próg, komórki nerwowe czuciowe w rdzeniu kręgowym są aktywowane, a impulsy nerwowe są wysyłane do mózgu, który następnie wysyła wiadomości z powrotem. Uważa się, że w odruchu wytrysku pośredniczy serotonina, specyficzna substancja chemiczna mózgu lub neuroprzekaźnik, który bierze udział w przekazywaniu sygnałów nerwowych, co umożliwia komórkom mózgowym komunikację.

Uważa się, że niski poziom serotoniny w niektórych obszarach mózgu jest odpowiedzialny za wywoływanie przedwczesnego wytrysku. DaPrejacine w Prejack blokuje wychwyt zwrotny serotoniny z synapsy, czyli szczeliny między komórkami nerwowymi, przez którą przesyłane są wiadomości chemiczne z jednej komórki nerwowej do drugiej. Jeśli wychwyt zwrotny serotoniny przez pierwszą komórkę nerwową (presynaptyczną) jest zablokowany, oznacza to, że w odbierającej komórce nerwowej (postsynaptycznej) pozostaje więcej serotoniny, co umożliwia komórkom nerwowym dłuższą komunikację ze sobą. To działanie daPrejacine w Prejack 60 pomaga przedłużyć zdolność do utrzymania aktywności seksualnej bez przedwczesnego wytrysku i dłużej utrzymać kontrolę nad wytryskiem.

Co zawiera Prejack?

Tabletki Prejack 60 mg zawierają aktywny składnik daPrejacine, selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI), który jest stosowany w leczeniu i zapobieganiu trwałemu lub nawracającemu przedwczesnemu wytryskowi (PE).

Do czego służy Prejack 60 mg?

Prejack 60 mg zawiera substancję czynną dapoksetynę i należy do grupy leków zwanych dapoksetyną. Prejack można również nazwać lekiem „urologicznym”. Prejack wydłuża czas wytrysku i pomaga utrzymać kontrolę nad wytryskiem. Może to zmniejszyć uczucie frustracji i depresji spowodowane przedwczesnym wytryskiem. Prejack 60mg jest stosowany w leczeniu przedwczesnego wytrysku u dorosłych mężczyzn do 30 roku życia, w wieku od 18 do 64 lat.

Jak stosować Prejack 60?

Każde opakowanie zawiera 10 tabletek. Jeśli przyjmiesz je dokładnie zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania, bardzo szybko zauważysz poprawę. Ajanta Pharma jest znanym producentem wzmacniaczy potencji i posiada w tym zakresie ogromną wiedzę i doświadczenie. Po zażyciu jednej tabletki efekt utrzymuje się około 15-18 godzin. Tabletek nie należy jednak łączyć z alkoholem ani z dużą ilością zbyt tłustego jedzenia. Aby zwiększyć efekt, tabletkę należy zażyć około 40 do 45 minut przed pożyciem seksualnym. Nie należy przyjmować więcej niż jedną tabletkę dziennie. Zalecana dawka to 60 mg. Lekarz może zwiększyć dawkę do 90 mg. Nie należy przyjmować tego leku częściej niż raz na 24 godziny. Tabletki Prejack należy połykać w całości, popijając co najmniej jedną szklanką wody, aby uniknąć ich gorzkiego smaku. Tabletkę można przyjmować z jedzeniem lub bez jedzenia. Leku nie powinni stosować mężczyźni poniżej 18 roku życia ani mężczyźni powyżej 65 roku życia. Porozmawiaj z lekarzem o leczeniu preparatem Prejack 60 mg po pierwszych 4 tygodniach lub po 6 dawkach leku, aby ustalić, czy kontynuować leczenie. Jeśli leczenie jest kontynuowane, pacjent powinien co 6 miesięcy omawiać to z lekarzem.

Kiedy nie należy stosować Prejack 60mg?

Nie należy stosować leku, kiedy u pacjentki nie zdiagnozowano przedwczesnego wytrysku. Jeśli masz inne problemy seksualne, takie jak zaburzenia erekcji. Pacjent miał historię zawrotów głowy spowodowanych niskim ciśnieniem. Pacjent używa substancji psychoaktywnych, takich jak ekstazy, LSD, narkotyki czy benzodiazepiny. Pacjent spożywa alkohol. Pacjent miał problemy psychologiczne, w tym depresję. Zaburzenie afektywne dwubiegunowe. Pacjent ma epilepsję. Pacjent miał wcześniej problemy z krwawieniem lub krzepliwością krwi. Pacjent ma problemy z nerkami. Pacjent ma lub ma wysokie ciśnienie wewnątrzgałkowe.

Jakie są skutki uboczne Prejack?

Najczęściej zgłaszanymi działaniami niepożądanymi podczas przyjmowania tabletek Prejack 60 mg są bóle głowy, zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, biegunka, suchość w ustach, dyskomfort w jamie brzusznej), zawroty głowy, senność, drżenie, trudności ze snem, podwyższone ciśnienie krwi, zaburzenia erekcji, obniżone libido.

Jakie leki wchodzą w interakcje z Prejack?

Kilka leków wchodzi w interakcję z tabletkami Prejack 60 mg i nie należy ich przyjmować podczas przyjmowania leku Prejack lub tylko po omówieniu i zaleceniu lekarza:

• Leki, które powodują poważną reakcję z lekiem Prejack: inhibitory monoaminooksydazy na depresję, tiorydazyna na schizofrenię, antykoagulant warfaryna zwiększa ryzyko krwawienia, NLPZ, takie jak aspiryna lub ibuprofen, ziele dziurawca, leki przeciwmigrenowe, takie jak sumatryptan, tramadol przeciwbólowy, leki przeciwdepresyjne SSRI, takie jak paroksetyna lub citalopram
• Leki przeciwdepresyjne SNRI, takie jak wenlafaksyna, lit na zaburzenia nastroju.
• Leki wpływające na Prejack: tiorydazyna na schizofrenię, leki przeciwgrzybicze, takie jak ketokonazol, antybiotyki, takie jak erytromycyna.
• Leki na HIV, takie jak ritonawir i atazanawir, blokery kanału wapniowego, takie jak diltiazem, na nadciśnienie.

Ostatnio przeglądane