promocja
 NA POTENCJĘPoxet- 60 
WZÓR Z CMS:


130.00
Ilość
- +

Poxet- 60

Poxet- 60

Poxet-60- Substancja czynna: DAPOXETINE- 60 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 13 zł 130 zł
2 20 szt. 12 zł 240 zł
3 30 szt. 11 zł 330 zł
4 40 szt. 10 zł 400 zł
5 50 szt. 9 zł 450 zł
10 100 szt. 8 zł 800 zł

Długi, zapewniający obopólną satysfakcję stosunek intymny, to marzenie wielu mężczyzn. Zdarza się jednak, że – ze względu na zaburzenia erekcji – jest to niemożliwe.
W tej sytuacji warto sięgnąć po skuteczne i bezpieczne rozwiązanie, czyli tabletki Poxet 60.

Poxet 60- co to takiego?

Poxet 60 to innowacyjny lek na potencję i mężczyzn, zapewniający kontrolę wytrysku oraz opóźnienie męskiego orgazmu. 
W składzie leku znajduje się substancja aktywna – depoxetina w ilości 60 mg. Poxet 60 występuje w postaci łatwych to połknięcia, okrągłych tabletek w kolorze niebieskim.
 

Jak rozpoznać oryginalny lek Poxet 60?

Poxet 60 występuje w blistrach po 10 tabletek. Tabletki mają okrągły kształt i niebieski kolor. Na każdym blistrze wytłoczony jest numer seryjny oraz data przydatności do spożycia. 

Kiedy należy stosować Poxet 60?

Poxet 60 to lek, którego celem jest zniwelowanie przedwczesnego wytrysku oraz kontrola orgazmu, umożliwiająca jednoczesne szczytowanie obu partnerów. Lek pozwala uzyskać i utrzymać erekcję odpowiednio długo, niwelując przedwczesny wytrysk oraz wydłużając stosunek płciowy. W sytuacji pobudzenia seksualnego działanie preparatu jest odczuwalne już po kilku minutach po zażyciu. 

Czy Poxet 60 posiada także inne właściwości?

Tak. Jeden ze składników leków wykazuje działanie antystresowe, dzięki czemu Poxet 60 w delikatny sposób poprawia także samopoczucie mężczyzny.

Czy Poxet 60 może być stosowany przez kobiety?

Nie. Jest to preparat adresowany wyłącznie dla mężczyzn, którzy zmagają się z zaburzeniami erekcji oraz przedwczesnym wytryskiem

Czy Poxet 60 należy przyjmować wyłącznie z posiłkiem?

Poxet 60 może być zażywany podczas posiłku lub niezależnie od niego. Tabletkę najlepiej przyjąć od 1 do 3 godzin przed planowaną aktywnością seksualną, popijając niegazowaną wodą. Podczas stosowania leku należy unikać alkoholu, a także tłustych i obfitych posiłków. Upośledzenie działania leku może spowodować również jednoczesne picie soku grefrutowego lub zjadanie grejfruta. 
Warto pamiętać, że przyjmowanie leku na pusty żołądek może opóźnić jego działanie, dlatego też najlepiej zjeść lekki posiłek, a następnie zażyć tabletkę Poxet 60.

W jaki sposób działa Poxet 60?

Dzięki zawartości depoxetinu, lek Poxet 60 hamuje wydzielanie hormonu szczęścia, czyli serotoniny, spowalniając procesy związane z uzyskaniem orgazmu. Największe działanie leku pojawia się w drugiej godzinie po zażyciu tabletki. 

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania Poxet 60?

Tak. Poxet 60 nie może być stosowany w przypadku jednoczesnego przyjmowania preparatów uwalniających tlenek azotu lub azotany w dowolnej postaci. Leku nie powinny stosować osoby, u których wskazana jest wstrzemięźliwość seksualna, wynikająca m.in. z ciężkiej niewydolności układu sercowo-naczyniowego. Przeciwwskazaniem do stosowania leku są zaburzenia widzenia, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, niedociśnienie (poniżej 90/50) lub nadciśnienie tętnicze krwi, świeżo przebyty zawał serca lub udar mózgu, mania, depresja maniakalna oraz uczulenie na dowolny składnik leku.

Czy warto skonsultować stosowanie Poxet 60 z lekarzem?

Tak. Lekarz pomoże określić optymalną dawkę leku, a także wykluczy ewentualne przeciwwskazania do stosowania preparatu.

Ostatnio przeglądane