promocja
 NA POTENCJĘP- Force Fort 
WZÓR Z CMS:


120.00
Ilość
- +

P- Force Fort

P- Force Fort P- Force Fort

P- Force Fort- 150 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 150 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 12 zł 120 zł
2 20 szt. 11 zł 220 zł
3 30 szt. 10 zł 300 zł
4 40 szt. 9 zł 360 zł
5 50 szt. 8 zł 400 zł
10 100 szt. 7 zł 700 zł

Sildenafil jest zatwierdzonym przez FDA lekiem stosowanym w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. P-Force Fort to szybko działający lek, którego działanie może trwać do czterech godzin. Działa dobrze dla mężczyzn w każdym wieku, niezależnie od tego, jak długo pacjent miał problemy z uzyskaniem i utrzymaniem erekcji.

Czym jest P- Force Fort?

P-Force Fort zakłóca produkcję hormonu zwanego PDE5. Rozluźnia naczynia krwionośne otaczające penisa, aby umożliwić zwiększony przepływ krwi podczas podniecenia seksualnego. Korzystając z Fortu P-Force, mężczyźni mogą łatwo uzyskać i utrzymać twardą erekcję po stymulacji seksualnej. Erekcję otrzymasz dopiero po pobudzeniu seksualnym, a erekcja sama zniknie. Nawet jeśli od dłuższego czasu masz problemy z erekcją, Fort P-Force natychmiast zacznie działać.

Jak działa P- Force Fort?

Zaburzenia erekcji to nazwa stanu, w którym enzym cGMP jest zastępowany innym enzymem PDE5 (fosfodiesterazy typu 5). Enzym PDE5 rozkłada cGMP i zajmuje jego miejsce. Enzym PDE5 ogranicza przepływ krwi, co powoduje problemy z erekcją u mężczyzn. Krew jest niezbędna do osiągnięcia erekcji. P-Force Fort hamuje enzym PDE5, zwiększając przepływ krwi do obszaru prącia. Wypełniony krwią obszar prącia ułatwia mężczyznom osiągnięcie erekcji. P-Force Fort uwalnia również cGMP w ciele. Fort P-Force jest przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn. Grupa wiekowa nie ma znaczenia. Bez względu na wiek lek jest przepisywany mężczyznom cierpiącym na zaburzenia erekcji.

Fort P-Force może zacząć działać w ciągu 15 minut. Jest to popularne leczenie problemów z zaburzeniami erekcji, ponieważ naukowo udowodniono, że pomaga około 80% mężczyzn doświadczających trudności seksualnych. Było to pierwsze zatwierdzone przez FDA leczenie zaburzeń erekcji. Próby kliniczne z całego świata wykazały, że Fort P-Force jest skutecznym sposobem leczenia problemów z erekcją. Fort P-Force jest przepisywany mężczyznom, którzy nie są w stanie utrzymać stabilnej erekcji podczas aktu seksualnego. P-Force Fort jest jedną z ogólnych odmian dobrze znanej Viagry i jest produkowany zgodnie ze wszystkimi wymogami Światowej Organizacji Zdrowia USA. P-Force Fort jest znany z szybszego działania niż inne leki i przez dłuższy czas dzięki wyższej dawce aktywnego składnika cytrynianu sildenafilu. Możesz cieszyć się pozytywnymi wynikami w 15-30 minut po przyjęciu.

Czy z przyjmowaniem P- Force Fort wiążą się efekty uboczne?

Wszelkie skutki uboczne przyjmowania Fortu P-Force są zwykle niewielkie. Typowe działania niepożądane obejmują ból głowy, niestrawność, problemy ze wzrokiem, zawroty głowy, wrażliwość na światło, zaczerwienienie skóry i wysypkę. Rzadkie, ale poważne działania niepożądane obejmują problemy ze słuchem, chwilową ślepotę i erekcję, która nie ustępuje. Jeśli po zażyciu Fortu P-Force wystąpi jeden z tych efektów ubocznych, zasięgnij porady lekarza. Bardzo rzadko może pojawić się:

- biegunka
- zaczerwienienie
- ból głowy
- niestrawność
- zatkany nos lub katar
- problemy z oddychaniem
- zmiany w słuchu
- ból w klatce piersiowej
- szybkie, nieregularne bicie serca
- drgawki

Czy są jakieś przeciwwskazania do przyjmowania P- Force Fort?

Nie należy przyjmować leku P-Force Fort, jeśli pacjent przyjmuje cyzapryd, azotan metskopolaminy, azotany, takie jak azotyn amylu, diazotan izosorbidu, mononitrat izosorbidu W przypadku przedawkowania P-Force Fort i złego samopoczucia należy natychmiast udać się do lekarza lub pracownika służby zdrowia. Nie bierz P-Force Fort, jeśli jesteś uczulony na komponenty leku.

P-Force Fort może również wchodzić w interakcje z niektórymi lekami na nadciśnienie, niektórymi lekami stosowanymi w leczeniu zakażenia HIV lub AIDS, niektórymi lekami stosowanymi w zakażeniach grzybiczych lub drożdżowych, takimi jak flukonazol, itrakonazol, ketokonazol i worykonazol, cymetydyna, erytromycyna, ryfampina. Bądź ostrożny przy stosowaniu P-Force Fortem, jeśli masz problemy z oczami lub wzrokiem, w tym rzadką dziedziczną chorobę oka zwaną pigmentozą siatkówki, chorobę serca, dusznicę bolesną, wysokie lub niskie ciśnienie krwi, zawał serca lub inne problemy z sercem, chorobę nerek, choroba wątroby, udar mózgu, nietypowa lub alergiczna reakcja na syldenafil. Skontaktuj się z lekarzem lub pracownikiem służby zdrowia, jeśli erekcja trwa dłużej niż 4 godziny lub staje się bolesna. Jeśli zauważysz jakiekolwiek zmiany w widzeniu podczas przyjmowania tego leku, skontaktuj się jak najszybciej z lekarzem lub pracownikiem służby zdrowia. Składnik Cytrynian Sildenafilu 150 mg ma niewielki wpływ na ciśnienie krwi w pozycji leżącej u zdrowych osób. Z kolei poziomy inhibitorów PDE5 w osoczu są podwyższone u mężczyzn, którzy są już związani z ciężką niewydolnością nerek, w tym klirensem poniżej 30 ml / min


Składnik Cytrynian syldenafilu nie jest bezpieczny do spożycia, gdy jest spożywany w połączeniu z innymi lekami na zaburzenia erekcji lub podobnymi środkami wzmacniającymi seksualność Wiadomo, że składnik PDE5 jest obecny w płytkach krwi, dlatego cytrynian sildenafilu w medycynie należy ostrożnie podawać pacjentom z zaburzeniami krzepnięcia lub chorobą wrzodową. Lek na zaburzenia erekcji należy spożywać ostrożnie u pacjentów z anatomicznym odkształceniem prącia oraz u pacjentów ze schorzeniami, które mogą predysponować ich do priapizmu.

Ostatnio przeglądane