NA KONCENTRACJĘModalert 200 
WZÓR Z CMS:


80.00
Ilość
- +

Modalert 200

Modalert 200 Modalert 200

Modalert 200- Substancja czynna: MODAFINIL- 200 mg- działanie ok. 8 godzin- zaczyna działać po ok. 60 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 8 zł 80 zł
3 30 szt. 7.5 zł 225 zł
5 50 szt. 7 zł 350 zł
10 100 szt. 6.5 zł 650 zł

Co to jest Modalert 200?

Modalert obejmuje aktywny składnik Modafinil. Modalert 200 może być stosowany do leczenia stanu zwanego narkolepsją, w którym dana osoba zapada w niekontrolowany sposób w sen. Jest również stosowany do radzenia sobie z obturacyjnym bezdechem sennym i problemami dotyczącymi snu z powodu pracy zmianowej. Zwykle są używane przez studentów, lekarzy, lotnictwo, astronautów i innych, którzy chcą lub muszą pozostać w stanie czuwania. Leki stosuje się w wielu problemach, które dotyczą stwardnienia rozsianego, zmęczenia, depresji i zespołu nadpobudliwości z deficytem uwagi (ADHD).

Jak działa Modalert 200?

Modalert 200 działa na określonym obszarze mózgu człowieka, który kontroluje czuwanie i sen, intensyfikując kwant niektórych naturalnych chemikaliów niezbędnych do przebudzenia. Modalert zmniejsza ostry stan czuwania ze względu na stan narkolepsji i różne zaburzenia snu, takie jak przerwy w oddychaniu podczas snu zwanego obturacyjnym bezdechem sennym. Można go zastosować, aby pomóc osobie zachować czujność w godzinach pracy, na wypadek, gdyby jego harmonogram pracy utrudniał normalną rutynę snu znaną jako zaburzenie snu podczas pracy zmianowej.

Jak długo trwa działanie Modalert?

Podobnie jak w przypadku wielu leków czas działania może się różnić w zależności od osoby. Niektóre osoby odczuwają skutki w ciągu zaledwie 30 minut. Jednak wiele osób zauważy, że efekty powstają około godziny od zażycia leku. Modafinil pozostanie w twoim układzie około 82 i pół godziny po ostatniej dawce, w zależności od poszczególnych pierwiastków.

Czy Modalert (Modafinil) jest stymulantem?

Modalert (Modafinil) ma unikalną strukturę i nie jest środkiem pobudzającym. Ma jednak działanie pobudzające i poprawia czujność, poprawia myślenie i rozeznanie, a także sprawia, że ludzie są czujni. Modalert nie może leczyć zaburzeń snu i nie może wyeliminować senności. Nie zastępuje naturalnego pragnienia snu. Nie wolno go wykorzystywać do zwalczania zmęczenia lub powstrzymywania snu u osób pozbawionych jakichkolwiek zaburzeń snu. Nie jest jeszcze ustalone, jak umiarkowane funkcje pozwalają pozostać w stanie czuwania. Jednak eksperci uważają, że wpływa to na niektóre wydzieliny w mózgu, które kontrolują cykl czuwania lub snu.

Jak stosować Modalert 200?

Jeśli chodzi o leczenie narkolepsji, należy przyjmować ten lek doustnie bez posiłku lub razem z posiłkiem zgodnie z instrukcjami lekarza, zwykle jedną tabletkę każdego ranka. Alternatywnie, na wypadek, gdyby lekarz zalecił przyjmowanie dziennej dawki leku podzielonego na spożycie rano i w południe. W przypadku obturacyjnego bezdechu sennego należy spożywać lek Modalert ( Modafinil) w dawce 200 mg doustnie bez posiłku lub razem z posiłkiem zgodnie z zaleceniami lekarza, zwykle jedną tabletkę każdego ranka. W przypadku nagłego zaprzestania stosowania tego leku możesz mieć objawy odstawienia, takie jak wymioty, nudności, dreszcze, pocenie się itp. Aby powstrzymać odstawienie, lekarz prowadzący stopniowo dostosowuje dawkę. Wycofanie może być możliwe w przypadku spożywania dużych dawek leku lub przez dłuższy czas. Natychmiast powiadomić lekarza w przypadku wycofania.

Czy Modalert powoduje jakiekolwiek efekty uboczne?

W niezwykle rzadkich przypadkach podczas przyjmowania leku zauważysz następujące łagodne lub ciężkie działania niepożądane. Poinformuj lekarza o każdym takim przypadku:

- ból głowy
- trudności w oddawaniu moczu
- nadwrażliwość
- gorączka i dreszcze
- ból w klatce piersiowej
- niezwykłe krwawienie lub zasinienie
- problemy ze snem
- nudności
- zawroty głowy

Duża liczba pacjentów nie doświadcza żadnych niepożądanych skutków ubocznych podczas przyjmowania leku. Zadzwoń do lekarza rodzinnego na wypadek poważnych skutków ubocznych. Niezwykle intensywna reakcja alergiczna spowodowana tym lekiem zdarza się rzadko, skontaktuj się z lekarzem, jeśli masz reakcje alergiczne, takie jak:

- swędzenie
- wysypka
- obrzęk węzłów chłonnych
- obrzęk gardła, języka, twarzy
- problemy z oddychaniem
- ostre zawroty głowy

Jakie środki ostrożności muszę zachować przed przyjmowaniem Modalert?

Przed zastosowaniem Modalert powiedz lekarzowi ogólnemu, jeśli masz uczulenie na ten lek lub uczulenie na tabletkę modalert. Przed spożyciem Modalert powiedz lekarzowi historię choroby, a zwłaszcza dolegliwości serca, takie jak:

- nieregularny rytm serca
- atak serca
- ból w klatce piersiowej
- problem zastawki mitralnej
- powiększone serce

O problemach takich jak:

- problemy z wątrobą
- psychoza nadciśnienia tętniczego
- mania
- depresja

Zaburzenia snu mają tendencję do minimalizowania zdolności do szybkiego reagowania. Chociaż Modalert Modafinil pomaga nie zasnąć, użytkownik nadal nie jest w stanie wykonywać czynności wymagających szybkiej reakcji, takich jak prowadzenie samochodu. Ten środek powoduje zawroty głowy użytkownika. Marihuana lub alkohol mogą powodować więcej zawrotów głowy. Nigdy nie obsługuj maszyn, nie siadaj też za kierownicą.

Czy bezpiecznie jest pić alkohol podczas przyjmowania Modalert Modafinil?

Z reguły nie należy mieszać alkoholu z Modafinilem. Niektóre zdrowe osoby przyjmujące Modafinil ze względu na jego wpływ na funkcje poznawcze ujawniły, że mieszanie Modafinilu z alkoholem może powodować omdlenia.

Ostatnio przeglądane