NA KONCENTRACJĘModalert 100 
WZÓR Z CMS:


70.00
Ilość
- +

Modalert 100

Modalert 100 Modalert 100

Modalert 100- Substancja czynna: MODAFINIL- 100 mg- działanie ok. 8 godzin- zaczyna działać po ok. 60 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 7 zł 70 zł
3 30 szt. 6.5 zł 195 zł
5 50 szt. 6 zł 300 zł

Modalert 100

Zdarza się tak, że sytuacja w pracy czy w szkole wymaga od nas wzmożonej uwagi. W takim przypadku doskonale sprawdzi się Modalert 100.

Czym jest Modalert 100?

Modalert jest jednym z najpopularniejszych leków poprawiających funkcje poznawcze na świecie. Jest podobny do amfetamin (Deksedryna i Adderall ) lub metylofenidatu ( Ritalin ), ale ma znacznie mniej skutków ubocznych. Modalert to ogólna wersja modafinilu. Jest znacznie tańszy niż markowa wersja Provigil, bez utraty jakości. Modalert to ogólna wersja modafinilu wyprodukowana przez giganta farmaceutycznego Sun Pharmaceuticals. Występuje w rozmiarach 100 mg, 200 mg i 400 mg, chociaż większość sprzedawców sprzedaje tylko wersję 100 mg. Każda kapsułka ma wygodne zagięcie pośrodku, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo rozdzielić tabletki 200 mg na dwie równe dawki 100 mg, jeśli chcą mniejszej dawki. Modalert jest przepisywany przez lekarzy w leczeniu ADD / ADHD i narkolepsji. Poza zalecanymi zastosowaniami Modalert jest popularny jako suplement poprawy funkcji poznawczych. Jest również wykorzystywany przez wojsko amerykańskie, aby pomóc jego siłom specjalnym nie zasnąć podczas długich misji.

Jakie korzyści daje nam Modalert 100?

Studenci często biorą Modalert, aby poprawić koncentrację podczas sesji. Biznesmeni używają go do zasilania podczas wyczerpujących projektów, a gracze używają go podczas zawodów, aby zwiększyć czujność i czas reakcji. Modalert, podobnie jak wszystkie substancje gdzie występuje modafinil, jest uważany za środek promujący czuwanie i wzmacniający funkcje poznawcze. Celuje w określone obszary mózgu, które są odpowiedzialne za czuwanie. Efekty te są korzystne dla dużej grupy ludzi. Modafinil jest popularny wśród studentów, artystów, pisarzy, pilotów myśliwskich, pracowników zmianowych i praktycznie każdego, kto musi pozostać przytomny, aby ukończyć trudny projekt lub żmudne zadanie. Korzyści z Modalert obejmują:

- lepsze skupienie i koncentracja
- zwiększony poziom energii
- eliminuje zmęczenie psychiczne przez kilka godzin
- poprawia zdolność wykonywania żmudnych lub powtarzalnych zadań
- zwiększa motywację do pracy, lub nauki

Jak działa Modalert 100?

Leki często działają poprzez wiązanie się z określonymi receptorami w ciele. Ciało wykorzystuje różne rodzaje receptorów, aby powiedzieć komórkom, co mają robić. Modalert działa na specjalnym zestawie receptorów zwanych „receptorami transportu dopaminy”. Receptory te mówią neuronom, ile dopaminy powinni wchłonąć ponownie (zmniejszając w ten sposób stężenie dopaminy). Kiedy Modalert wchodzi do organizmu, blokuje te receptory, zapobiegając ponownemu wchłanianiu dopaminy. Ponieważ do komórki ponownie wchłania się mniej dopaminy, zaczyna ona gromadzić się poza komórką. Kokaina wykorzystuje ten sam mechanizm do wywierania swoich efektów, choć w znacznie większym stopniu. Istnieje również kilka innych mechanizmów używanych przez Modalert w celu zwiększenia funkcji poznawczych i czuwania, które sprawiają, że jest to coś zupełnie innego niż kokaina. Modalert zwiększa również histaminę, oreksynę i noradrenalinę w mózgu. Te chemikalia są używane do regulowania podniecenia w cyklu snu i czuwania. Warunki, w których modafinil jest przewidziany, obejmują braki w jednym lub większej liczbie tych neuroprzekaźników. Osoby cierpiące na ADD / ADHD często mają poziomy poniżej dopaminy, a osoby cierpiące na narkolepsję mają niską oreksynę.

Jak stosować Modalert 100?

Zalecana dawka leku Modalert wynosi 100 mg. Inne osoby decydują się na podwojenie dawki i przyjmowanie dawek 200 mg. Chociaż Modalert jest uważany za bezpieczny, zaleca się, aby użytkownicy postępowali zgodnie z instrukcjami na opakowaniu, aby uniknąć przedawkowania.

Czy Modalert 100 może powodować efekty uboczne?

Podobnie jak każdy inny lek stosowanie Modalert wywołuje skutki uboczne. Na ogół działania niepożądane występują rzadko i zwykle nie są ciężkie. Jeśli podczas korzystania z Modalert wystąpią działania niepożądane, użytkownicy mogą często zmniejszyć dawkę, aby uniknąć dalszych problemów. Niektóre działania niepożądane to:

- rozstrój żołądka lub dyskomfort (najczęściej)
- wysypki (rzadko, ale mogą być ciężkie)
- bóle głowy
- nudności
- niepokój
- bezsenność
- zawroty głowy
- wysypki skórne i powstawanie pęcherzy
- łatwe zasinienie lub krwawienie
- ból w klatce piersiowej
- depresja
- szybkie bicie serca
- omamy
- zespół Stevena Johnsona (rzadkie i poważne zaburzenie błon śluzowych)

Czy Modalert 100 uzależnia?

Jak omówiliśmy, modafinil wiąże się z tymi samymi receptorami, co nielegalna i silnie uzależniająca substancja, kokaina. Według Medical News Today kokaina została uznana za drugą najbardziej uzależniającą substancję na świecie. Doprowadziło to wielu do przekonania, że modafinil jest również bardzo uzależniający. W jednym badaniu z udziałem 105 osób przyjmujących od 250 do 300 mg modafinilu dziennie nie znaleziono dowodów na powstawanie tolerancji w trakcie badania. Badacze doszli nawet do wniosku, że lek był odpowiednim kandydatem do leczenia psychologicznego bez ryzyka zmian nastroju, tolerancji lub nadużywania leku. W innym badaniu zbadano możliwość zastosowania modafinilu w leczeniu uzależnienia od kokainy, ponieważ wykazano, że „stępia euforię wywołaną kokainą” w celu zmniejszenia jego możliwości uzależnienia.

Ostatnio przeglądane