NA KONCENTRACJĘMODAHEAL 200 
WZÓR Z CMS:


65.00
Ilość
- +

MODAHEAL 200

MODAHEAL 200 MODAHEAL 200

MODAHEAL 200- Substancja czynna: MODAFINIL- 200 mg- działanie ok. 8 godzin- Zaczyna działać po ok. 60 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 6.5 zł 65 zł
3 30 szt. 6 zł 180 zł
5 50 szt. 5.5 zł 275 zł
10 100 szt. 5 zł 500 zł

Czym jest Modaheal 200?

Modaheal 200 jest alternatywą dla Modvigil. Jest to ogólna wersja modafinilu firmy Healing Pharma, która została założona w 2017 roku w Bombaju w Indiach. Modaheal jest generycznym modafinilem o średniej sile, porównywalnym do Modvigil i Vilafinil. Modaheal ma taki sam efekt i czas trwania jak wiele innych dostępnych marek generycznych. Modaheal powoduje:

Zwiększenie czujności i poziomu koncentracji.
Zlikwidowanie obturacyjnyego bezdechu sennego.
Leczy zaburzenia snu kiedy dotyczy nas praca zmianowa.
Wyeliminuje zespół chronicznego zmęczenia.
Zwięksyz zdolności poznawcze oraz energię fizyczną.

Kto powinien stosować Modaheal 200?

Osoby cierpiące na narkolepsję lub obturacyjny bezdech senny mogą stosować ten lek. Co więcej, w celu radzenia sobie z zaburzeniami zmiany pracy lub wojskiem, kierowcy ciężarówek, astronauci, lekarze, piloci itp. mogą z łatwością korzystać z leku, aby podnieść ostrość umysłu. Osoby senne w ciągu dnia mogą wykorzystać to rozwiązanie, aby odeprzeć epizody zmęczenia i senności.

Jak stosować Modaheal 200?

W przypadku większości populacji dorosłych wystarczająca jest zwykle dawka 100 mg. Lek jest łykany jednorazowo każdego dnia, zwykle w godzinach porannych. Dawka 200 mg jest jednak optymalna w przypadku kiedy zależy nam na wyjątkowej koncentracji. Osobom, które są w wieku powyżej sześćdziesięciu pięciu lat, nie należy podawać dawki powyżej 200 mg. Lekarz jest w stanie zwiększyć dawkę równą 400 mg pod warunkiem, że użytkownik nie choruje na choroby nerek lub wątroby.

Czy lek może powodować efekty uboczne?

W niektórych przypadkach lek może wywoływać kilka skutków ubocznych. Bardzo typowe skutki uboczne Modaheal nie są uciążliwe, a jedynie powodują niepokój. Zrezygnuj z terapii, jeśli zaobserwujesz następujące objawy:

- jama ustna lub gardło zaczynają puchnąć
- wykryłeś swędzenie lub wysypkę skórną, ponieważ te wysypki mogą powodować owrzodzenia narządów płciowych, oczu lub ust.
- badania krwi przynoszą nienormalne wyniki
- bardzo rzadko użytkownik zauważy zmiany w zdrowiu psychicznym, takie jak wahania nastroju, myśli samobójcze, nadmierne podniecenie, nerwowość, nieuzasadnione szczęście bez przyczyny, agresja, utrata pamięci

Czasami może się pojawić:

- utrata apetytu
- ból głowy
- ból brzucha
- utrata popędu seksualnego
- wymioty
- zmiany pragnienia lub smaku
- problemy z mową
- suchość w ustach
- rozmazany obraz
- ból w mięśniach
- słabe mięśnie
- krwotok z nosa
- trudności w połykaniu

Podczas przyjmowania pokarmu Modaheal zachowaj czujność. Porozmawiaj z lekarzem na wypadek wystąpienia wyżej wymienionych działań niepożądanych.

Na co zwrócić uwagę przed przyjmowaniem leku?

Przed spożyciem Modaheal porozmawiaj z lekarzem rodzinnym na temat historii medycznej, wyraźnie dotyczącej problemów z sercem, takich jak:

- nieregularne bicie serca
- atak serca
- ból w klatce piersiowej
- problem zastawki mitralnej
- powiększone serce

W kwestiach związanych z sercem po przyjęciu leków pobudzających, takich jak:

Amfetaminy jako nieregularne bicie serca lub ból w klatce piersiowej
Problemy z wątrobą
Nadciśnienie
Psychoza
Mania
Depresja

Chociaż lek pomaga użytkownikowi zachować czujność, pacjent nadal nie jest w stanie wykonywać czynności, które wymagają dokładnych reakcji, na przykład prowadzenia pojazdu. Ten środek powoduje zawroty głowy użytkownika. Marihuana lub picie alkoholu może wywołać dodatkowe zawroty głowy. Unikaj obsługi maszyn, pojazdów dojeżdżających do pracy lub wykonywania czynności wymagających ścisłego skupienia, dopóki użytkownik nie będzie w stanie wykonać ich bezpiecznie. Przed operacją poinformuj swojego chirurga o wszystkich przyjmowanych lekach.

Nikomu nie można zaproponować rozpoczęcia terapii Modaheal w przypadku, ma on następujące problemy zdrowotne:

Nadwrażliwość lub alergia na którykolwiek ze składników leku
Nieregularne lub szybkie bicie serca
Nadciśnienie
Zachowaj czujność podczas stosowania tego środka, jeśli:
Masz dolegliwości serca lub nadciśnienie tętnicze
Chory cierpi na zaburzenia czynności wątroby lub nerek

Psychoza, lęk, depresja (stan zdrowia może się pogorszyć)
Wcześniej miał problemy związane z narkotykami lub alkoholem

Młodym osobom poniżej osiemnastego roku życia nie wolno spożywać tabletek Modaheal, ponieważ może wchodzić w interakcje z innymi lekami. Skontaktuj się z lekarzem rodzinnym, jeśli połkniesz tutaj wymienione leki razem z Modaheal:

Lek na niestrawność
Hormonalne środki antykoncepcyjne
Leki na padaczkę
Leki na padaczkę
Tabletki na lęk lub depresję
Leki przeciwwirusowe
Statyny na niski cholesterol

Tabletki Modaheal obejmują laktozę. W przypadku nietolerancji kilku cukrów skonsultuj się z lekarzem w celu uzyskania dalszej wiedzy.

Porzuć spożywanie napojów w połączeniu z produktami kofeinowymi, na przykład herbatą, colą i kawą, ponieważ kofeina ma skłonność do wzmacniania skutków ubocznych. Jedzenie nie ma wpływu na przyjmowanie leków. Nie zaleca się spożywania napojów wraz z alkoholem oraz papierosami. Bardzo ważne jest odpowiednie przechowywanie leków. Powinny być one trzymane w pomieszczeniach suchych i ciemnych. W przypadku przeterminowania się leku należy powstrzymać się od jego przyjmowania.

 

Ostatnio przeglądane