NA KONCENTRACJĘMODAHEAL 100 
WZÓR Z CMS:


60.00
Ilość
- +

MODAHEAL 100

MODAHEAL 100 MODAHEAL 100

MODAHEAL 100- Substancja czynna: MODAFINIL- 100 mg- działanie ok. 8 godzin- Zaczyna działać po ok. 60 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 6 zł 60 zł
2 20 szt. 5.5 zł 110 zł
3 30 szt. 5 zł 150 zł
4 40 szt. 4.5 zł 180 zł
5 50 szt. 4 zł 200 zł

Czym jest Modaheal 100 mg?

Modaheal 100 mg jest lekiem na receptę stosowanym w leczeniu nadmiernej senności w ciągu dnia (narkolepsja). Ten lek moduluje poziom chemicznych przekaźników w mózgu i wywiera działanie stymulujące, aby zmniejszyć skrajną senność. Jego aktywny składnik podejmuje pewne działania pobudzające, które stają się porównywalne z substancjami sympatykomimetycznymi, takimi jak amfetamina, niemniej jednak funkcja farmakologiczna Modaheal może różnić się od tej ujawnionej przez aminy sympatykomimetyczne. Lek selektywnie zwiększa aktywację neuronów pośród określonego obszaru mózgu. Modaheal tłumi intensywną senność z powodu narkolepsji i wielu innych problemów ze snem, na przykład epizody duszącego oddychania podczas snu, zwane obturacyjnym bezdechem sennym. Modaheal można zasugerować, osobom w utrzymaniu czujności w godzinach pracy, jeśli harmonogram pracy nie odpowiada ich normalnej rutynie snu znanej jako zaburzenie snu podczas pracy zmianowej. Być może jesteś wykwalifikowanym profesjonalistą wykonującym wspólnie pracę przez wiele godzin, osobą chorą na sen lub zaburzenia nastroju, lub studentami ciężko pracującymi na sukces akademicki, krótko mówiąc, każda osoba znajduje ukojenie i zwiększa ostrość dzięki pigułce Modaheal.

Jak stosować Modaheal 100 mg?

Tabletkę Modaheal 100 mg należy przyjmować doustnie z posiłkiem lub bez posiłku. Można go przyjąć rano lub około 1 godzinę przed zachowaniem czujności. Lek ten należy przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza. W przypadku pominięcia dawki należy przyjąć ją tak szybko, jak to możliwe. Nie pomijaj żadnych dawek i zakończ pełny cykl leczenia i nigdy nie przerywaj leczenia bez rozmowy z lekarzem. Przed zażyciem leku ważne jest, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakiekolwiek problemy z sercem, wątrobą lub nerkami. Ten lek należy przyjmować w dawce i czasie trwania zaleconym przez lekarza. Połknąć w całości. Nie żuć, nie kruszyć ani nie łamać.

Czy Modaheal 100 mg powoduje jakiekolwiek efekty uboczne?

Niektóre typowe skutki uboczne stosowania tego leku to lęk, suchość w jamie ustnej, wypadanie włosów i niewyraźne widzenie. Może również powodować zawroty głowy i senność, więc nie należy prowadzić pojazdów ani wykonywać czynności wymagających koncentracji umysłowej, dopóki pacjent nie poczuje się lepiej. Ten lek może powodować biegunkę. Należy pić dużo płynów w celu utrzymania nawodnienia podczas przyjmowania tego leku. Może również powodować bóle głowy, wtedy należy wziąć odpowiedni środek przeciwbólowy i poinformować lekarza, jeśli nie zniknie. Ważne jest, aby poinformować lekarza, jeśli wystąpią jakiekolwiek nietypowe zmiany nastroju lub zachowania - pogarszająca się depresja lub myśli, lub zachowania samobójcze. Zawsze pamiętaj, że ten lek stosuje się tylko wtedy, gdy jest zalecany, ponieważ nie zastępuje on dobrej rutyny snu. Powinieneś starać się uzyskać odpowiednią ilość snu każdej nocy.

O czym jeszcze muszę pamiętać stosując Modaheal?

Zaleca się ostrożność podczas spożywania alkoholu z tabletką Modaheal 100 mg. Proszę skonsultować się z lekarzem. Tabletka Modaheal 100 mg może być niebezpieczna w ciąży. Chociaż istnieją ograniczone badania na ludziach, badania na zwierzętach wykazały szkodliwy wpływ na rozwijające się dziecko. Lekarz przepisze korzyści i wszelkie potencjalne zagrożenia przed przepisaniem ich pacjentowi. Proszę skonsultować się z lekarzem. Tabletka Modaheal 100 mg prawdopodobnie nie jest bezpieczna podczas karmienia piersią. Ograniczone dane dotyczące ludzi sugerują, że lek może przenikać do mleka matki i wyrządzić szkodę dziecku. Tabletka Modaheal 100 mg może powodować działania niepożądane, które mogą wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów. Pacjentów z nienormalnym poziomem senności, którzy przyjmują modafinil, należy poinformować, że ich poziom czuwania może nie powrócić do normy, dlatego powinni unikać prowadzenia pojazdów.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania?

Tabletkę Modaheal 100 mg można prawdopodobnie bezpiecznie stosować u pacjentów z chorobą nerek. Tabletkę Modaheal 100 mg należy stosować ostrożnie u pacjentów z ciężką chorobą wątroby. Może być konieczne dostosowanie dawki leku Modaheal 100 mg tabletki. Unikaj spożywania alkoholu podczas przyjmowania tego leku, ponieważ może to prowadzić do nasilenia działań niepożądanych. Przyjmowanie Modaheal z dowolnym z poniższych leków może modyfikować działanie któregokolwiek z nich i powodować pewne działania niepożądane:

Nitrazepam
Clobazam
Etizolam
Alprazolam
Chlordiazepoksyd
Lorazepam
Fenytoina
Diazepam
Clonazepam

Czy przyjmowanie Modaheal może wpływać na mój sen?

Modaheal stosuje się w leczeniu nadmiernej senności spowodowanej narkolepsją (stanem, który powoduje nadmierną senność w ciągu dnia). Modaheal może pomóc zmniejszyć twoją senność, ale nie wyleczy twojego zaburzenia snu. Jednak jednym z najczęstszych skutków ubocznych Modaheal jest problem z zasypianiem, chociaż nie występuje u wszystkich. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy ze snem.

Czy Modaheal jest bardziej skuteczny niż amfetamina?

Tak, Modaheal jest bardziej skuteczny niż amfetamina. Pomaga nie tylko leczyć nadmierną senność spowodowaną narkolepsją (stan, który powoduje nadmierną senność w ciągu dnia), ale także poprawia wykonywanie zadań. Porównując, wykazuje mniejszy związek z efektami ubocznymi, takimi jak nadmierna aktywność ruchowa, lęk, drżenie lub odbicia, które obserwuje się w przypadku amfetaminy. Oczywiście nie jest też uzależniający.

Jak Modaheal wpływa na nastrój?

Modaheal ma działanie poprawiające nastrój i rozjaśniające nastrój. Wypróbowano go u pacjentów z depresją.

Ostatnio przeglądane