NA KONCENTRACJĘModafinil 100 
WZÓR Z CMS:


90.00
Ilość
- +

Modafinil 100

Modafinil 100

Modafinil 100- Substancja czynna: MODAFINIL- 100 mg- działanie ok. 8 godzin- zaczyna działać po ok. 60 minutach

Ilość buteleczek Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 20 szt. 4.5 zł 90 zł
3 60 szt. 4 zł 240 zł
5 100 szt. 3.5 zł 350 zł
10 200 szt. 3 zł 600 zł

Szybkie tempo życia i niezliczona ilość codziennych obowiązków to obecnie zmora ogromnej liczby osób na całym świecie. Starając się spełnić często nadmierne oczekiwania naszych partnerów, rodzin, pracodawców, ale też nas samych zatracamy się w pogoni za doskonałością, zapominając o tym, że nasz organizm potrzebuje odpoczynku. Stąd też ciągłe zmęczenie, brak energii i słaba koncentracja, które po prostu nas frustrują. Wiele osób próbuje walczyć z nimi przy pomocy takich preparatów jak Modafinil 100, który może skutecznie zwiększyć naszą wydajność. Jak działa i kto może faktycznie skorzystać z jego właściwości? Na te i inne pytania odpowiadamy w poniższym tekście.

Co to jest Modafinil 100?

Modafinil 100 jest lekiem o działaniu stymulującym nasz układ nerwowy. Dzięki jego regularnemu przyjmowaniu możemy między innymi poprawić swoją koncentrację oraz pamięć. Modafinil 100 jest również w stanie zmniejszać uczucie zmęczenia, jednocześnie podnosząc naszą wydajność i chęć do dalszego działania.

W Europie (w tym również w Polsce) oraz w Stanach Zjednoczonych preparat ten jest sprzedawany jako lek na narkolepsję. Warto jednak dodać, że nie znajduje się on na liście leków refundowanych w naszych kraju.

Jak działa Modafinil 100?

Substancją czynną odpowiadającą za działanie preparatu Modafinil 100 jest modafinil, który jest organicznym związkiem chemicznym. Przede wszystkim pozwala on podnieść stężenie noradrenaliny i dopaminy w naszym organizmie. Preparat ten dodatkowo zwiększa też stężenie neuroprzekaźników w miejscach kluczowych dla działania całego układu nerwowego, które umożliwiają prawidłową komunikację komórek nerwowych.

Dzięki odpowiedniej stymulacji układu nerwowego Modafinil 100 skutecznie pobudza nasz organizm i zmniejsza uczucie zmęczenia w ciągu całego dnia. W efekcie odczuwamy większą motywację do działania, jesteśmy skoncentrowani na swoich obowiązkach i możemy wykonywać większą ilość zadań bez konieczności dłuższego odpoczynku, na przykład w formie drzemki.

Oprócz leczenia narkolepsji Modafinil 100 może być również wykorzystywany w leczeniu bezdechu sennego. Bardzo często jest on także stosowany u osób cierpiących na zaburzenia snu związane z wykonywaniem pracy zmianowej. Co bardzo ważne, preparat ten nie ma działania narkotycznego.

Dla kogo przeznaczony jest Modafinil 100?

Modafinil 100 daje naprawdę satysfakcjonujące efekty, między innymi zmniejszając uczucie zmęczenia i podnosząc chęć do działania. Przyjmowanie tego preparatu zwiększa też poziom energii, poprawia naszą pamięć i koncentrację, pozwalając nam sprawniej wykonywać swoje obowiązki.

Oczywiście trzeba mieć przy tym świadomość tego, że nie istnieje żaden magiczny preparat, dzięki któremu uda nam się dokonać rzeczy dla nas niemożliwych. Jeśli coś nie znajduje się w zasięgu naszych możliwości intelektualnych, to niestety nie zmienimy tego jedną tabletką.

Co zatem tak naprawdę da nam przyjmowanie preparatu Modafinil 100? Przede wszystkim zwiększy naszą chęć do pracy, nauki albo nawet zabawy, czy aktywności fizycznej. Modafinil 100 sprawia, że czujemy się bardziej wypoczęci i zyskujemy energię do działania. Stajemy się bardziej skupieni na wykonywanych czynnościach, efektywniej organizujemy swój czas i podnosimy swoją wydajność. W rezultacie jesteśmy więc w stanie zrobić więcej w ciągu dnia, osiągając świetne wyniki swojej pracy i innych podejmowanych przez nas działań. Modafinil 100 nie wydłuży więc naszego dnia i nie sprawi, że staniemy się inteligentniejsi, ale pozwoli nam pracować wydajniej, szybciej i efektywniej.

Jak dawkować Modafinil 100?

W większości przypadków zaleca się przyjmowanie 100 mg preparatu. Zwłaszcza w przypadku osób wrażliwych na działanie jego substancji czynnej, ale też tych, które nigdy wcześniej nie przyjmowały Modafinilu 100. Dopiero gdy po jakimś czasie uznamy, że jego działanie jest niewystarczające, możemy rozważyć zwiększenie dawki o kolejne 100 mg.

Czy Modafinil 100 jest bezpieczny?

Do tej pory modafinil był tematem ponad 1300 badań na całym świecie. Ich wyniki wskazują jasno na to, że substancja ta jest bezpieczna, a do tego skuteczna. Wszystkie dokumenty związane z przebiegiem badań, jak i ich wyniki można znaleźć w internecie. Każdy więc może na własną rękę zweryfikować bezpieczeństwo przyjmowania preparatu Modafinil 100.

Warto podkreślić, że lek ten jest dostępny w sprzedaży od ponad 15 lat. Z tej perspektywy czasu można stwierdzić, że przez większość pacjentów Modafinil 100 jest dobrze tolerowany i wywołuje bardzo niską liczbę skutków ubocznych. Nie odnotowano też żadnych przypadków śmierci spowodowanej przyjmowaniem tego preparatu.

Jakie są skutki uboczne stosowania leku Modafinil 100?

Każdy lek niezależnie od tego, jakie zawiera substancje czynne, może powodować mniej lub bardziej nasilone skutki uboczne. Podobnie jest więc w przypadku preparatu Modafinil 100. Należy jednak zaznaczyć, że z posiadanych informacji wynika, iż nie występują one często i przede wszystkim nie mają dużego nasilenia, a zatem są one określane przez pacjentów jako lekkie.

Potencjalne skutki uboczne, które mogą wystąpić u osób przyjmujących Modafinil 100 to między innymi:

•    ból głowy;
•    zawroty głowy;
•    skoki ciśnienia;
•    wysypka;
•    niestrawność;
•    brak apetytu;
•    nudności;
•    rozdrażnienie.

Stosunkowo rzadko zdarzają się również przypadki takich dolegliwości jak:

•    zaburzenia sercowo-naczyniowe;
•    zaburzenia w działaniu układu nerwowego;
•    choroby w obrębie skóry oraz tkanki podskórnej;
•    zaburzenia psychiczne.

Oczywiście w przypadku pojawienia się, któregoś z wymienionych objawów, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania Modafinil 100?

Oczywiście preparatu Modafinil 100 nie powinny przyjmować osoby uczulone na jego substancję czynną, czyli modafinil. Nie jest on przeznaczony również dla osób poniżej 18 roku życia oraz dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Stosowanie leku Modafinil 100 nie jest też zalecane osobom, które zmagają się z chorobami wątroby i serca lub z zaburzeniami psychicznymi.
Przyjmowanie tego preparatu należy też skonsultować z lekarzem, jeśli na co dzień zażywamy leki przeciwpadaczkowe, omeprazol, propranolol, czy warfarynę. 

Ostatnio przeglądane