promocja
 NA POTENCJĘMALEGRA Oral Jelly 
WZÓR Z CMS:


140.00
Ilość
- +

MALEGRA Oral Jelly

MALEGRA Oral Jelly

MALEGRA Oral Jelly- 100 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg- działanie ok 4 godziny

Ilość opakowań Ilość saszetek Cena za 1 saszetkę Wartość
1 7 szt. 20 zł 140 zł
2 14 szt. 18 zł 252 zł
3 21 szt. 16 zł 336 zł
4 28 szt. 14 zł 392 zł
5 35 szt. 13 zł 455 zł
10 70 szt. 12 zł 840 zł
15 105 szt. 11 zł 1155 zł

Malegra Oral Jelly

Męska potencja zdecydowanie maleje po czterdziestym roku życia. Aby na nowo odzyskać radość z pożycia seksualnego, warto wypróbować nowy lek Malegra Oral Jelly.

Czym jest Malegra Oral Jelly?

Malegra Oral Jelly to rodzaj popularnych „tabletek na potencje”z substancją czynną - cytrynian sildenafilu 100 mg. Lek jest uwalniany w dużo wygodniejszy sposób niż w przypadku standardowych tabletek. Jest on w saszetce z galaretką, którą można po prostu wypić i tym samym szybko lek dostaję się do żołądka, a efekt zaczyna się szybciej niż w przypadku zwykłych tabletek. Substancja czynna znajdująca się w żelu zwiększa napływ krwi do penisa - zwiększają erekcję. Polecana jest wszystkim mężczyzną z zaburzeniami erekcji.

Jak stosować Malegra Oral Jelly?

Aby uczynić przyjmowanie leku przyjemniejszym, producent dodał owocowy smak. Lek można wypić bezpośrednio z worka lub wymieszać w szklance wody. Malegra Oral Jelly występuje w siedmiu różnych smakach: pomarańczowym, malinowym, ananasowym, truskawkowym, mango. Wszystko w jednym tygodniowym opakowaniu. Można też kupować saszetki pojedynczo. Malegra Oral Jelly zaczyna działać w ciągu zaledwie 15 minut-to zaleta w porównaniu z konwencjonalną pigułką Sildenafil. To efekt tego, że Malegra Oral Jelly dostaje się do krwiobiegu w krótszym czasie, dlatego Malegra Oral Jelly działa znacznie szybciej niż zwykłe tabletki. Najlepiej jest jednak zażyć lek na 30-40 minut przed stosunkiem seksualnym. Czas aktywności leku wynosi 5-6 godzin. Aby uzyskać dłuższy efekt, wskazane jest, aby nie jeść podczas przyjmowania leku. Standardowa dawka cytrynianu sildenafilu wynosi 100 mg na dobę. Można łączyć z pigułkami, aby przedłużyć stosunek płciowy - Dapoksetyna. Nie wolno nam jednak przekraczać zalecanej przez producenta dawki.

Czy Malegra Oral Jelly powoduje jakieś efekty uboczne?

Malegra Oral Jelly bardzo rzadko powoduje jakiekolwiek efekty uboczne. Jednak czasami może pojawić się krwotok z nosa, bóle głowy, rozstrój żołądka, zaczerwienienie (zaczerwienienie i ocieplenie twarzy), problemy ze snem, gorączka, erekcja, która trwa dłużej niż normalnie, infekcja dróg oddechowych, nudności, wymioty, zapalenie oskrzeli, ból gardła, a także katar. Jeśli objawy te są łagodne, mogą zniknąć w ciągu kilku dni lub kilku tygodni. Jeśli są cięższe lub nie przemijają, porozmawiaj z lekarzem lub farmaceutą. W niewielkim procencie przypadków mogą wystąpić skutki uboczne, o których należy natychmiast powiadomić lekarza i zaprzestać przyjmowania leków. Jest to rozmyty obraz, zawroty głowy, nudności lub wymioty, senność. Zwiększona duszność lub problemy z oddychaniem, erekcja trwająca ponad 4 godziny, nagła utrata wzroku w jednym lub obu oczach, nagła utrata słuchu, szum w uszach. Niezwykle rzadko pojawia się ból w klatce piersiowej, kłopoty z mówieniem oraz nudności lub wymioty. Musimy też pamiętać, że leki wpływają na każdą osobę w różny sposób, nie możemy zagwarantować, że te informacje obejmują wszystkie możliwe skutki uboczne.

Czy podczas przyjmowania Malegra Oral Jelly występują pewne przeciwwskazania?

Malegra Oral Jelly może wchodzić w interakcje z innymi lekami, witaminami lub ziołami, które możesz przyjmować. Interakcja następuje, gdy substancja zmienia sposób działania leku. Dlatego należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, witaminach lub ziołach. Aby dowiedzieć się, jak ten lek może wchodzić w interakcje z innymi lekami, porozmawiaj z lekarzem lub farmaceutą. Nie należy też przyjmować leków z tą samą substancją czynną. Chodzi tu o azotany, takie jak monoazotan izosorbidu, diazotan izosorbidu lub nitrogliceryna. Przyjmowanie tych leków z Malegra Oral Jelly może spowodować gwałtowny spadek ciśnienia krwi do niebezpiecznego poziomu. Niebezpieczne jest też jednoczesne przyjmowanie leków na HIV, takich jak rytonawir, indynawir, sakwinawir lub atazanawir. To także antybiotyki, takie jak klarytromycyna lub erytromycyna. Ostatecznie są to pewne środki przeciwgrzybicze, takie jak ketokonazol lub itrakonazol, a także Alfa-blokery, takie jak terazosin, tamsulosin, doksazosin, alfuzosin lub silodosin.

Ostatnio przeglądane