promocja
 NA POTENCJĘMalegra- FXT 
WZÓR Z CMS:


190.00
Ilość
- +

Malegra- FXT

Malegra- FXT

Malegra- FXT- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg+ FLUOXETINE- 40 mg, w celu odparcia wszelkich negatywnych myśli i opóźnienie wytrysku- działanie ok. 5 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 19 zł 190 zł
2 20 szt. 18 zł 360 zł
3 30 szt. 17 zł 510 zł
4 40 szt. 16 zł 640 zł
5 50 szt. 15 zł 750 zł
10 100 szt. 14 zł 1400 zł
15 150 szt. 13 zł 1950 zł

MALEGRA- FXT

Zaburzenia erekcji i przedwczesny wytrysk to zaburzenia występujące najczęściej. Na szczęście Malegra- FXT skutecznie przeciwdziała obu zjawiskom.

Czym jest Malegra- FXT?

Malegra- FXT to lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji (ED) i przedwczesnego wytrysku (PE). Lek zawiera cytrynian sildenafilu jako składnik aktywny. Cytrynian sildenafilu rozpuszcza się we krwi, co jest konieczne do usunięcia blokady naczyń krwionośnych i tętnic w celu zwiększenia przepływu krwi do męskiego narządu. Dzięki temu osiągane są silne i twarde erekcje. Z kolei Duloksetyna stymuluje centrum mózgu do spowolnienia ruchu neuronów z męskiego narządu do mózgu, co jest niezbędne do zwiększenia długości stosunku seksualnego. Dzięki dodatkowym składnikom długość stosunku seksualnego może zostać zwiększona 4-5 razy. Cytrynian sildenafilu jest szeroko stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Dodatkowo pojawiają się terapeutyczne zastosowania tego leku w innych chorobach związanych z dysfunkcją naczyń. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami ma silny profil skuteczności klinicznej i bezpieczeństwa w szerokim spektrum populacji mężczyzn.

Jak dokładnie działa Malegra- FXT?

Malegra- FXT jest stosowana do leczenia impotencji. Substancja czynna zawarta w leku nie ma działania zwiększającego pożądanie i nie „automatycznie” prowadzi do erekcji, ale poprawia zdolność do reagowania na podniecenie seksualne erekcją. Ze względu na działanie rozszerzające naczynia, substancja czynna może być również stosowany w leczeniu nadciśnienia płucnego ( nadciśnienia płucnego ). Sildenafil, który jest w leku, jest stosowany także w przypadku wysokiego ciśnienia krwi. Substancja czynna należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy. Sildenafil blokuje enzymu fosfodiesterazy 5, a tym samym umożliwia krwi w tkankach swobodniejszy przepływ. Enzym fosfodiesteraza typu 5 znajduje się zarówno w ścianach naczyń krwionośnych penisa, jak i płuc, który rozkłada substancję cGMP, źródło energii komórek mięśniowych w naczyniach krwionośnych. Substancja hamuje fosfodiesterazę. Wynikająca z tego wyższa zawartość cGMP w komórkach je rozluźnia, a naczynia krwionośne rozszerzają się.

Jak stosować Malegra- FXT?

Lek przyjmuje się w postaci tabletki około pół godziny przed planowanym stosunkiem seksualnym. Nie ma znaczenia czy przyjmujemy ją po, czy przed posiłkiem. Nie należy podczas przyjmowania leku spożywać natomiast alkoholu. Sam efekt leku działa od kilku do kilkunastu godzin w zależności od indywidualnych predyspozycji naszego organizmu. Nie wolno nam też przekraczać dawki zalecanej przez producenta.

Czy istnieją przeciwwskazania do przyjmowania Malegra- FXT?

Malegra- FXT nie może być przyjmowany, jeśli pacjent cierpi z powodu chorób serca, płuc, nadciśnienie, ma alergie na którykolwiek ze składników leku. Przeciwwskazaniem jest też białaczka, anemia sierpowata, retinopatia pigmentowa, utrata słuchu, ciężkie niekontrolowane wysokie ciśnienie krwi, atak serca, nieprzewidywalny ciężki, kurczący ból w klatce piersiowej, zwężenie zastawki aortalnej serca, kardiomiopatia przerostowa oraz zagrażający życiu nieregularny rytm serca, przewlekła niewydolność serca, nienormalnie niskie ciśnienie krwi, problemy z wątrobą, ciężkie zaburzenie czynności nerek, choroba Peyron'a. Ciężka niewydolność autonomicznego układu nerwowego, choroba oczu spowodowana problemami z przepływem krwi, choroba Veno-okluzyjna płuc i dziedziczna dystrofia siatkówki.

Malegra- FXT nasila też działanie azotanów i jego podawanie pacjentom, którzy używają tlenku azotu, takich jak azotany organiczne lub azotany organiczne w dowolnej postaci, zarówno regularnie, jak i sporadycznie, są zatem przeciwwskazane. Nie należy stosować leku u pacjentów, którzy używają stymulatora GC, takiego jak riocyguat. Inhibitory PDE5 mogą nasilać hipotensyjne działanie stymulatorów GC. Lek ma ogólnoustrojowe właściwości rozszerzające naczynia krwionośne, które powodują przejściowe obniżenie ciśnienia tętniczego. Dlatego lekarze powinni dokładnie rozważyć, czy ich pacjenci z chorobą sercowo-naczyniową mogą stosować ten lek. Należy zachować ostrożność u pacjentów z następującymi schorzeniami, które mogą być szczególnie wrażliwe na działanie leków rozszerzających naczynia.

Czy Malegra- FXT może powodować występowanie efektów ubocznych?

Każda osoba reaguje inaczej na leki. Należy również pamiętać, że rodzaj i częstotliwość działań niepożądanych mogą się różnić w zależności od postaci leku. Sam efekty uboczne występują raczej rzadko i są krótkotrwałe. Najczęściej jest to ból głowy, uderzenia gorąca i uderzenia gorąca, biegunka, niestrawność, bóle ciała. Zawroty głowy, zwiększona nadwrażliwość oczu, niewyraźne widzenie, zmiany widzenia barw, krwotok do siatkówki, podwójne widzenie, nieprawidłowe czucie w oku, podrażnienie oczu, kołatanie serca, zatkany nos, katar i zapalenie zatok, krwawienia z nosa, grypa, zapalenie oskrzeli, kaszel, niedokrwistość, Zatrzymanie wody w tkance, bezsenność, migrena, drżenie, zaburzenia nerwowe, uczucie pieczenia, zaburzenia czucia, zapalenie żołądka, zapalenie żołądka i jelit, zgaga, niestrawność, wzdęcie brzucha.

Ostatnio przeglądane