promocja
 NA POTENCJĘMalegra- DXT 
WZÓR Z CMS:


190.00
Ilość
- +

Malegra- DXT

Malegra- DXT

Malegra- DXT- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg+ DULOXETINE - 30 mg, działa uspokajająco wspomagając działanie sildenafilu i działa na opóźnienie wytrysku jednocześnie wydłużając czas stosunku- działanie ok. 5 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 19 zł 190 zł
2 20 szt. 18 zł 360 zł
3 30 szt. 17 zł 510 zł
4 40 szt. 16 zł 640 zł
5 50 szt. 15 zł 750 zł
10 100 szt. 14 zł 1400 zł
15 150 szt. 13 zł 1950 zł

Czym jest Malegra- DXT?

Malegra- DXT to skuteczny lek łączący w sobie dwa aktywne składniki zmieszane razem, które skutecznie pomagają w leczeniu zaburzeń erekcji i przedwczesnego wytrysku. Malegra- DXT to idealny wybór, aby przedłużyć stosunek seksualny i zwiększyć libido. Zawiera slidenafil oraz duolekstynę.

Jak działa Malegra- DXT?

Lek działa dwutorowo. Slidenafill pomaga przy zaburzeniach erekcji. Gdy zachodzi stymulacja seksualna, tlenek azotu jest uwalniany przez układ nerwowy w tkance erekcji penisa. Tlenek azotu stymuluje enzym wytwarzający przekaźnik cyklicznego monofosforanu guanozyny (cGMP). Ten powoduje rozszerzenie naczyń tętniczych w prąciu, tak że tętnice i tkanka erekcji wypełniają się krwią. Slidenafill zapobiega degradacji cGMP, co w efekcie pozwala nam osiągnąć silną i stabilną erekcję. Z kolei Duloksetyna należy do klasy leków zwanych inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny i noradrenaliny (SNRI). Działa poprzez równoważenie substancji chemicznych w mózgu, które powodują depresję i niepokój. Równoważąc te substancje chemiczne, lek ten pomaga hamować sygnały bólu z nerwów do mózgu, a przede wszystkim opóźnia informacje z mózgu dotyczącą konieczności wystąpienia wytrysku. Przed zastosowaniem leku należy jednak rzeczywiście zastanowić się, czy mamy do czynienia z przedwczesnym wytryskiem. Pamiętajmy, że w rzeczywistości normalny stosunek seksualny u zdrowego mężczyzny trwa od 3 do 7 minut.

Jakie zalety ma Malegra- DXT?

Malegra- DXT jest uznawana za jeden z najlepszych leków, które leczą jednocześnie dwa problemy-słabą erekcję i przedwczesny wytrysk. Kolejną zaletą jest szybko czas reakcji. Tabletka działa już po niespełna godzinie. Zaletą jest też podwójny efekt zapewniający pełny i długi stosunek seksualny, a także możliwość stosowania tabletki wraz z umiarkowaną dawką napojów alkoholowych (do 1 szklanki wina) i smacznego jedzenia o dowolnej zawartości kalorii. Niewątpliwe klienci docenią Malegra- DXT za bezpieczeństwo i brak uzależnienia. Środek ten jest też nieszkodliwy dla płodności, produkcji spermy i samej kondycje organizmu ze względu na niewielki udział działań niepożądanych. Ostatecznie cechuje go niska cena w stosunku do korzyści.

Jak stosować Malegra- DXT?

Malegra- DXT jest stosowany w formie tabletki. Efekt od podania tabletki trwa nawet do 5 godzin. Malegra- DXT dostępna jest w opakowaniach po 10, 30, 60, 90 i 120 tabletek. Jedna tabletka Malegra- DXT zawiera 100 mg syldenafilu + 30 mg duloksetyny, więc całkowita dawka substancji czynnych wynosi 130 mg na tabletkę. Zalecana dawka to tylko jedna tabletka. Malegra- DXT nie jest zalecany dla mężczyzn poniżej 18 lat lub starszych niż 60 lat z powodu możliwych powikłań. Jeśli zażywasz Malegra- DXT, nie powinieneś żuć tabletki, ale połknij ją całkowicie. Lek nie chroni użytkownika przed chorobami przenoszonymi drogą płciową lub AIDS.

Czy są jakieś przeciwwskazania do przyjmowania Malegra- DXT?

Następujące osoby nie powinny przyjmować Malegra- DXT lub powinny najpierw skontaktować się z lekarzem:

- Osoby przyjmujące leki zawierające tlenek azotu, azotany i azotyny organiczne
- Mężczyźni, którym zaleca się powstrzymanie się od współżycia seksualnego z powodu czynników ryzyka sercowo-naczyniowego
- Osoby z ciężkimi zaburzeniami czynności wątroby i chorobą nerek
- Osoby z niskim ciśnieniem krwi lub którzy mieli niedawno zawał serca lub udar mózgu
- Osoby z dziedzicznymi zaburzeniami zwyrodnieniowymi siatkówki

Sam lek może też wchodzić w interakcje z innymi środkami i lekami oraz witaminami lub ziołami, które przyjmujesz. Interakcja następuje, gdy substancja zmienia sposób działania leku. Może to być szkodliwe dla zdrowia lub uniemożliwiać prawidłowe działanie leku. Nie wolno stosować Malegra- DXT, jeśli przyjmujemy selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI), takie jak fluoksetyna i sertralina, inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny-noradrenaliny (SSNRI), takie jak wenlafaksyna, trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne (TCA), takie jak amitryptylina i klomipramina, a także inhibitory monoaminooksydazy (MAOI), takie jak selegilina i fenelzyna, fentanyl i tramadol, buspiron anksjolityczny oraz jakikolwiek lek na schizofrenię.

Czy Malegra- DXT może powodować jakieś działania niepożądane?

Lek bardzo rzadko powoduje efekty uboczne i występują one w niewielkiej ilości przypadków, trwając zazwyczaj bardzo krótko. U niektórych użytkowników lek może powodować senność lub wpływać na zdolność podejmowania decyzji, jasnego myślenia lub szybkiego reagowania. Nie powinieneś prowadzić pojazdów, używać ciężkich maszyn ani wykonywać innych niebezpiecznych czynności, dopóki nie wiesz, jak lek wpływa na ciebie. Bardzo rzadko pojawiać się też mogą nudności, senność, zmęczenie, zaparcie, utrata apetytu, zwiększona potliwość, zawroty głowy, biegunka, ból brzucha. W ułamkowej ilości przypadków lek może wywołać poważne skutki uboczne. Jest to swędzenie, ból po prawej stronie brzucha, ciemne zabarwienie moczu, zażółcenie skóry lub białek oczu, halucynacje, problemy z koordynacją lub drżenie mięśni. W takim przypadku należy natychmiast odstawić lek i skonsultować się z lekarzem.

Ostatnio przeglądane