promocja
 NA POTENCJĘMalegra- 200 
WZÓR Z CMS:


130.00
Cena z rabatem: -20%
Ilość
- +

Malegra- 200

Malegra- 200

Malegra- 200- Substancja czynna: SILDENAFIL- 200 mg- działanie ok 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 13 zł
10.4 zł
130 zł
104 zł

Malegra- 200

Mniejsza potencja to dla wielu mężczyzn prawdziwa tragedia. Jeśli wraz z nią następuje brak erekcji niezbędnej do prawidłowego pożycia seksualnego, to wielu mężczyzn jest załamana tym faktem. Na szczęście dla nich jest Malegra – 200

Czym jest Malegra – 200

Tabletki Malegra – 200 to bardzo popularne tabletek na potencję z substancją czynną-cytrynian sildenafilu. Zastosowanie tych tabletek pozwala na zwiększenie przepływ krwi do prącia i tym samym zwiększają erekcję. Sam lek działa na prostej zasadzie. Naczynia krwionośne w naszym organizmie pod wpływem działania substancji czynnej, rozszerzają się. Tym samym jak wspomnieliśmy krew łatwiej napływ na członka. Jednocześnie lek obniża ciśnienie, a to z kolei nie pozwala odpłynąć krwi zbyt szybko. Efektem tego jest silna i co najważniejsza – długotrwała erekcja. Ponadto lek rozluźnia mięśnie proste, co dodatkowo wpływa na jakość erekcji. Tabletki Malegra tłumią też enzym PDE5, który jest odpowiedzialny za słabnięcie erekcji. Malegra - 200 działa tylko wtedy, gdy występuje podniecenie seksualne.

Jak przyjmować Malegra- 200?

Tabletkę Malegra - 200 należy przyjmować doustnie, popijając szklanką wody. Lek zażywamy na około 30 do 40 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Aktywność lek zachowuje w organizmie około 3 do 4 godzin. Lek jest bezpieczny i dobrze tolerowany. Tabletkę przyjmuje się w razie potrzeby raz na dobę przez 18 do 24 miesięcy. Lek występuje w wersjach o niskich dawkach, które można przyjmować codziennie. Aby uzyskać dłuższy efekt, wskazane jest, aby nie jeść podczas przyjmowania leku. Lek można łączyć z pigułkami, aby przedłużyć stosunek płciowy. Malegra – 200 jest przeznaczona dla tych mężczyzn, którzy cierpią na zaburzenia erekcji, obserwują u siebie spadek libido i nie czerpią ze stosunku seksualnego przyjemności.

Czy istnieją jakieś ograniczenia w przyjmowaniu Malegra- 200?

Przeciwwskazania preparatu Malegra 200 mg są takie same jak dla wszystkich tabletek opartych na syldenafilu. Nie zaleca się stosowania Malegra - 200 u pacjentów, którzy przyjmują leki azotanowe, takie jak nitrogliceryna na dusznicę bolesną, ponieważ może to prowadzić do poważnego spadku ciśnienia krwi. Nie jest wskazane zastosowanie leku, jeśli z jakiegoś powodu dana osoba nie powinna odbywać stosunków seksualnych. Przeciwwskazaniem jest też choroba wątroby, nieprawidłowo wysokie lub niskie ciśnienie krwi, a także, jeśli pacjent cierpi z powodu chorobę oczu lub jest uczulony na syldenafil, lub inne składniki malegry. Nie należy przyjmować leku w dawce 200 mg z alkoholem, ponieważ może to powodować nasilenie objawów niepożądanych. Nie mogą go też stosować te osoby, które nie ukończyły 18 lat. Należy również uważać, jeśli chodzi o przyjmowanie leków przez osoby powyżej 64 życia. Nie można przyjmować leku, jeśli zażywamy inne tabletki na zaburzenia erekcji.

Czy Malegra- 200 wywołuje jakieś efekty uboczne?

Efekty uboczne leku zdarzają się bardzo rzadko. Najczęściej chodzi tu o zawroty głowy, bóle mięśni, utratę słuchu, zaburzenia snu, zaburzenia widzenia, dzwonienie w uszach, wrażliwość na światło i infekcje dróg moczowych. Czasami może wystąpić ból w klatce piersiowej, nudności. Jeśli działania niepożądane są zdecydowane lub nasilają się, należy się zwrócić o pomoc medyczną. Bardzo ważne w przypadku skutków ubocznych jest też trzymanie się wyznaczonych przez producenta dawek leku. Nie należy pod żadnym pozorem ich przekraczać samodzielnie. Dawkę możemy zmniejszyć, jednak każdorazowe zwiększenie dawki dziennej leku, musi zostać skonsultowane z lekarzem. Tylko w przypadku, jeśli ten wyrazi na to zgodę, możemy zdecydować się na większą dawkę. Sam lek należy też odpowiednio przechowywać. Nie powinniśmy go wystawiać na działanie promieniowania słonecznego i trzymać go w wilgotnych miejscach. Lek powinien być przechowywany w chłodnym, a także zaciemnionym miejscu. Wtedy mamy gwarancje, że nie dojdzie do żadnych zmian w zakresie działania leku. Malegra – 200 powinna zostać też zakupiona w odpowiednim, sprawdzonym sklepie internetowym. Wtedy mamy gwarancje, że kupiliśmy właściwy środek o sprawdzonym składzie i działaniu.

Ostatnio przeglądane