promocja
 NA POTENCJĘMalegra- 120 
WZÓR Z CMS:


100.00
Ilość
- +

Malegra- 120

Malegra- 120

Malegra- 120- Substancja czynna: SILDENAFIL- 120 mg- działanie ok 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 10 zł 100 zł
2 20 szt. 9 zł 180 zł
3 30 szt. 8 zł 240 zł
4 40 szt. 7 zł 280 zł
5 50 szt. 6 zł 300 zł

Malegra-120

Problemy z erekcją oraz słabnąca kondycja seksualna dotyka coraz większej liczby mężczyzn w Polsce. Receptą na ten stan jest Malegra- 120.

Czym jest Malegra-120?

Malegra-120 mg jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy mają problemy z potencją oraz przedwczesnym wytryskiem. Działanie leku ma na celu przywrócenie erekcji, bez względu na przyczynę zaburzenia, ponieważ pomaga zarówno w przyczynach fizjologicznych, jak i psychologicznych. Producentem Malegra-120 mg jest słynna indyjska firma farmaceutyczna Sunrise Remedies. Podstawowym składnikiem leku jest Sildenafil. Substancja ta początkowo miała być stosowany w leczeniu choroby niedokrwiennej. Ale kiedy naukowcy przetestowali go na prawdziwych pacjentach, okazało się, że pomaga wzmocnić potencję. W praktyce skład Malegra-120 mg obejmuje wszystkie składniki, z których wykonano Viagrę. Zwykle jedna dawka przed seksem jest wystarczająca do osiągnięcia zadowalającego stosunku płciowego.

Jak działa Malegra- 120?

Sildenafil stosuje się w leczeniu mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Należy do grupy leków zwanych inhibitorami fosfodiesterazy 5 (PDE5). Leki te zapobiegają zbyt szybkiemu działaniu enzymu zwanego fosfodiesterazą typu 5. Zaburzenia erekcji to stan, w którym penis nie twardnieje i nie rozszerza się, gdy mężczyzna jest podniecony seksualnie lub gdy nie może on utrzymać erekcji. Kiedy mężczyzna jest stymulowany seksualnie, organizm zwiększa przepływ krwi do penisa, aby wytworzyć erekcję. Lek pomaga utrzymać erekcję, rozszerzając naczynia krwionośne i zmniejszając ciśnienie krwi. W efekcie krew dopływa swobodnie do penisa, a jednocześnie nie odpływa zbyt szybko. Sildenafil jest również stosowany u mężczyzn i kobiet w leczeniu objawów nadciśnienia płucnego. Jest to rodzaj wysokiego ciśnienia krwi, które występuje między sercem a płucami. Gdy nadciśnienie występuje w płucach, serce musi ciężej pracować, aby przepompować wystarczającą ilość krwi przez płuca.

Jak stosować Malegra- 120?

Lek przyjmuje się w formie żelu. Lek jest przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn w wieku powyżej 18 lat. Ze względu na unikalną formę leku jest bardzo szybko wchłaniany przez organizm. Optymalna dawka to 120 miligramów. Jednak osoby, które nigdy jeszcze nie stosowały tego leku, powinny zmniejszyć na początku dawkę o połowę. Malegra-120 mg należy przyjmować bez wody. Po prostu opróżnij saszetkę i weź lekarstwo. Żel musi rozpuścić się w ustach, a jego działanie rozpoczyna się w ciągu 15 minut.

Czy są jakieś przeciwwskazania do przyjmowania Malegra- 120?

Malegra-120 nie może być stosowana przez te osoby, które przyjmują następujące leki:

- Diazotan izosorbidu
- Monoazotan izosorbidu
- Nitrogliceryna

Malegra-120 mg nie może być też stosowana, kiedy przyjmujemy itrakonazol, ketokonazol, riocyguat, rytonawir lub ryfampinę, lub jeśli zażywasz inny lek, który ma ten sam aktywny składnik (cytrynian sildenafilu). Wykluczony jest też: Alfuzosin, Doxazosin, Silodosin, Tamsulosin lub Terazosin. Nie należy przyjmować leku, jeśli pacjent ma uczulenie na sól lub którąkolwiek substancję pomocniczą zawartą w leku. Jeśli masz chorobę nerek lub chorobę wątroby, poinformuj o tym swojego lekarza przed przyjmowaniem Malegra-120 mg. Ostrożność należy zachować, jeśli miałeś atak serca w ciągu ostatnich 90 dni lub cierpisz na ból w klatce piersiowej podczas seksu, niewydolności serca, stwierdzono u ciebie nieprawidłowe bicia serca czy też doświadczasz wysokiego lub niskiego ciśnienia krwi, lub miałeś udar. Obostrzenia dotyczą zwłaszcza osób po sześćdziesiątym roku życia.

Czy Malegra-120  może powodować jakiekolwiek skutki uboczne?

Malegra-120 mg jest bardzo bezpiecznym środkiem, ale jak każdy wyrób medyczny może wywoływać także działania niepożądane. Niektórzy pacjenci mogą mieć reakcje alergiczne. Poinformuj lekarza, jeśli masz jakiekolwiek objawy reakcji alergicznej, takie jak wysypka, swędzenie, zaczerwienienie skóry, gorączka, problemy z oddychaniem, obrzęk twarzy. W bardzo niewielu przypadkach może pojawić się ból w klatce piersiowej lub ucisk, kołatanie serce, zawroty głowy oraz omdlenia, a także silny ból głowy. W bardzo nielicznych przypadkach pojawiają się problemy z mówieniem lub myśleniem, utrata równowagi, niewyraźny wzrok, utrata wzroku, słuchu, dzwonienie w uszach czy bóle w mięśniach. Także, jeśli masz bolesną erekcję trwającą dłużej niż 4 godziny, natychmiast skontaktuj się z lekarzem. Wiele tych efektów jest związane z przedawkowaniem Malegra-120 mg. Dlatego tak ważne jest, aby pamiętać, żeby nie przekraczać dawki podanej przez producenta. Nie należy jednocześnie ze stosowaniem Malegra-120 mg stosować żadnych narkotyków czy innych środków, które powodują i wywołują erekcje. Może to wpłynąć negatywnie na samo działanie leku i na nasz stan zdrowia. W trakcie stosowania leku nie wolno nam też spożywać grejpfrutów oraz pić soku z tych owoców. Bardzo ważne jest to, aby lek został zakupiony za pośrednictwem sprawdzonego sklepu internetowego. Nie zaleca się kupowania leku na podejrzanych aukcjach internetowych.

Ostatnio przeglądane