promocja
 NA POTENCJĘMalegra- 100 
WZÓR Z CMS:






100.00
Ilość
- +

Malegra- 100

Malegra- 100

Malegra- 100- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg- działanie ok 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 10 zł 100 zł
2 20 szt. 9 zł 180 zł
3 30 szt. 8 zł 240 zł
4 40 szt. 7 zł 280 zł
5 50 szt. 6 zł 300 zł
10 100 szt. 5 zł 500 zł
15 150 szt. 4 zł 600 zł

Malegra- 100

Zaburzenia erekcji to poważny problem zwłaszcza dla panów po czterdziestym roku życia. Malegra – 100 mg to skuteczne rozwiązania nie tylko w kwestii zaburzenia erekcji, ale też poprawy kondycji seksualnej.

Czym jest Malegra- 100 ?

Malegra-100 to niezwykle skuteczny lek, którego podstawową substancją czynną jest sildenafil. Jest ona stosowana w leczeniu zaburzeń erekcji. Cytrynian sildenafilu jest jedną z najczęściej stosowanych i skutecznych substancji do leczenia zaburzeń erekcji. W wielu przypadkach wystarczy jedna tabletka, aby poprawić krążenie krwi i pomóc w wytworzeniu normalnej, łatwo utrzymującej się erekcji. Substancja ta jest też stosowana w leczeniu nadciśnienia płucnego - wysokie ciśnienie krwi w naczyniach krwionośnych zasilających płuca. Inhibitory fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), takie jak sildenafil, rozluźniają naczynia krwionośne. Tym samym krew może łatwiej napłynąć do penisa. Jednocześnie lek ten obniża ciśnienie w krwi, a ta nie może szybko odpłynąć z członka. Efektem jest trwała i przede wszystkim stabilna erekcja.

Co musimy wiedzieć przed przyjęciem Malegra- 100?

Przede wszystkim to, że stosowanie Malegra- 100 mg samo w sobie nie powoduje erekcji. Do tej będziemy potrzebować stymulacji seksualnej. Lek mogą przyjmować mężczyźni w wieku 18 lat i starsi. Nie jest on przeznaczony dla kobiet i dzieci. Lek nie pozostawia trwałych efektów. Substancja czynna ma aktywne życie i półtrwania. Okres półtrwania sildenafilu, który jest aktywnym składnikiem leku, wynosi około czterech godzin. Oznacza to, że aktywna ilość substancji w krwiobiegu zmniejszy się o około połowę co cztery godziny. Po upływie kilkunastu godzin substancja czynna nie będzie już obecna w krwiobiegu ani tkance i nie będzie miała żadnego wpływu na organizm.

Jak długo działa Malegra-100?

Podobnie jak wszystkie leki Malegra- 100 mg ma określone aktywne życie i okres półtrwania, które określają, jak długo trwa jako leczenie. Zwykle potrzeba 30 do 60 minut, aby lek zaczął działać na zaburzenia erekcji. Czas wymagany do reakcji może zależeć od kilku czynników. Lek zwykle zaczyna działać szybciej, gdy jest przyjmowany na pusty żołądek, ponieważ istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że aktywny układ trawienny spowolni jego wchłanianie przez organizm. Czynniki zewnętrzne, takie jak dieta lub wiek, mogą mieć znaczący wpływ na to, jak działa lek i jak długo pozostaje aktywny w organizmie. Spożywanie alkoholu może również wpływać na działanie leku. Ponieważ alkohol ma negatywny wpływ na przepływ krwi do narządów płciowych, picie wina, piwa, napojów spirytusowych lub innych napojów alkoholowych może sprawić, że sildenafil będzie mniej skuteczny i zwiększy ryzyko działań niepożądanych. Jeśli zaś wziąłeś Malegra-100 mg i nie zauważyłeś żadnego pozytywnego wpływu na zdolność do podtrzymywania erekcji, nie powinieneś brać więcej leku na silniejszą dawkę tylko skonsultować się z lekarzem, który może zgodzić się na zastosowanie większej dawki leku.

Kiedy nie wolno nam sięgać po Malegra-100?

Przyjmowanie Malegra- 100 mg może być niebezpieczne, jeśli pacjent przyjmuje również leki zwane azotanami (często podawanymi w bólu w klatce piersiowej). Kombinacja tych środków może spowodować niebezpieczny spadek ciśnienia krwi. Jeśli nie masz pewności, czy bierzesz azotan, zapytaj lekarza lub farmaceutę. Nie należy stosować Malegra- 100 mg także, jeśli w przeszłości wystąpiła reakcja alergiczna na substancję czynną. Nie jest on wskazany dla osób, które mają poważne problemy z sercem lub wątrobą, mają rzadką dziedziczną chorobę oczu, taką jak barwnikowe zapalenie siatkówki, mają niedokrwistość sierpowatą, białaczkę lub raka szpiku kostnego. Przeciwwskazaniem jest wrzód żołądka lub krwawienie. Jeśli cierpisz na ból w klatce piersiowej podczas seksu, niewydolności serca, nieprawidłowego bicia serca, wysokiego lub niskiego ciśnienia krwi lub miałeś udar w ciągu ostatnich 6 miesięcy, poinformuj o tym swojego lekarza. Malegra-100 mg nie powinna być też łączona z niektórymi lekami. Przeciwwskazaniem są też problemy z naczyniami krwionośnymi (np. Zwężenie aorty, idiopatyczne zwężenie podaortalne) lub nadciśnienie tętnicze (wysokie ciśnienie krwi) oraz niedociśnienie (niskie ciśnienie krwi).

Jak przechowywać Malegra- 100 i czy powoduje on skutku uboczne?

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od ciepła, wilgoci i bezpośredniego światła. Nie zamrażaj. Lek należy trzymać z dala od dzieci. W przypadku kiedy termin przydatności leku minie należy zapytać pracownika służby zdrowia, w jaki sposób należy pozbyć się leku, którego nie używasz. Sam lek jest wyjątkowo bezpieczny, ale jak każdy środek pochodzenia medycznego może powodować działania niepożądane. Najczęściej jest to ból głowy i mięśni. W przypadku przedłużającej się lub bolesnej erekcji trwającej 4 godziny, lub dłużej, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Taki stan bowiem może wymagać szybkiego leczenia, aby zapobiec poważnemu i trwałemu uszkodzeniu prącia. Tak samo należy uczynić, jeśli pojawi się nagła utrata wzroku w jednym lub obu oczach, lub wystąpi nagłe pogorszenie słuchu, lub utrata słuchu, której mogą towarzyszyć zawroty głowy i dzwonienie w uszach.

Ostatnio przeglądane