promocja
 NA POTENCJĘMahagra- 200 
WZÓR Z CMS:


120.00
Ilość
- +

Mahagra- 200

Mahagra- 200

Mahagra - 200- Substancja czynna: SILDENAFIL- 200 mg- działanie ok 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 12 zł 120 zł
2 20 szt. 11 zł 220 zł
3 30 szt. 10 zł 300 zł
4 40 szt. 9 zł 360 zł
5 50 szt. 8 zł 400 zł
10 100 szt. 7 zł 700 zł

Mahagra- 200

Zaburzenia erekcji dotykają bardzo wielu mężczyzn i często są powodem unikania współżycia seksualnego. Mahagra -200 to lek, który ma pomóc zapomnieć o tych zaburzeniach.

Czym jest Mahagra- 200?

Mahagra- 200 jest jednym z najlepszych leków na impotencję u mężczyzn. Doskonale sprawdza się, jeśli masz zaburzenia erekcji i chcesz czerpać przyjemność ze współżycia seksualnego. Mahagra – 200 należy do kategorii PDE5 i do klasy inhibitorów PDE5. Substancją czynną w leku jest Sildenafil. Ten stosuje się w leczeniu dolegliwości seksualnych u mężczyzn takich jak impotencja lub zaburzenia erekcji. W połączeniu ze stymulacją seksualną substancja działa poprzez zwiększanie przepływu krwi do prącia, aby pomóc w uzyskaniu silnej i trwałej erekcji. Lek ten nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową takimi jak HIV, wirusowe zapalenie wątroby typu B, rzeżączka, czy kiła.

Jak stosować Mahagra- 200?

Lek należy przyjmować doustnie, zgodnie z zaleceniami lekarza. Mahagra – 200 powinna być przyjmowana na co najmniej 30 minut, przed aktywnością seksualną. Nie należy przyjmować leku częściej niż raz dziennie. Trzeba pamiętać, że obfity posiłek może opóźnić działanie leku. Sama dawka zależy od stanu zdrowia, reakcji na leczenie i tego, jakie inne leki jednocześnie stosujemy. Pamiętaj, aby poinformować lekarza i farmaceutę o wszystkich produktach medycznych, które zażywamy. W przypadku przedawkowania należy skontaktować się z lekarzem. Możesz bowiem wymagać natychmiastowej pomocy medycznej. Nie zaleca się spożywania alkoholu jednocześnie z lekiem. Może to powodować niepożądane skutki uboczne.

Czy są jakieś przeciwwskazania w stosowaniu Mahagra- 200?

Nie zaleca się stosowania preparatu u pacjentów z chorobami układu krążenia. Długotrwała erekcja trwająca dłużej niż 4 godziny powinna być natychmiast zgłaszana do pomocy medycznej. Lek nie może być stosowany jednocześnie z alfa-blokerami lub lekami przeciw nadciśnieniowymi. Przeciwwskazaniem jest też depresja, omdlenia, choroby serca i nerek. Lek nie może być też stosowany przez osoby uzależnione od narkotyków. nie wpływa na przepływ krwi u pacjentów z marskością wątroby, która jest chorobą wątroby. Nadmierne stosowanie leku może poważnie wpłynąć w sensie negatywnym na pacjentów z chorobami wątroby. Jeśli masz problemy z wątrobą, skonsultuj się z lekarzem.

Czy podczas stosowania Mahagra- 200 mogą wystąpić jakieś efekty uboczne?

Sam lek jest bardzo bezpieczny, ale w niektórych przypadkach może powodować skutki uboczne. Najczęściej występujące to:

• Ból głowy
• Niestrawność
• Zawroty głowy
• Krwawy i mętny mocz
• Palenie, drętwienie, mrowienie w ramionach i stopach
• Zaburzenia widzenia
• Wrażliwość na światło
• Bolesne oddawanie moczu
• Głuchota

Czasami mogą wystąpić pewne działania niepożądane stosowania Mahagra- 200, które zwykle nie wymagają pomocy medycznej. Te działania niepożądane mogą ustąpić podczas samego stosowania leku, ponieważ organizm dostosowuje się do leku. Jednak skontaktuj się ze swoim lekarzem, jeśli którykolwiek z poniższych skutków ubocznych będzie się utrzymywał przez dłuższy czas.
Najczęściej chodzi tutaj o bóle mięśni, trudny lub ciężki oddech, ból głowy, ból wokół oczu i kości policzkowych, zaczerwienienie skóry, kichanie, dolegliwości żołądkowe po posiłkach, problemy ze snem, niezwykle ciepła skóra, niepokój, kaszel, biegunka lub skurcze żołądka, a także trudności w połykaniu, ból ucha, zwiększona ilość śliny, zwiększona wrażliwość skóry, nudności, drętwienie lub mrowienie rąk, nóg lub stóp oraz krwawienie z odbytnicy. 

Bardzo rzadko może wystąpić zaczerwienienie lub podrażnienie języka, zaczerwienienie, bolesność, obrzęk lub krwawienie dziąseł, dzwonienie lub brzęczenie w uszach, senność, owrzodzenia w ustach i na ustach, wymioty. Aby zadbać o swoje bezpieczeństwo powinniśmy też odpowiednio przechowywać lek. Mahagra- 200 powinien być przetrzymywany w temperaturze poniżej 30 ℃ w chłodnym, suchym miejscu. Należy go też chronić przed wilgocią i światłem. W innym przypadku lek może ulec zepsuciu, a tym samym stać się dla nas niebezpieczny.

Ostatnio przeglądane