promocja
 NA POTENCJĘLovegra- 100mg 
WZÓR Z CMS:


60.00
Cena z rabatem: -20%
Ilość
- +

Lovegra- 100mg

Lovegra- 100mg

Lovegra- 100 mg- Substancja czynna SILDENAFIL- 100 mg- działanie do 6 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 4 szt. 15 zł
12 zł
60 zł
48 zł

Lovegra to lek, który pomaga kobietom uzyskać lepsze i bardziej satysfakcjonujące życie seksualne. W odróżnieniu od viagry dla mężczyzn, kobieca tabletka nie wywołuje miejscowego wzrostu ciśnienia krwi, lecz oddziałuje bezpośrednio na mózg, zwiększając poziom dopaminy, która stymuluje podniecenie seksualne.

Dawkowanie preparatu LOVEGRA:

Preparat ma postać tabletek powlekanych. Przeznaczony jest do stosowania doustnego. Nie przekraczaj zaleconych dawek ponieważ nie zwiększy to skuteczności działania leku a może zaszkodzić Twojemu zdrowiu i życiu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stosowania preparatu skonsultuj się z lekarzem.

Zalecana dawka: 1 tabletka 30 - 40 min przed rozpoczęciem aktywności seksualnej.
Nie zaleca się stosowania preparatu częściej niż 1 raz na dobę.
Przyjęcie leku w trakcie posiłku może spowodować opóźnienie początku działania.

Co zawiera i jak działa LOVEGRA?

Głównym składnikiem różowej tabletki jest SILDENAFIL– związek, który oddziałuje bezpośrednio na mózg, zwiększając koncentrację dopaminy, czyli jednego z hormonów szczęścia, które są odpowiedzialne za kobiece libido. Okolica pochwy staje się bardziej wrażliwa i zwieksza się ilosc płynu pochwowego, przez co kobieta może intensywniej cieszyć się współżyciem seksualnym. Działanie Lovegry polega na blokowaniu enzymu, fosfodiesterazy typu 5, który odpowiada za rozkład c-GMP. Prowadzi to do pośredniego zwiększenia stężenia tego związku w ciałach jamistych. Zwiększa się zatem wpływ tlenku azotu na ich mięśniówkę gładką. Uwalnianie tlenku azotu rozpoczyna się pod wpływem pobudzenia seksualnego, które jest czynnikiem niezbędnym do tego, aby osiągnąć przyjemny stan.

Kiedy stosować lek LOVEGRA?

Lovegra skierowana jest głównie do kobiet, u których zdiagnozowano hipolidbidemię, czyli oziębłość seksualną. Jej celem jest więc wzbudzenie pożądania seksualnego, które zostało całkowicie uśpione.
Przez naukowców zaburzenie to zostało opisane jako spadek pożądania seksualnego. W tym przypadku kobieta nie odczuwa absolutnie żadnych fantazji erotycznych ani nie jest w stanie wzbudzić w swoim organizmie choćby  odrobiny pociągu seksualnego, bez względu na otrzymywane bodźce zewnętrzne.
Zaburzenie to nie obejmuje więc przypadków monotonii w związku, utraty cielesnego zainteresowania obecnym partnerem, czy utraty apetytu na sex w wyniku nadmiaru codziennych obowiązków i zmęczenia.
Różowa tabletka nie jest więc lekiem na całe zło ani nie doprowadzi do rewolucji w łóżkowych obyczajach. Jest lekiem, który może pomóc kobietom o całkowitym braku zainteresowania seksem.
„Żeńska viagra”  nie stanowi leku na problemy w sferze seksualności wynikające z zaburzeń na tle fizycznym.
Lek ten jest skierowany do kobiet, u których zdiagnozowano prawdziwy problem medyczny. Zwykle hipolibdiemia występuje u kobiet tuż przed menopauzą.

Kiedy nie stosować leku LOVEGRA?

Kobiety uczulone na flibanserynę lub jakikolwiek ze składników preparatu nie powinny go przyjmować. Do często spotykanych działań niepożądanych Lovegry należą zaburzenia widzenia, zawroty głowy, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, takie jak bóle żołądka, nudności i wymioty, a także biegunka. Obserwowano także zaczerwienienie skóry twarzy wraz z towarzyszącym mu uczuciem gorąca. Powyższe objawy uboczne pojawiają się tylko na jakiś czas, po czym znikają – ma to związek z przyzwyczajaniem się organizmu do stosowanej terapii, nie należy się więc nimi zbyt mocno przejmować. Do ciężkich działań niepożądanych mogących wystąpić po przyjęciu preparatu należą problemy z oddychaniem, ból w klatce piersiowej, zwłaszcza uporczywy ból zamostkowy, nagłe zwiększenie uderzeń serca lub jego niemiarowe bicie – objawy te pojawiają się zwykle wkrótce po zażyciu leku. Według badań klinicznych jedynie 1% wszystkich pacjentów zgłasza tak poważne działania uboczne.

Ostatnio przeglądane