ProduktyLevitra- 20 mg 
WZÓR Z CMS:


92.00
Ilość
- +

Levitra- 20 mg

Levitra- 20 mg

Levitra- 20 mg-Substancja czynna: WARDENAFIL- 20 mg- działanie ok. 10 godzin

Ilość blistrów: Ilość tabletek: Cena za 1 tabletkę: Wartość:
1 4 szt. 23 zł 92 zł
2 8 szt. 21 zł 168 zł
3 12 szt. 19 zł 228 zł
4 16 szt. 17 zł 272 zł
5 20 szt. 15 zł 300 zł
10 40 szt. 13 zł 520 zł
20 80 szt. 11 zł 880 zł
25 100 szt. 10 zł 1 000 zł
50 200 szt. 9 zł 1 800 zł
100 400 szt. 8 zł 3 200 zł

Levitra jest lekiem stosowanym w leczeniu zaburzeń erekcji. Jest lekiem najnowszej generacji spośród wszystkich leków na potencje, powoduje najmniej skutków ubocznych. Działa przez około 6 godzin po około 20-30 minutach, działa także po spożyciu alkoholu. Levitra działa tylko wtedy, gdy mężczyzna jest seksualnie pobudzony. Lek pozwala na uzyskanie erekcji wystarczająco długiej, by pacjent osiągnął pełną satysfakcję ze stosunku płciowego.

Jak działa Levitra ?
Levitra działa tylko wtedy, gdy mężczyzna jest seksualnie pobudzony. Lek obniża aktywność substancji chemicznej, występującej w organizmie, powodującej ustąpienie erekcji. Levitra pozwala na uzyskanie erekcji wystarczająco długiej, by pacjent osiągnął pełną satysfakcję ze stosunku płuciowego.

Dlaczego powinienem kupić akurat ten preoarat ?
Zakupując ten lek z pewnością nie będziesz żałować, gdyż jest to preparat sprawdzony i polecany przez wielu specjalistów oraz użytkowników. Jest to także lek bezpieczny, o czym świadczy chociażby to, że możesz go zakupić bez recepty. Dzięki temu unikniesz stresujących kolejek do gabinetu lekarskiego, nie będziesz musiał odbywać krępującej rozmowy o swym problemie ze specjalistą, który musiałby wypisać receptę, a ponieważ preparat Levitra 20mg możesz zamówić drogą internetową, zakupu dokonasz praktycznie nie wychodząc z domu. Jest to preparat, który poprawił jakość współżycie wielu par. Posiada on niezbędne atesty oraz jasno sformułowane przeciwwskazania, dlatego jest bezpieczny w stosowaniu. Lek ten działa też na tyle długo, że nie będzie trzeba obawiać się upływającym czasem wtedy, gdy akurat najdzie Was ochota na seks. Szybko jest usuwany z organizmu, a jego skutki uboczne są niezbyt dotkliwe i szybko przemijające. Lek ten także dość szybko się wchłania, u niektórych osób wchłanianie następuje nawet już 15 minut po zażyciu substancji, jednak dla pewności warto poczekać jeszcze trochę, tym bardziej, że dziesięciogodzinne działanie leku sprawia, że nie masz poczucia, że musisz się z czymkolwiek spieszyć. Jeśli tylko zauważyłeś, że Twój członek nie jest tak sprawny jak kiedyś, bez obaw sięgnij po sprawdzony i bezpieczny lek Levitra 20mg, gdyż jest to nowoczesny preparat, zawierający wardenafil. Jest to substancja czynna, dzięki której członek mężczyzny, który został pobudzony erotycznie, odzyskuje zdolność do uzyskania stabilnego wzwodu. Dzieje się tak dlatego, że wardenafil umożliwia napłynięcie krwi do ciał jamistych członka, gdyż mięśnie gładkie w członku obkurczają się dzięki niemu i „zapraszają” krew naczyń w penisie. A właśnie w kwestii procesów biochemicznych oddziałujących na mięśnie gładkie w penisie leży najczęściej przyczyna kłopotów z erekcją. Powodowane jest to głównie przez stres lub kłopoty natury neurologicznej. Jeśli więc stresujący tryb życia utrudnił Tobie współżycie seksualne, preparat Levitra 20mg jest dedykowany właśnie Tobie!

Czy mogą wystapić skutki uboczne ?
Levitra 20mg może powodować skutki uboczne tak, jak każdy lek. Nie można jednak z całą pewnością stwierdzić, że wystąpią one u każdej osoby, które przyjmie ten preparat, gdyż jest to sprawa dość indywidualna. Levitra 20mg jest jednak preparatem łatwo dostępnym bez recepty, co dowodzi, że ogólnie jest uważana za preparat bezpieczny. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze warto rozwiać je podczas wizyty u lekarza. Skutki uboczne zażywania wardenafilu (to substancja czynna Levitry) nie są zbyt dotkliwe, są przemijające a ich nasilenie jest niewielkie lub umiarkowane. Jeśli już się zdarzają, to polegają np. na bólach głowy, zawrotach głowy, zaczerwienieniu twarzy, niestrawności, czy uczuciu pełnego nosa. Kto by się jednak przejmował zaczerwienieniem twarzy, skoro dzięki Levitrze 20mg odbędzie tak satysfakcjonujący stosunek seksualny, że z pewnością jego twarz i tak będzie zarumieniona. Jeśli zaś chodzi o ból głowy, to warto wiedzieć, że podczas seksu organizm wytwarza endorfiny, które uchodzą za naturalne substancje przeciwbólowe, więc po udanym zbliżeniu dostarczysz sobie wszystkiego, co potrzeba do tego, byś niedługo potem znów poczuł się dobrze. Często decyzja o przyjmowaniu lub nieprzyjmowaniu danego leku polega na zrobieniu rachunku zysków i strat, wynikających z jego zażywania. Trzeba przyznać, że Levitra 20mg wypada w takim rachunku bardzo korzystnie, gdyż z pewnością wiele osób woli przemijające lekkie bóle lub zawroty głowy, które mogą się zdarzyć po zażyciu tabletki, od uporczywego, upokarzającego i przykrego w skutkach braku satysfakcjonującego współżycia seksualnego. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące ewentualnego wystąpienia u Ciebie objawów niepożądanych, przedstaw je swojemu lekarzowi, który udzieli Ci profesjonalnej porady i wyjaśni, jak skutecznie stosować dany lek. Trzeba przyznać, że niewielki i przemijający ból głowy nie jest wysoką ceną za wyleczenie się z problemu, który rujnował nasze życie seksualne, psuł relacje z partnerką i podważał nasze poczucie męskości.

Dawkowanie
Preparat ma postać tabletek powlekanych lub tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej. Przeznaczony jest do stosowania doustnego. Nie przekraczaj zaleconych dawek ponieważ nie zwiększy to skuteczności działania leku a może zaszkodzić Twojemu zdrowiu i życiu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stosowania preparatu skonsultuj się z lekarzem.
Tabletki powlekane:
Przyjęcie leku w trakcie posiłku wysokotłuszczowego może spowodować opóźnienie początku jego działania. Zwykle stosuje się 20 mg; w zależności od skuteczności i tolerancji leku dawka może zostać zwiększona maksymalnie do 40 mg. Preparatu nie nalezy stosować częściej niż 1 raz na dobę. Tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej: Zwykle stosuje się 20 mg.

 

Ostatnio przeglądane