promocja
 NA POTENCJĘLEVIFIL Oral Jelly 
WZÓR Z CMS:


119.00
Ilość
- +

LEVIFIL Oral Jelly

LEVIFIL Oral Jelly

LEVIFIL Oral Jelly- Substancja czynna: WARDENAFIL- 20 mg + DAPOXETINE 60 mg- dzi​​​​ałanie ok. 6 godzin.

Ilość blistrów Ilość saszetek Cena za 1 saszetkę Wartość
1 7 szt. 17 zł 119 zł
2 14 szt. 16 zł 224 zł
3 21 szt. 15 zł 315 zł
4 28 szt. 14 zł 392 zł
5 35 szt. 13 zł 455 zł

Co to są zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji to niewydolność erekcji, podczas której sztywność, kształt i objętość penisa mężczyzny nie pozwalają mu na odbycie stosunku płciowego. Problemy z potencją przeszkadzają nie tylko w pełnej aktywności seksualnej, ale także wpływają na stan psychiczny mężczyzny. Często zaburzenia erekcji są związane z szeregiem innych chorób lub zaburzeń psychicznych, a rzadziej występują jako dolegliwość autonomiczna.

Leczenie zaburzeń erekcji to przede wszystkim prawidłowa diagnoza przyczyn jej wystąpienia. Istnieją dwa główne rodzaje przyczyn tego stanu.

Zdrowotne – w tym przypadku zaburzenia erekcji spowodowane są nieprawidłowościami fizjologicznymi w organizmie, czyli zakończeniami nerwowymi, naczyniami krwionośnymi, układem hormonalnym, które odpowiadają za powstawanie i utrzymanie erekcji. Poszczególne narządy nie spełniają w pełni swoich funkcji.

Psychogenny (funkcjonalny) – na skutek złych doświadczeń w przypadku pierwszych doświadczeń seksualnych, nadmiernej chęci do kontrolowania erekcji. To wszystko może prowadzić do niestabilnej erekcji na tle zachowanej spontanicznej, nocnej erekcji. Takie zaburzenia są często określane w środowisku medycznym jako lękowe oczekiwanie zespołu niewydolności seksualnej. Ostatecznie efektem mogą być depresję czy nerwicę. Wśród wszystkich przyczyn prowadzących do zaburzeń erekcji można wyróżnić:

• Ogólne choroby organizmu (cukrzyca, miażdżyca, zaburzenia hormonalne itp.)
• Choroby narządów płciowych.
• Wrodzona patologia lub urazy i interwencje chirurgiczne na narządach męskiego układu rozrodczego.
• Choroba Peyron'a.
• Zażywanie narkotyków lub nadmierne spożywanie napojów alkoholowych, papierosów.
• Przewlekłe zatrucie środkami psychotropowymi i innymi substancjami leczniczymi.
• Procesy zapalne w narządach miednicy.

Aby poprawić potencję należy zasięgnąć fachowej pomocy odpowiedniego specjalisty – seksuologa – gdyż będzie on w stanie prawidłowo zdiagnozować przyczyny problemu (psychogenne lub organiczne) i przepisać skuteczną metodę leczenia. Warto zauważyć, że w leczeniu impotencji ważna jest pierwsza konsultacja z seksuologiem, gdyż właśnie w tym momencie między lekarzem a pacjentem nawiązuje się oparta na zaufaniu relacja, która jest kluczem do sukcesu. Dość często zidentyfikowanie źródła problemu wymaga obecności partnerki. Współczesna medycyna ma szerokie możliwości i metody leczenia psychogennych i organicznych zaburzeń erekcji. Jednym ze sposobów są skuteczne leki. Takim jest między innymi LEVIFIL Oral Jelly.

Czym jest LEVIFIL Oral Jelly?

LEVIFIL Oral Jelly to nowy i dość skuteczny środek do walki z zaburzeniami erekcji. Wśród wszystkich leków na impotencję u mężczyzn, ten środek jest obecnie najsilniejszym lekiem, pozwalającym na silną erekcję i przedłużenie stosunku płciowego. Zawiera Dapoxetine (60 mg) z Levitra (20 mg), z których ta ostatnia jest łagodnym środkiem na potencję. LEVIFIL Oral Jelly to nowy i skuteczny lek produkowany przez firmę farmaceutyczną Centurion Laboratories. Przez cały czas użytkowania otrzymał wiele pozytywnych recenzji. Pozwala znacznie przedłużyć efekt erekcji, poprawić jakość i uzyskać maksymalną przyjemność.

Jakie zalety ma LEVIFIL Oral Jelly?

LEVIFIL Oral Jelly jest idealny do leczenia najtrudniejszych nawet przypadków zaburzeń erekcji. Wielu lekarzy z powodzeniem zaleca ten lek w leczeniu niepłodności i przywracaniu erekcji. W przeciwieństwie do innych preparatów może być stosowany w połączeniu z napojami alkoholowymi i tłustymi potrawami. Aktywne składniki LEVIFIL Oral Jelly promują zwiększony przepływ krwi do penisa, co przy stymulacji seksualnej prowadzi do silnej erekcji. Jednocześnie penis w stanie erekcji staje się bardziej wrażliwy. Lek ma przedłużone działanie. Działa nawet w ciągu 10-12 godzin. Dzięki niemu maqmy zdolność do osiągania orgazmów w odstępach czasowych co 30 minut. Lepiej zażyć lekarstwo 20-40 przed planowanym stosunkiem. LEVIFIL Oral Jelly jest odpowiedni dla mężczyzn w wieku od 18 do 65 lat.

Jak stosować LEVIFIL Oral Jelly?

LEVIFIL Oral Jelly jest podawany w przystępnej formule żelu. Oznacza to, że nie musimy popijać żadnych tabletek, a dodatkowo lek szybciej zaczyna działać. Lek należy zażyć na 30 minut przed planowaną aktywnością seksualną. Lek powinni wypróbować:

• Mężczyźni z wyraźną dysfunkcją seksualną dowolnego rodzaju.
• Osoby, które nie mają kontroli nad czasem trwania stosunku i szybkością orgazmu.
• Osoby cierpiące na przedwczesny wytrysk.
• Pacjenci z cukrzycą.
• Mężczyźni z zaburzeniami seksualnymi z powodu przewlekłego stresu i zmęczenia.
• Mężczyźni, którzy odczuwają dyskomfort psychiczny podczas stosunku seksualnego.

Jedzenie nie wpływa znacząco na pracę substancji aktywnych, zawartych w leku, ale efekt jest wyraźniejszy, jeśli spożywasz LEVIFIL Oral Jelly na pusty żołądek. Czas trwania akcji wynosi 8-12 godzin, nie ma ograniczeń co do ilości i czasu trwania stosunku.

Na co powinienem uważać podczas przyjmowania tego leku?

Jeśli zauważysz jakiekolwiek zmiany w widzeniu podczas przyjmowania tego leku, jak najszybciej powiadom swojego lekarza. Natychmiast przestań używać LEVIFIL Oral Jelly, jeśli utraciłeś wzrok w jednym lub obu oczach. Natychmiast skontaktuj się z lekarzem. Jeśli erekcja trwa dłużej niż 4 godziny lub stanie się bolesna, natychmiast skontaktuj się z lekarzem. Może to być oznaką priapizmu i wymaga natychmiastowego leczenia, aby zapobiec trwałemu uszkodzeniu narządów płciowych. Jeśli po rozpoczęciu współżycia seksualnego po zastosowaniu LEVIFIL Oral Jelly wystąpią objawy nudności, zawrotów głowy, bólu w klatce piersiowej lub bólu ramion, należy powstrzymać się od dalszej aktywności i jak najszybciej skontaktować się z lekarzem. Nie zmieniaj samodzielnie dawki leku. Zadzwoń do lekarza, aby ustalić, czy twoja dawka wymaga ponownej oceny.

O czym powinienem wiedzieć przed zastosowaniem LEVIFIL Oral Jelly?

Zanim zaczniesz zażywać LEVIFIL Oral Jelly, poinformuj lekarza czy kiedykolwiek występowała u ciebie anatomiczna deformacja prącia, choroba Peyroniego lub kiedykolwiek miałeś erekcję, która trwała dłużej niż 4 godziny. Przeciwwskazaniem są też:

• zaburzenia krwawienia.
• Rak.
• Cukrzyca.
• Częsta zgaga lub choroba refluksowa przełyku (GERD).
• Choroba serca, dusznica bolesna, wysokie lub niskie ciśnienie krwi, przebyty zawał serca lub inne problemy z sercem.
• Wysoki poziom cholesterolu.
• Zakażenie wirusem HIV.
• Choroba nerek.
• Niedokrwistość sierpowato krwinkowa.
• Udar mózgu.
• Wrzody żołądka lub jelit.
• Problemy ze wzrokiem lub wzrokiem nietypowa reakcja na wardenafil.

Ostatnio przeglądane