promocja
 NA POTENCJĘKamagra w żelu- 100 mg 
WZÓR Z CMS:


140.00
Ilość
- +

Kamagra w żelu- 100 mg

Kamagra w żelu- 100 mg

Kamagra w żelu- 100 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość opakowań Ilość saszetek Cena za 1 saszetkę Wartość
1 7 szt. 20 zł 140 zł
2 14 szt. 18 zł 252 zł
3 21 szt. 16 zł 336 zł
4 28 szt. 15 zł 420 zł
5 35 szt. 14 zł 490 zł
10 70 szt. 13 zł 910 zł
20 140 szt. 12 zł 1680 zł

Kamagra Oral Jelly: to substancja dostępna na rynku w formie żelu. Podobnie jak Apcalis również jest smakowym środkiem, który należy spożywać doustnie. Substancja aktywna to sildenafil. 

Jak długo działa KAMAGRA Oral Jelly?

Preparat Kamagra zaczyna działać po 30 - 60 minutach po zażyciu. Żel należy połknąć w całości popijając nie wielka ilością wody. Kamagra jest aktywna od kilku do nawet kilkunastu godzin w zależności od wielu czynników. Przyjmować trzeba iż jej maksymalne działanie utrzymuje się między pierwszą a czwartą godziną. Pamiętać przy tym należy iż wcześniejsze spożywanie posiłków wysoko tłuszczowych jak i wysoko procentowych alkoholów może spowodować osłabienie działania Kamagry jak i pozostałych leków na impotencję i zaburzenia erekcji. Jako środek ostrożności trzeba też wiedzieć iż erekcja nie przerwanie trwająca dłużej niż 2 godziny może być niebezpieczna i prowadzić do zwiotczenia naczyń zaś w przypadku erekcji trwającej dłużej niż 4 godziny trzeba niezwłocznie udać się do lekarza.

Jak dawkować KAMAGRA Oral Jelly?

Kamagry nie powinno się stosować częściej niż raz dziennie nie przekraczając przy tym maksymalnej dawki 100mg. W przypadku starszych pacjentów powyżej 60 roku życia lub w przypadku kłopotów z nerkami bądź wątrobą lekarz może zlecić specjalistyczne badania i rozpocząć kurację od zmiejszonych dawek systematycznie je zwiększając w zależności od potrzeby. Podczas stosowania protease inhibitors między innymi stosowanym przy leczeniu HIV lekarz może restrykcyjnie ograniczyć przyjmowanie Kamagry.
Jest ona także przeciwwskazana u pacjentów stosujących azotany w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek czasie. Ostrożność w przyjmowaniu Kamagry jak i Viagry zaleca się ludziom, u których niedawno wystąpiły niepożądane zdarzenia ze strony układu krążenia, udar mózgu lub niekontrolowane nadciśnienie. Jest ona także przeciwwskazana u pacjentów stosujących azotany w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek czasie.

Jakie są przeciwwskazania do przyjmowania KAMAGRA Oral Jelly?

O możliwości i sposobie zażywania Kamagry tak jak i Viagry powinien decydować lekarz. Jest ona przeciwwskazana u pacjentów stosujących azotany w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek czasie. Trzeba widzieć iż bardzo duża grupa leków zawiera właśnie azotany, na przykład leki na astmę w tym nitrogliceryna. W przypadku braku pewności czy Państwa lek również je zawiera, trzeba to koniecznie skonsultować z lekarzem bądź farmaceutą. Warto też wiedzieć iż duża część narkotyków również zawiera azotany. Zawsze należy zweryfikować czy obecnie brane przez Państwa leki nie wejdą w interakcję z kamagrą co może doprowadzić do znacznego i niebezpiecznego obniżenia ciśnienia krwi, co może doprowadzić do zawrotów głowy, utraty przytomności czy nawet do zawału lub wylewu. Ostrożność w przyjmowaniu Kamagry zaleca się też ludziom, u których niedawno wystąpiły niepożądane zdarzenia ze strony układu krążenia, udar mózgu lub niekontrolowane nadciśnienie lub niedociśnienie. Tak jak w przypadku wszystkich leków podawanych w zaburzeniach erekcji, przed rozpoczęciem leczenia należy ocenić stan pacjenta z punktu widzenia układu krążenia. Kamagra jest przeznaczona wyłącznie dla pacjentów z zaburzeniami erekcji.

Kamagra Oral Jelly: to substancja dostępna na rynku w formie żelu. Podobnie jak Apcalis również jest smakowym środkiem, który należy spożywać doustnie. Substancja aktywna to sildenafil. 

Opis działania: Jego głównym zakresem działania jest stymulacja naczyń krwionośnych w penisie, w związku z czym możliwe jest osiągnięcie erekcji. Jednak do tego celu jest potrzebna właściwa stymulacja seksualna, o czym trzeba pamiętać. W przeciwnym razie jest bezużyteczna.

Jak stosować: Stosować doustnie. To wspaniały żel o wielu wariantach smakowych, które warto poznać. Przyjmować przed stosunkiem w odstępach od 15 do 20minut. Żel można rozpuścić w napojach, aby łatwiej go stosować.

Dawki: Dawki ustalane przez lekarza, zależne od wielu czynników. Przeciętna dawka 100 mg w tabletkach, natomiast jeśli przyjmujemy w formie żelu dawkę musi ustalić lekarz. Nie można zwiększać dawki, bo to skutkuje nasileniem się efektów ubocznych. 

Przeznaczenie: Środek wspomagający osiągnięcie erekcji.

Zastosowanie: Medycyna – środek wspomagający walkę z impotencją.

Ostatnio przeglądane