promocja
 NA POTENCJĘKAMA 100mg 
WZÓR Z CMS:


80.00
Ilość
- +

KAMA 100mg

KAMA 100mg KAMA 100mg

Kama- 100mg- Substancja czynna:SILDENAFIL- 100 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość buteleczek Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 8 zł 80 zł
2 20 szt. 7.5 zł 150 zł
3 30 szt. 7 zł 210 zł
4 40 szt. 6.5 zł 260 zł
5 50 szt. 6 zł 300 zł
10 100 szt. 5.5 zł 550 zł
20 200 szt. 5 zł 1000 zł

Od dawna wiemy, że nie tylko starsi mężczyźni mają problemy z potencją. Obecnie urolodzy coraz częściej stają przed koniecznością identyfikacji przyczyn i znalezienia sposobów przywrócenia potencji u młodych pacjentów. Nowoczesne technologie i metody leczenia zaburzeń erekcji (impotencji) mogą znacznie poprawić jakość życia seksualnego mężczyzny. Jednym z najskuteczniejszych leków jest Kama 100 mg.

Czym są zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji to nawracający stan charakteryzujący się pogorszeniem jakości erekcji, niemożnością utrzymania lub osiągnięcia jej w stopniu niezbędnym do pełnego stosunku płciowego. Termin „zaburzenia erekcji” został ukuty w 1992 roku, kiedy zaproponowano użycie go jako szerszego pojęcia niż impotencja. Według WHO (Światowej Organizacji Zdrowia), na podstawie licznych miarodajnych badań, na zaburzenia erekcji skarży się co dziesiąty mężczyzna w wieku 21-29 lat, co piąty w wieku 30-35 lat, a prawie co drugi w wieku 40-70 lat. Taka jest skala problemu dzisiaj, a eksperci przewidują, że liczby te mogą się podwoić w ciągu najbliższych 25 lat. Zaleca się zastosowania środków medycznych w przypadku zauważenia następujących objawów:

• erekcja, która nie jest wystarczająco silna do odbycia stosunku płciowego
• problemy lub niemożność osiągnięcia zadowalającego poziomu i czasu trwania erekcji
• przedwczesny wytrysk.

Przyczyny rozwoju zaburzeń erekcji można podzielić na zewnętrzne (egzogenne) i wewnętrzne (endogenne). Palenie jest jednym z najważniejszych czynników, które mają bardzo negatywny wpływ na erekcję. Oprócz tego na erekcje ma wpływ - Syndrom chronicznego zmęczenia, chroniczny brak snu, ciągłe stresujące sytuacje w pracy i w związkach rodzinnych. Czynniki środowiskowe: niezrównoważone nieracjonalne odżywianie, żywność uboga w witaminy i mikroelementy, GMO (żywność genetycznie modyfikowana).

Czym jest Kama- 100 mg?

Jest skutecznym lekiem w walce z zaburzeniami erekcji u mężczyzn. Lek wyróżnia się dużą szybkością działania, bezpiecznym składem i długim okresem działania. Kama to lek generyczny, który jest całkowicie identyczny w składzie jak Viagra. Sildenafil jest stosowany jako główny składnik aktywny. Jest to składnik, który wspomaga rozluźnienie mięśni gładkich prącia i zapewnia zwiększenie krążenia krwi w okolicy miednicy. Efekt pojawia się po 40 – 50 minutach od zażycia leku. Jednocześnie maksymalny aktywny efekt działania Kamagry trwa 4 godziny, łączny czas trwania to 12 godzin. Lek okazał się skutecznym środkiem w walce z impotencją seksualną, zapewnia stabilną i wysokiej jakości erekcję. Lek bardzo szybko wchłania się do krwiobiegu i zaczyna działać, co pozwala mężczyznom przyjmować go przez minimalny czas przed stosunkiem. Substancja czynna - sildenafil, działa na niektóre enzymy, blokując je i zwiększając stężenie cyklicznego monofosforanu guanedyny w komórkach ciała jamistego prącia. W ten sposób znacznie poprawia się ukrwienie penisa i powstają optymalne warunki do wystąpienia erekcji. Warto zauważyć, że działanie leku występuje tylko wtedy, gdy mężczyzna jest podekscytowany i doświadcza pożądania seksualnego.

Kiedy Kama- 100 mg jest niewskazana do przyjmowania?

W żadnym wypadku Kama- 100 mg nie powinna być przyjmowana przez pacjentów z padaczką, jaskrą, białaczką, zawałem serca lub udarem. Jest również przeciwwskazany przy obecności anemii, wrzodów żołądka, poniżej osiemnastego roku życia, indywidualnej nietolerancji jakiegokolwiek składnika kompozycji. Niezwykle ważne jest przechowywanie leku w miejscu odizolowanym od dostępu dzieci. W przypadku, gdy nie ma zakazu przyjmowania leku, a także tolerujesz działanie syldenafilu, powinieneś stosować Kama ściśle według instrukcji, w żadnym wypadku nie przekraczając przepisanej dawki. W przypadku przedawkowania mogą wystąpić reakcje uboczne - ból głowy, zaburzenia widzenia, zawroty głowy i inne negatywne zjawiska. To także ciężkie choroby układu krążenia (np. ciężka niewydolność serca, niestabilna dławica piersiowa), zawał mięśnia sercowego przebyty w ciągu ostatnich 6 miesięcy oraz udar mózgu przebyty w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Niewskazane jest przyjmowanie leku jednocześnie z inhibitorami izoenzymu CYP3A4 (np. ketokonazol, itrakonazol, rytonawir, erytromwicyna, sakwina, klarytromycyna). Jednoczesne stosowanie leków stosowanych w leczeniu tętniczego nadciśnienia płucnego (bozentan, iloprost) oraz leków zawierających syldenafil lub jakikolwiek inny inhibitor PDE-5 – wyklucza stosowanie Kama 100 mg.

Jak stosować Kama- 100 mg?

Standardowa dawka Kama- 100 mg może zawierać pięćdziesiąt lub sto miligramów substancji czynnej sildenafil. W większości przypadków przy dysfunkcjach seksualnych lekarze przepisują dzienną dawkę pięćdziesięciu miligramów substancji, ale w niektórych sytuacjach dopuszczalne jest zwiększenie jej do stu gramów. Konieczne jest skonsultowanie się ze specjalistą w sprawie dawki i dokładne trzymanie się jej. Kama należy przyjmować raz dziennie, trzydzieści do czterdziestu pięciu minut przed spodziewanym stosunkiem. Nie łącz leku z alkoholem. Tłuste pokarmy i oleje roślinne zmniejszają skuteczność Kama. Jeśli dawka 100 mg substancji czynnej jest dla ciebie za duża, podziel tabletkę na części.

Ostatnio przeglądane