promocja
 NA POTENCJĘFilitra 40 
WZÓR Z CMS:


150.00
Ilość
- +

Filitra 40

Filitra 40

Filitra 40- substancja czynna: WARDENAFIL- 40 mg- działanie 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 15 zł 150 zł
2 20 szt. 14 zł 280 zł
3 30 szt. 13 zł 390 zł
4 40 szt. 12 zł 480 zł
5 50 szt. 11 zł 550 zł

Zaburzenia erekcji mogą sprawić że nasze życie seksualne stanie się skomplikowane, a czasami wręcz niemożliwe będzie odbycie stosunku seksualnego. Ten problem pomoże rozwiązać Filitra 40

Jak często występują zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji stają się coraz częstsze z wiekiem. Zaburzenia erekcji dotykają prawie co dziesiątego mężczyznę w wieku 40-49 lat i co trzeciego mężczyznę w wieku 60-69 lat. Wykazało to badanie przeprowadzone na Uniwersytecie w Kolonii w 2000 r. Wiele innych badań w wielu krajach dało porównywalne wyniki. Eksperci podejrzewają, że istnieje duża liczba niezgłoszonych przypadków. Więc rzeczywiste liczby mogą być wyższe. Szczególnie u mężczyzn po 50. roku życia zaburzenia erekcji mogą być pierwszym sygnałem ostrzegawczym choroby naczyniowej ( miażdżycy ) - a tym samym możliwym zwiastunem zawału serca lub udaru mózgu. Wczesna terapia może zapobiec tragicznym konsekwencjom. Już z tego powodu wskazane jest, aby wszelkie problemy z potencją zostały rozwiązanie, kiedy się tylko pojawią.

Jak dochodzi do zaburzeń erekcji?

Jeśli mężczyźni cierpią na fizyczne problemy z potencją, może to łatwo prowadzić do dodatkowych problemów psychologicznych. Przyczyny czysto psychologiczne występują głównie u młodszych mężczyzn. Oprócz konfliktów w związku, stresu, problemów czy zaburzeń lękowych, depresja bardzo często wiąże się z zaburzeniami erekcji. U mężczyzn w wieku 50 lat i starszych to przede wszystkim przyczyny fizyczne wywołują zaburzenia erekcji.

Najczęściej dopływ krwi do prącia jest zaburzony, kiedy pojawiają się problemy z mięśniami. Albo zbyt mało krwi dostaje się do penisa, ponieważ tętnice, które ją dostarczają, są „zwapnione” (miażdżyca). W każdym razie ilość krwi w tkance erekcyjnej prącia nie jest już wystarczająca do zadowalającej erekcji. Różne choroby sprzyjające zaburzeniom krążenia również zwiększają ryzyko zaburzeń erekcji. Decydujący wpływ ma również styl życia: palenie, otyłość, brak ruchu oraz jednostronna i niezdrowa dieta zatykają naczynia krwionośne i zwiększają prawdopodobieństwo problemów z potencją.

Odpowiednio wysoki poziom męskiego hormonu płciowego testosteronu jest ważnym warunkiem satysfakcjonującej erekcji. Wraz z wiekiem poziom testosteronu we krwi mężczyzn zwykle spada. Niedobór testosteronu (hipogonadyzm) nie musi, ale może prowadzić do problemów z erekcją. Dlatego też niski poziom testosteronu należy rozważyć jako możliwą przyczynę. W wielu przypadkach może nam pomóc Filitra 40.

Co to jest Filitra 40?

Filitra 40 mg to lek stosowany do korygowania problemów z erekcją. Substancją czynną zawartą w Vilitrze 40mg jest Vardenafil, który jest również podstawowym składnikiem Levitry. Filitra 40 należy do grupy leków znanych jako inhibitory PDE5. Dzięki tymczasowemu zablokowaniu PDE5 możliwe jest ponowne osiągnięcie i utrzymanie erekcji. Wardenafil rozluźnia naczynia krwionośne w penisie i wokół niego. Ułatwia to przepływ krwi do prącia, powodując erekcję łatwą do utrzymania dzięki stymulacji seksualnej. Filitra 40 pozostaje aktywna przez 6-9 godzin, dzięki czemu możesz cieszyć się jej korzyściami przez długi czas. Aktywny składnik Vardenafil jest również znany ze znanych tabletek Levitra. Bez wystarczającej stymulacji seksualnej aktywny składnik sildenafil nie prowadzi zatem do erekcji. Ten produkt jest idealny dla starszych mężczyzn z problemami z erekcją, ponieważ działa bardzo szybko. Działa dwa razy szybciej niż większość alternatyw i mniej obciąża układ sercowo-naczyniowy.

Jak zalety ma Filitra 40?

Filitra 40 mg jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji (impotencji) u dorosłych mężczyzn, czyli niezdolności do osiągnięcia lub utrzymania prącia w stanie erekcji odpowiedniej do aktywności seksualnej z powodu niedostatecznego napływu krwi do prącia. Należy zauważyć, że lek ten nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową i jest stosowany wyłącznie w leczeniu zaburzeń erekcji. Jest to jeden ze skutecznych leków, które można stosować w leczeniu problemu impotencji u mężczyzn. Zaburzenia erekcji to jedno z zaburzeń seksualnych, w których mężczyźni nie są w stanie uzyskać lub utrzymać erekcji podczas aktywności seksualnej swojej partnerki. Lek ten pomaga mężczyznom osiągnąć lub utrzymać odpowiednią erekcję podczas aktywności seksualnej poprzez rozluźnienie mięśni naczyń krwionośnych, co poprawia napływ krwi do prącia. Lek ten jest również stosowany w leczeniu tętniczego nadciśnienia płucnego i łagodnego przerostu prostaty.

Jak działa Filitra 40mg?

Wardenafil jest głównym składnikiem tego leku, który działa jako inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE-5). Enzym PDE-5 rozkłada inny enzym cGMP, który jest odpowiedzialny za zmniejszenie dopływu krwi do prącia i powoduje utratę erekcji. Lek działa poprzez hamowanie działania PDE-5, które zwiększają produkcję enzymu cGMP, rozluźnia mięśnie gładkie naczyń krwionośnych, co poprawia przepływ krwi do części płciowej i powoduje odpowiednie erekcje podczas stosunku płciowego.

Jak stosować Filitra 40?

Leku nie należy przyjmować z obfitymi posiłkami, ponieważ zmniejsza to jego skuteczność. Leku nie należy żuć, kruszyć ani łamać i należy go przyjmować w całości, popijając pełną szklanką wody. Jeśli chcesz uzyskać najlepsze rezultaty, zażyj ten lek na godzinę przed planowaną aktywność seksualną ze swoim partnerem. Po zażyciu działanie tego leku trwa około 24 do 36 godzin, a więc następną dawkę tego leku przyjmij po 48 godzinach. Nie należy przyjmować dużych ilości alkoholu z lekiem, ponieważ zwiększa to ryzyko wystąpienia ciężkich działań niepożądanych i opóźnia działanie tego leku. Ważne jest, aby pamiętać, że ten lek działa tylko wtedy, gdy dana osoba jest stymulowana seksualnie. Przedawkowanie tego leku jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia osoby. W przypadku przedawkowania tego leku należy natychmiast skontaktować się z lekarzem, ponieważ powoduje to poważne skutki uboczne.

Czy Filitra 40 mg może wywoływać efekty uboczne?

W niektórych przypadkach zwłaszcza przy przedawkowaniu mogą pojawić się następujące efekty uboczne:

• Ból pleców.
• Ból głowy.
• Mdłości.
• Zawroty głowy.
• Wymioty.
• Niestrawność.
• Ból brzucha.
• Krwawienie w nosie.
• Zgaga.
• Biegunka.
• Bezsenność.
• Katar.
• Ból w klatce piersiowej.

Nie należy przyjmować tego leku z grejpfrutem, ponieważ wpływa on na działanie tego leku podczas leczenia. Jeśli masz alergię na wardenafil, który jest głównym składnikiem tego leku, unikaj stosowania tego środka. Tego leku nie należy stosować, jeśli pacjent stosuje azotany w leczeniu bólu w klatce piersiowej i bólu dławicowego Nie należy zwiększać dawki tego leku w trakcie leczenia bez konsultacji z lekarzem, ponieważ może to zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia działań niepożądanych. Dla mężczyzn cierpiących na impotencję wskazane jest, aby nie zażywać żadnych leków bez konsultacji z lekarzem. Ten lek powoduje senność, zmęczenie lub zawroty głowy po zastosowaniu, dlatego nie należy prowadzić żadnego pojazdu i unikać wszelkich innych aktywności fizycznych Przed użyciem tego leku należy przeczytać recenzje filitra 40 na stronie internetowej dowolnej firmy farmaceutycznej. Nie należy przyjmować tego leku, jeśli stosuje się inny lek w leczeniu impotencji lub innych chorób seksualnych, ponieważ obniża on ciśnienie krwi, co jest szkodliwe dla zdrowia. Lekarz nie zaleca łącznego stosowania leku.

Ostatnio przeglądane