promocja
 NA POTENCJĘFemana Drive 
WZÓR Z CMS:


52.00
Cena z rabatem: -20%
Ilość
- +

Femana Drive

Femana Drive

Femana Drive - dla kobiet - Substancja czynna SILDENAFIL- 100 mg- działanie do 6 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 4 szt. 13 zł
10.4 zł
52 zł
41.6 zł

Na rynku dostępnych jet obecnie mnóstwo preparatów na potencję dla mężczyzn. Rzadko jednak mówi się o tym, że również kobiety zmagają się z najróżniejszymi problemami natury seksualnej. Ich konsekwencją jest zarówno brak ochoty na seks, jak i niemożność odczuwania satysfakcji podczas intymnego zbliżenia z partnerem. Okazuje się jednak, że kobiety, tak samo jak mężczyźni, mogą wspomagać się w takich sytuacja sprawdzonymi preparatami farmakologicznymi. Jednym z nich jest Femana Drive, która staje się coraz popularniejsza wśród użytkowniczek w Polsce.

Problemy intymne kobiet - skąd wynikają?

Często nawet nie zdajemy sobie spraw z tego, jak wiele kobiet zmaga się z jakimiś trudnościami związanymi z seksem. A statystki jasno wskazują na to, że różnego typu zaburzenia seksualne mogą dotykać nawet 25% kobiet. Na dodatek większość z nich bagatelizuje te problemy lub po prostu się ich wstydzi, uznając, że jest z nimi coś nie tak. A trzeba pamiętać, że spadek libido, osłabienie lub zupełny brak reakcji seksualnych i nieodczuwanie przyjemności z seksu mają różne przyczyny, z którymi można skutecznie walczyć.

Problemy natury seksualnej mogą mieć zarówno podłoże biologiczne, jak i psychologiczne. Różnego typu choroby, przyjmowanie leków, zaburzenia hormonalne, ciągły stres, stosowanie używek, niska samoocena, kompleksy, czy złe doświadczenia z przeszłości. To tylko niektóre z czynników, które mogą wpływać na to, że kobiety nie czują podniecenia lub radości ze współżycia. Oczywiście relacje z partnerem i ewentualne problemy w związku również mają ogromny wpływ na to, że kobiety po prostu nie mają ochoty na seks. 

Jak zatem widać przyczyn tzw. problemów łóżkowych u pań może być naprawdę wiele. Warto więc przyjrzeć się im z bliska, zastanowić się, co może być czynnikiem obniżającym nasze libido i w razie potrzeby zasięgnąć porady specjalisty. Jeśli jednak szukacie bardziej doraźnego środka, koniecznie zapoznajcie się z możliwościami, jakie daje wam Femana Drive. Te niepozorne tabletki na libido dla kobiet kryją w sobie aż 100 mg sildenafilu, który pozwoli wam znów czerpać pełnię przyjemności z intymnych zbliżeń.

Femana Drive - skład i działanie

Bardzo często użytkowniczki preparatu Femana Drive nazywają ją Viagrą dla kobiet. I faktycznie obydwa te środki mogą realnie wpłynąć na poprawę życia seksualnego osób decydujących się na ich zażywanie. Jednak w przypadku Femana Drive jego działanie jest lepiej dopasowane do specyfiki kobiecego podniecenia, które narasta wolniej. Dzięki temu stosowanie takiego preparatu jest dla kobiet bardziej naturalne, niż przyjmowanie środków, których działanie można by opisać jako uderzeniowe.

Głównym składnikiem tabletek Femana Drive jest sildenafil. Ta ważna substancja aktywna zwiększa syntezę tlenku azotu oraz cGMP, czyli związków odpowiedzialnych za

poszerzanie się naczyń krwionośnych. Przyjmując 100 mg sildenafilu, czyli 1 tabletkę preparatu Femana Drive, w organizmie zostaje zahamowana aktywność enzymu fosfodiesterazy typu piątego, odpowiadającego za metabolizowanie cGMP. W efekcie jego poziom pozostaje niższy, dochodzi do zwiększonego napływu krwi i dzięki temu kobiece miejsca intymne zostają lepiej ukrwione.

Femana Drive - efekty

Femana Drive jest preparatem, który działa na wielu płaszczyznach. Można więc śmiało stwierdzić, że jest to kompleksowy, doraźny środek, który pozwala kobietom znów w pełni cieszyć się intymnymi zbliżeniami. Przede wszystkim zawiera on aż 100 mg sildenafilu, który zwiększa wrażliwość łechtaczki na bodźce seksualne. A jak wiemy, jest to ta część kobiecych narządów intymnych, która w dużej mierze odpowiada za odczuwanie przyjemności podczas zbliżeń. W rezultacie kobietom łatwiej jest też osiągnąć orgazm.

Bardzo ważnym działaniem preparatu Femana Drive jest również znacząca poprawa nawilżenia pochwy. Dzięki temu kobiety stosujące ten środek mogą odczuwać większe pobudzenie seksualne. Warto też pamiętać, że brak nawilżenia często stresuje kobiety i sprawia, że odczuwają one ból podczas stosunku. Dlatego uporanie się z tym problemem, może realnie wpłynąć na ogromną poprawę doświadczeń kobiety związanych właśnie z seksem.

Co jeszcze można powiedzieć o efektach przyjmowania tabletek Femana Drive? Chociażby to, że mogą one realnie pomóc każdej kobiecie zmagającej się z różnymi problemami natury seksualnej. Preparat ten skutecznie podnosi libido, zwiększając tym samym ochotę na seks. Kobieta czuje znacznie większą przyjemność podczas intymnego zbliżenia i łatwiej jest jej też osiągnąć orgazm. Takie tabletki przydają się również w sytuacji, gdy nie zamierzamy skończyć łóżkowych zabaw na jednym stosunku. Dzięki nim kobieta szybciej będzie gotowa na kolejne igraszki.

Femana Drive - jak ją przyjmować?

Preparat Femana Drive zawiera najwyższą dozwoloną dawkę sildenafilu, czyli 100 mg. Aby skorzystać z działania tego ważnego składnika, należy przyjąć tabletkę kilkadziesiąt minut przed planowanym zbliżeniem. Dobrze też jest ją popić dużą ilością wody. Femana Drive zaczyna działać po około 30 minutach od jego zażycia, a działanie preparatu utrzymuje się zazwyczaj od 4 do 6 godzin. Oczywiście, aby środek ten mógł przynieść oczekiwane rezultaty, niezbędne jest pobudzenie seksualne.

Warto dodać, że z preparatem Femana Drive nie powinno się pić alkoholu. Zaburza on jego metabolizm i osłabia działanie sildenafilu. Co więcej, takie połączenie może również prowadzić do wystąpienia różnych skutków ubocznych, dlatego lepiej powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek napojów alkoholowych. Wchłanianie preparatu mogą zaburzać również tłuste posiłki, więc warto postawić na coś lekkiego.

Femana Drive - przeciwwskazania i skutki uboczne

Sildenafil jest bezpieczną i dobrze nam już znaną substancją, która pozytywnie wpływa na życie seksualne zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Warto jednak wiedzieć, że podobnie jak w przypadku innych preparatów tego typu, istnieją pewne przeciwwskazania do jego stosowania. Przeszkodą w stosowaniu Femana Drive może być:

•    ciąża;
•    choroby układu sercowo-naczyniowego;
•    przyjmowanie leków z grupy nitratów;
•    przebyte zawały lub udary;
•    niewydolność nerek;
•    niewydolność wątroby;
•    niskie ciśnienie tętnicze;
•    białaczka;
•    zmiany zwyrodnieniowe siatkówki;
•    uczulenie lub nadwrażliwość na sildenafil lub substancje pomocnicze.

U niektórych osób przyjmujących preparat Femana Drive, mogą pojawić się reakcje niepożądane o lekkim nasileniu. Mają one jednak charakter łagodny i dość szybko zanikają. Należą do nich:

•    delikatne zaczerwienienie twarzy;
•    niestrawność;
•    ból głowy;
•    zatkany nos;
•    szumy uszne;
•    zgaga;
•    bóle mięśniowe.

 

Ostatnio przeglądane