promocja
 NA POTENCJĘFemalegra- 100 
WZÓR Z CMS:


68.00
Ilość
- +

Femalegra- 100

Femalegra- 100

Femalegra- 100 mg- Substancja czynna Sildenafil- 100 mg. Czas działania do 6 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 4 szt. 17 zł 68 zł
2 8 szt. 16 zł 128 zł
3 12 szt. 15 zł 180 zł
4 16 szt. 14 zł 224 zł
5 20 szt. 13 zł 260 zł
10 40 szt. 12 zł 480 zł
15 60 szt. 11 zł 660 zł

Femalegra- 100 mg

O ile o zaburzeniach erekcji w przypadku mężczyzn mówi się wiele, to zaburzenia pobudzenia u kobiet pozostają nadal w sferze tabu. Jest to jednak problem dotykający wiele kobiet, które nie mogą tym samym odbyć satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Z pomocą przychodzi im nowy skuteczny lek - Femalegra- 100 mg.

Czym jest Femalegra-100 mg?

Ciągły rozwój nowoczesnego rynku farmaceutycznego doprowadził wreszcie do skutecznego stosowania Sildenafilu u kobiet. Wcześniej substancja ta nie mogła być stosowana przez panie ze względu na silne skutki uboczne. Femalegra- 100 mg jest lekiem, który pomaga zrównoważyć wszystkie procesy i gwarantuje satysfakcje z odbytego stosunku seksualnego. Femalegra-100 mg należy do grupy inhibitorów PDE 5 i jest podobny do oryginalnego leku męskiego, to znaczy, że stymuluje lepsze krążenie krwi w organizmie. Gwarantując lepszy przepływ krwi do obszaru narządów płciowych, powoduje, że te są dużo wrażliwsze na wszelką stymulację erotyczną. Femalegra - 100 mg jest lekiem opartym na Sildenafil, produkowanym przez słynną indyjską firmę farmaceutyczną Sunrise Remedies. Formuła Sildenafilu w preparacie indyjskim została znacząco zmieniona, aby dostosować się do kobiecego ciała. Po zażyciu Femalegra- 100 mg, krew będzie płynąć nie tylko do genitaliów, ale także do głównych stref erogennych kobiety. Oznacza to, że lek nie tylko przyczyni się do pobudzenia, ale także wzmocni doznania z pieszczot podczas samego stosunku.

Jak dokładnie działa Femalegra?

Femalegra- 100 mg neutralizuje działanie enzymów blokujących przepływ krwi do narządów płciowych. Femalegra- 100 mg wywołuje te same procesy fizjologiczne jak podczas naturalnej stymulacji podczas stosunku. Powoduje zatem obrzęk sutków i warg sromowych, nawilżenie pochwy i delikatne podniesienie temperatury. Pod wpływem leku libido jest nie tylko przywracane, ale także znacznie zwiększane. Kobieta staje się gotowa na aktywność seksualną i przyjemność. Zwiększa się nawilżenie pochwy, co eliminuje problem suchości pochwy. Nawilżenie zmniejsza ból i ryzyko uszkodzenia delikatnej błony śluzowej pochwy. Intymność seksualna staje się bardziej delikatna i przyjemna. Rośnie przede wszystkim wrażliwość na stymulacje. Impulsy są transmitowane z dużą prędkością, szybko prowokując pragnienie kochania się. Orgazm staje się naturalną kulminacją każdego stosunku seksualnego. Ostatecznie zwiększa się siła orgazmu. Emocje i wrażenia kontaktu seksualnego stają się bardziej intensywne i żywe. Lek należy zatem stosować w przypadku występowania objawów dysfunkcji seksualnej u kobiet.

Jak przyjmować Femalegra- 100 mg?

Podobnie jak w przypadku męskiego odpowiednika leku, Femalegra- 100 mg jest przyjmowana na około czterdziestu minut przed planowanym pożyciem. Dopuszczalna pojedyncza dawka nie przekracza 1 tabletki. Czas działania wynosi około 6 godzin. Ponowne przyjęcie jest dozwolone z przerwą co najmniej jednego dnia.

Czy Femalegra-100 mg może wywoływać jakieś niepożądane efekty?

Jak w przypadku każdego leku, także Femalegra-100 mg może powodować niepożądane efekty. Są one jednak niezwykle rzadkie i występują u niewielkiej ilości użytkowników. Najbardziej prawdopodobnymi objawami niepożądanymi są-uderzenia gorąca, bóle głowy, uczucie zatkania zatok nosowych, wrażliwość na światło. Z reguły zaburzenia te szybko i niezależnie znikają wraz ze spadkiem stężenia syldenafilu we krwi. W bardzo niewielu przypadkach pojawić się też może niestrawność, zawroty głowy, przekrwienie błony śluzowej nosa i rozmycie widzenia.

Kiedy nie wolno nam stosować Femalegra-100 mg?

Nie należy stosować tabletki Femelgra- 100 mg, jeśli pacjent zażywa leki stosowane w dławicy piersiowej lub ból w klatce piersiowej. Nie należy przyjmować leku, jeśli u pacjenta wystąpił atak serca w ciągu ostatnich 3 miesięcy lub udar, lub niewydolność serca w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Lek powinien być stosowany bardzo ostrożnie u pacjentów z ciężką chorobą wątroby. Może być konieczne dostosowanie dawki tabletki. Sam lek powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej, z dala od ciepła i bezpośredniego światła. Nie wolno zamrażać Femalegra- 100 mg.

 

Ostatnio przeglądane