promocja
 NA POTENCJĘExtra Super VegaForce 
WZÓR Z CMS:


140.00
Ilość
- +

Extra Super VegaForce

Extra Super VegaForce

Extra Super VegaForce- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg+ DAPOXETINE- 100 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 14 zł 140 zł
2 20 szt. 13 zł 260 zł
3 30 szt. 12 zł 360 zł
4 40 szt. 11 zł 440 zł
5 50 szt. 10 zł 500 zł

Czym są zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji to stan, w którym mężczyzna nie jest w stanie osiągnąć erekcji w stopniu wystarczającym do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Wszyscy mężczyźni muszą pamiętać, że istnieją czynniki predysponujące do rozwoju zaburzeń erekcji. To:

• Zwiększona waga.
• Wiek.
• Palenie i nadużywanie alkoholu.
• Częste stany depresyjne.
• Brak aktywności fizycznej.
• Zespół metaboliczny i zaburzenia metabolizmu lipidów.
• Wyraźne niedobory witamin.

Istnieją 2 główne rodzaje zaburzeń erekcji. Psychogenny - gdy zaburzenia erekcji są związane z lękiem, pewnymi specyficznymi sytuacjami, zaburzeniami psychicznymi itp. Fizyczny - gdy zaburzenia funkcji seksualnych rozwijają się z powodu pewnych zmian strukturalnych w narządzie płciowym jako takim. Zaburzenia erekcji zwykle wyróżnia się stopniem nasilenia.

Występują również zaburzenia funkcji seksualnych u mężczyzn, które nie są bezpośrednio zaburzeniami erekcji, ale powodują nie mniejsze obniżenie jakości życia seksualnego. To na przykład przedwczesny wytrysk.

Czym jest przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk występuje przy niewielkiej stymulacji seksualnej. Tym samym czas trwania stosunku staje się niewystarczający do uzyskania satysfakcji obojga partnerów. Mężczyzna nie może zapanować nad wytryskiem, co powoduje poważne problemy w jego życiu osobistym i rodzinnym, powoduje irytację, a czasem agresję skierowaną na siebie i partnera. Każdy przypadek przedwczesnego wytrysku jest indywidualny, dlatego dla każdego pacjenta dobierany jest określony zestaw leków. Jednym z najskuteczniejszych – eliminujących jednakowo problemy z zaburzeniami erekcji, jak i przedwczesnym wytryskiem jest Extra Super VegaForce, który zawiera Dapoksetynę i Sildenafil w maksymalnych dawkach

Czym jest Dapoksetynę i Sildenafil?

Extra Super VegaForce należy do klasy leków zwanych „stymulatorami seksualnymi” stosowanymi w leczeniu przedwczesnego wytrysku i zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Przedwczesny wytrysk ma miejsce, gdy mężczyzna ma orgazm przy mniejszej stymulacji seksualnej. Może to prowadzić do problemów w związku seksualnym. Zaburzenia erekcji to niezdolność do utrzymania twardego i wzwodu prącia odpowiedniego do aktywności seksualnej. Lek zawiera Dapoksetynę i Sildenafil. Dapoksetyna jest krótko działającym selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI), który zwiększa poziom serotoniny w mózgu, wydłużając w ten sposób czas do wytrysku i poprawiając kontrolę nad wytryskiem. Sildenafil jest inhibitorem fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) i działa poprzez rozluźnienie naczyń krwionośnych. Może poprawiać przepływ krwi do penisa i pomaga uzyskać erekcję podczas stymulacji seksualnej.

Jak działa Extra Super VegaForce?

Lek jest stosowany w leczeniu przedwczesnego wytrysku i zaburzeń erekcji. Pomaga poprawić czas wytrysku i erekcji. Może pomóc rozwiązać twoje problemy w związkach seksualnych i wyeliminować związany z tym stres, zmartwienie lub frustrację. Pomaga zwiększyć pewność siebie i poprawić sprawność seksualną. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, lek należy przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza.

Jak stosować Extra Super VegaForce?

Lek jest dostępny w postaci tabletek. Tabletki należy połykać w całości, popijając szklanką wody. Tabletki nie należy kruszyć, żuć ani łamać. Na ogół lek ten przyjmuje się od 1 do 3 godzin przed aktywnością seksualną, a tabletkę przyjmuje się raz dziennie. Jednak dokładną dawkę i czas trwania podaje lekarz na podstawie stanu zdrowia pacjenta. Tabletki przechowywać należy w chłodnym i suchym miejscu, z dala od światła słonecznego

Czy Extra Super VegaForce może wywoływać efekty uboczne?

Lek należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Niektórymi działaniami niepożądanymi są zawroty głowy, ból głowy, nudności (mdłości), zatkany nos, zaczerwienienie twarzy, niestrawność, suchość w ustach i problemy ze wzrokiem, takie jak nadwrażliwość na światło lub niewyraźne widzenie. Te skutki uboczne zwykle ustępują bez konieczności pomocy lekarskiej. Jeśli jednak którykolwiek z tych działań niepożądanych utrzymuje się lub nasila, należy natychmiast poinformować o tym lekarza.

Nie zaleca się przyjmowania leku w przypadku uczulenia na jakąkolwiek jego zawartość. Nie należy stosować leku, jeśli u pacjenta występują poważne problemy z sercem lub wątrobą, niedawno przebył zawał serca lub udar, niedociśnienie. Ma choroby oczu lub problemy ze wzrokiem, omdlenia w przeszłości. Należy poinformować lekarza, jeśli pacjent przyjmuje leki, takie jak azotany (stosowane w leczeniu ciśnienia krwi lub bólu w klatce piersiowej), leki przeciwdepresyjne, antybiotyki lub środki przeciwbólowe. Leki tego typu nie powinny być przyjmowane przez dzieci i kobiety. Należy go stosować ostrożnie u osób starszych. Nie należy spożywać nadmiernych ilości alkoholu podczas stosowania leku, ponieważ może to upośledzać zdolność erekcji i zwiększać ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

Czy istnieją przeciwwskazania do przyjmowania leku?

Przed zastosowaniem leku należy poinformować lekarza, jeśli u pacjenta występuje niedokrwistość sierpowatokrwinkowa (nieprawidłowa produkcja czerwonych krwinek), białaczka (rak krwi), szpiczak mnogi (rak szpiku kostnego), choroba Peyroniego (deformacja prącia), wrzód, lub krwawienie w żołądku, problemy z sercem, zażywanie narkotyków, takich jak ecstasy i narkotyki, choroby psychiczne, drgawki, alkoholizm, krwawienie lub problemy z krzepnięciem krwi, problemy z nerkami i jaskra (podwyższone ciśnienie w oku). Leku nie należy przyjmować razem z lekami, takimi jak azotany (stosowane w leczeniu ciśnienia krwi lub bólu w klatce piersiowej), leki przeciwdepresyjne, antybiotyki lub środki przeciwbólowe. Należy poinformować lekarza, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z powyższych leków.

Leku nie należy stosować razem z lekami stosowanymi w leczeniu bólu w klatce piersiowej (azotyn amylu i nitrogliceryna), inhibitorami monoaminooksydazy (IMAO) stosowanymi w leczeniu depresji oraz innymi lekami przeciwdepresyjnymi (lit i dziurawiec), lekiem stosowanym w leczeniu psychozy (tiorydazyna), antybiotyk (linezolid), środek przeciwbólowy (tramadol), lek regulujący sen (tryptofan).

Należy odczekać co najmniej 14 dni po odstawieniu powyższych leków przed rozpoczęciem przyjmowania leku lub odczekać co najmniej 7 dni po odstawieniu leku Extra Super VegaForce przed rozpoczęciem przyjmowania powyższych leków. Lek może wchodzić w interakcje z lekami przeciwgrzybiczymi (ketokonazol i itrakonazol), lekami stosowanymi w leczeniu HIV (rytonawir, sakwinawir, atazanawir itp.), antybiotykami (telitromycyna).

Nie należy pić soku grejpfrutowego co najmniej 24 godziny przed przyjęciem leku i unikać alkoholu podczas przyjmowania tego leku, ponieważ może to zwiększyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Ponadto należy unikać obfitych posiłków przed przyjęciem tego leku, ponieważ może to spowodować opóźnienie działania leku.

Ostatnio przeglądane