PRODUKTYEriacta 
WZÓR Z CMS:


52.00
Ilość
- +

Eriacta

Eriacta

Eriacta- 100 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 4 szt. 13 zł 52 zł
2 8 szt. 12 zł 96 zł
3 12 szt. 11 zł 132 zł
4 16 szt. 10 zł 160 zł
5 20 szt. 9 zł 180 zł
10 40 szt. 8 zł 320 zł
15 60 szt. 7 zł 420 zł

Czym jest Eriacta?

Eriacta to lek, nie suplement diety. Ma postać niewielkich łatwych do połknięcia tabletek. Stosowana jest między innymi w zaburzeniach erekcji, w tym w impotencji, czyli w całkowitej niezdolności do uzyskania wzwodu, ale jej podstawowym zastosowaniem leczniczym są stany zaburzenia erekcji. Nieprawidłowa, zbyt szybko przemijająca lub zbyt słaba erekcja to stany, w przypadku których składnik aktywny preparatu Eriacta, sildanefil, jest najskuteczniejszy.
Eriacta może być stosowana w leczeniu zaburzeń erekcji mających swoje podłoże zarówno w czynnikach fizycznych, jak i czynnikach psychicznych. Jest to preparat wspomagający erekcje, ale jej nie wywołujący, co oznacza, że nie dochodzi do patologicznej erekcji, a uzyskanie wzwodu wymaga właściwej stymulacji seksualnej. Taki sposób działania leku zapewnia też mu całkowite bezpieczeństwo, jeśli tylko jest stosowany w odpowiednich dawkach i ściśle według wskazań zawartych w ulotce.

Jaki jest mechanizm działania leku Eriacta?

Składniki aktywne preparatu Eriacta uwalniają w organizmie tlenki azotu. Substancje te są w stanie rozszerzać na umiarkowany czas naczynia krwionośne, w tym ciała jamiste wewnątrz prącia, co powoduje poprawę jakości erekcji oraz zdecydowanie ułatwia jej utrzymanie. Z tego względu poprawa następuje tak w przypadku zaburzeń erekcji o podłożu psychicznym, jak i przy problemach o naturze czysto fizycznej. 

Na jak długo pomaga Eriacta?

Eriacta jest lekiem, który nie pozostawia po sobie śladu w organizmie. Oznacza to, że działanie leku się nie kumuluje i nie trzeba się martwić o skutki jego długotrwałego przyjmowania. 
Bezpośrednie działanie sildanefilu utrzymuje się przez okres od 8 do 24 godzin w zależności od metabolizmu przyjmującego lek mężczyzny, ale zdecydowanie najsilniejsze działanie preparatu obserwowane jest pomiędzy 1 a 4 godzina po jego przyjęciu.  
Działanie preparatu może być ograniczane poprzez przyjmowanie alkoholu, tłuste jedzenie oraz spożywanie obfitych posiłków, co trzeba mieć na uwadze w przypadku przyjmowania leku z wyprzedzeniem.

Czy Eriacta posiada działania niepożądane?

Tak jak wszystkie leki, Eriacta posiada działania niepożądane, które są efektem ubocznym uzyskiwania podstawowego efektu leczniczego. Najpoważniejszy z nich związany jest z ciśnieniem krwi. Osoby z nadciśnieniem lub zbyt niskim ciśnieniem krwi powinny unikać przyjmowania wszelkich środków zawierających sildanefil. Tyczy się to także osób z chorobami serca, zwłaszcza przerostem mięśnia sercowego i miażdżycą naczyń wieńcowych. 
Skutki uboczne przyjmowania leku Eriacta są stosunkowo rzadkie, ale trzeba być świadomym, że może pojawić się uczucie niestrawności, zaczerwienienie twarzy, zabarwienie widzenia na niebiesko, a także priapizm, czyli niekontrolowany wzwód. Jeśli erekcja będzie trwała więcej niż 4 godziny, należy skonsultować się natychmiast z lekarzem, gdyż może to prowadzić do uszkodzenia naczyń krwionośnych prącia. Osoby z chorobami serca przyjmujące lek pomimo ostrzeżeń, mogą doświadczać kołatania serca.

Ostatnio przeglądane