promocja
 NA POTENCJĘDuratia 90 
WZÓR Z CMS:


190.00
Cena z rabatem: -20%
Ilość
- +

Duratia 90

Duratia 90

Duratia 90- Substancja czynna: DAPOXETINE- 90 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 19 zł
15.2 zł
190 zł
152 zł

Duratia- 90

Przedwczesny wytrysk to zmora wielu mężczyzn, dla których współżycie seksualne trwa nie dłużej niż kilka minut. Aby walczyć z tą przypadłością, stworzono niezwykle skuteczny lek, jakim jest Duratia- 90.

Czym jest Duratia- 90?

Tabletki Duratia- 90 to doskonałe rozwiązanie dla tych wszystkich mężczyzn, którzy narzekają na przedwczesny wytrysk czy zaburzenia erekcji. Tabletki zapewniają powolny orgazm, dzięki czemu zarówno ty, jak i twoja partnerka możecie czerpać więcej satysfakcji z pożycia seksualnego. Przyspieszona ejakulacja może być wrodzona lub nabyta. W pierwszym przypadku mężczyzna zawsze reaguje zbyt szybko na penetrację i po prostu nie wie, jak kontrolować początek orgazmu. W drugim przypadku przedwczesny wytrysk wynika ze zmęczenia, stresu, doświadczeń nerwowych. Bez względu na przyczynę Duratia- 90 skutecznie pozwoli zredukować wpływ przedwczesnego wytrysku na pożycie.

Jak działa Duratia- 90?

Zawarta w Duratia- 90 dapoksetyna działa bezpośrednio na układ nerwowy i sprawia, że wytrysk jest bardziej kontrolowany. Lek działa w sytuacjach, kiedy przedwczesny wytrysk występuje w pierwszej minucie po penetracji, a także, kiedy dochodzi do wytrysku w ciągu 3-5 minut. Lek jak wspomnieliśmy zawiera 90 mg aktywnego składnika Dapoxetine. Dapoksetyna jest lekiem przeciwdepresyjnym, który okazał się skuteczny w leczeniu przedwczesnego wytrysku. To selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny, który działa poprzez zwiększenie poziomu serotoniny w organizmie. Im niższy jej poziom, tym mniejsza kontrola nad samym wytryskiem. Zwiększenie poziomu serotoniny to lepsza kontrola nad samym wytryskiem i wydłużenie stosunku seksualnego. Duratia - 90 jest produkowana przez Centurion Laboratories Pvt. Sp. z o.o.

Jak stosować Duratia- 90?

Tabletki powinny być przyjmowane na około godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym. Należy przyjąć jedną tabletkę, którą popijemy dużą ilością wody. Lek zacznie działać w ciągu godziny. 1 tabletka przeznaczona jest dla mężczyzn o wadze 100 kilogramów. Dla osób które ważą zdecydowanie mniej, przeznaczone powinno być pół tabletki. W przypadku tych osób, które używają środka Duratia- 90 po raz pierwszy lub bez wskazań klinicznych, zalecana dawka wynosi jedną czwartą tabletki. Tabletki do przedłużenia stosunku płciowego zachowują aktywność w ciągu 6-8 godzin po spożyciu i zwiększają czas trwania stosunku 4-5 razy. Sam lek nie powinien być zażywany regularnie. Stosować go należy jedynie celem przedłużenia przewidywanego stosunku. Należy też pamiętać, aby nie mieszać leku z napojami alkoholowymi, zwłaszcza jeśli pacjent przyjmuje także środek pobudzający. Lek można przyjąć jedynie raz na dobę.

Czy są jakieś przeciwwskazania przy przyjmowaniu Duratia- 90?

Jak w przypadku każdego leku także w przypadku Duratia- 90 istnieją pewne ograniczenia. Nie wolno go stosować, jeśli stosujemy jednocześnie leki przeciwdepresyjne oraz w przypadku inhibitorów MAO, CYP3A4. Przeciwwskazania to także poważna choroba serca, depresja i zaburzenia układu nerwowego, niewydolność wątroby lub nerek. Lek nie może być też stosowany, jeśli pacjenci są uczuleni na substancje czynną zawartą w leku.

Czy Duratia- 90 może powodować niepożądane skutki uboczne?

Działania niepożądane dapoksetyny są rzadkie, ponieważ lek jest dobrze tolerowany i szybko opuszcza organizm. Istnieje ryzyko bólów głowy, nadmiernego pocenia się, niepokoju, zmian w libido i bezsenności. Działanie niepożądane mogą się wzmóc, jeśli osoba przyjmująca lek ma problemy z sercem, takie jak niewydolność serca, dusznica bolesna, problemy z zastawką serca, bierze narkotyki lub leki przeciwdepresyjne SNRI i SSRI. Nie wskazane jest także mieszanie leku z alkoholem oraz trójpierścieniowymi lekami przeciwdepresyjnymi. Podczas przyjmowania tego leku należy unikać prowadzenia pojazdów, obsługiwania niebezpiecznych maszyn lub wykonywania niebezpiecznych zadań, dopóki nie wiadomo, jak organizm reaguje na lek lub jak lek wpływa na naszą aktywność. Należy też uważać, jeśli mamy zdiagnozowane zaburzenia ciśnienia, zwłaszcza kiedy występuje u nas niskie ciśnienie.

Ostatnio przeglądane