promocja
 NA POTENCJĘDuratia 60 
WZÓR Z CMS:


170.00
Ilość
- +

Duratia 60

Duratia 60

Duratia 60- Substancja czynna: DAPOXETINE- 60 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 17 zł 170 zł
2 20 szt. 16 zł 320 zł
3 30 szt. 15 zł 450 zł
4 40 szt. 14 zł 560 zł
5 50 szt. 13 zł 650 zł
10 100 szt. 12 zł 1200 zł
15 150 szt. 11 zł 1650 zł

Duratia- 60

Przedwczesny wytrysk pojawia się w przypadku jednego mężczyzny na trzech. Ten wysoki odsetek jest efektem takich czynników jak zmęczenie, siedzący tryb życia, złe odżywianie się oraz zanieczyszczenia środowiska. Na szczęście Duratia – 60 w dużej mierze pomaga nam poradzić sobie z przedwczesnym wytryskiem.

Czym jest Duratia- 60?

Duratia- 60 to lek stosowany w leczeniu przedwczesnego wytrysku u mężczyzn. Przeznaczony jest dla tych mężczyzn, u których wytrysk występuje po kilku minutach od rozpoczęcia współżycia lub nawet przed stosunkiem seksualnym. Duratia – 60 zawiera substancję czynną Dapoxetine, opracowaną po raz pierwszy przez Priligy. Dapoksetyna jest podawanym doustnie lekiem, który należy do selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny lub grupy leków SSRI, ale zapewnia działanie krótkoterminowe.

Jak działa Duratia -60?

Dapoksetyna, główny składnik Duratia- 60, zwiększa poziom serotoniny w mózgu, co skutkuje lepszą kontrolą wytrysku, a tym samym dłuższym stosunkiem seksualnym. Proces wytrysku jest ściśle związany z naszym rdzeniem kręgowym i układem nerwowym, które w większości są kontrolowane przez pewne receptory serotoniny. Duratia- 60 jest środkiem przetestowanym, który wykazał się skutecznością. Dapoksetyna należy do najlepszych i prawdopodobnie, najskuteczniejszych środków tego typu. Jednocześnie powoduje najmniej skutków ubocznych.

Jak stosować Duratia- 60?

Wystarczy zażyć jedną tabletkę Duratia- 60 na godzinę przed stosunkiem seksualnym. Duratia może być przyjmowana z jedzeniem lub bez jedzenia. Dopuszczalna jest tylko jedna tabletka dziennie. Zacząć należy od minimalnej dawki, a jeśli nie działa, stopniowo ją zwiększać. Należy pamiętać, że podobnie jak w przypadku każdego innego leku, należy zawsze uważnie przeczytać instrukcję przed użyciem. Powszechnie stosowane dawki leku Duratia wynoszą 30 mg i 60 mg, a najwyższa wynosi 90 mg. Dlatego w przypadku kiedy Duratia – 60 jest zażywana pierwszy raz, należy stosować pół tabletki. Możemy wtedy zobaczyć jaka jest reakcja naszego ciała i dopiero potem stopniowo zwiększać dawkę. Duratia może być używana codziennie, choć nie jest to wymagane. Wyniki dwóch podwójnie ślepych, kontrolowanych placebo badań wykazały, że dapoksetyna 30 mg / dobę w ciągu 12 tygodni zwiększyła długość stosunku z ciężkim przypadkiem PE od mniej niż 1 minuty do ponad 5 minut.

Kiedy nie wolno nam stosować Duratia- 60?

Chociaż Duratia jest dobrze tolerowanym lekiem, to jest kilka sytuacji w których nie powinniśmy przyjmować tego leku. Jeśli mamy poniżej 18 lat lub powyżej 64 lat, to lek nie jest przeznaczony dla nas. Inne wyłączenia to bycie kobietą, przyjmowanie leków przeciwdepresyjnych, niewydolność wątroby, niewydolność nerek, ciężkie choroby serca lub krwi. W przypadku kiedy podejrzewamy u siebie alergie, spożywamy alkohol lub przyjmujemy jakieś lekarstwa, warto skonsultować stosowanie leku z lekarzem. Duratia - 60 nie powinna być przyjmowana jednocześnie z innymi SSRI, inhibitorami MAO lub tiorydazyną, czy też innym lekiem przeciwpsychotycznym.

Jakie są efekty uboczne Duratia- 60?

Najczęstszymi działaniami niepożądanymi są nudności i zawroty głowy. Inne działania niepożądane były zgłaszane dość rzadko i zazwyczaj były związane z alergią na składnik aktywny, dapoksetynę lub niekontrolowane stosowanie leku. W razie pojawienia się niepożądanych efektów ubocznych należy natychmiast zaprzestać przyjmowania leku i zgłosić się do lekarza.

Gdzie kupić lek Duratia- 60?

Duratia jest produkowana przez znaną firmę farmaceutyczną Fortune Health Care. W Polsce można kupić lek w sklepach internetowych, które zajmują się sprzedażą tego typu środków. Należy w przypadku zakupu zachować ostrożność i wybierać tylko te sklepy, które cieszą się dobrą opinią. Nie należy kupować Duratia- 60 w miejscach podejrzanych, gdzie zachodzi obawa, że zostanie nam sprzedany podrabiany produkt o innych właściwościach oraz innym składzie. Jest to bezpośrednie zagrożenie dla naszego zdrowia i życia. Nie powinniśmy też kupować leku z drugiej ręki, zwłaszcza jeśli był wcześniej rozpakowany.

Ostatnio przeglądane