promocja
 NA POTENCJĘDuratia 30 
WZÓR Z CMS:


140.00
Ilość
- +

Duratia 30

Duratia 30

Duratia 30- Substancja czynna: DAPOXETINE- 30 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 14 zł 140 zł
2 20 szt. 13 zł 260 zł
3 30 szt. 12 zł 360 zł
4 40 szt. 11 zł 440 zł
5 50 szt. 10 zł 500 zł
10 100 szt. 9 zł 900 zł
15 150 szt. 8 zł 1200 zł

Duratia- 30

Przedwczesny wytrysk to zmora bardzo wielu mężczyzn. Nie tylko nie pozwala on na odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego, ale w efekcie może być wręcz problemem w relacjach rodzinnych i ogólnie damsko męskich. Lekiem, który ma pomóc regulować czas wytrysku jest Duratia- 30

Czym jest Duratia -30?

Przedwczesny wytrysk należy do powszechnych dolegliwości seksualnych mężczyzn. Doświadcza go nawet jeden na trzech mężczyzn. Przedwczesny wytrysk to sytuacja, kiedy ejakulacja pojawia się po kilku minutach, a w sytuacjach skrajnych nawet po kilkudziesięciu sekundach od rozpoczęcia współżycia. Przedwczesny wytrysk jest niekontrolowany przez mężczyznę. Duratia 30 jest jednym z najskuteczniejszych leków dostępnych na rynku, które mogą pomóc w leczeniu przedwczesnej ejakulacji. Zawiera 30 mg aktywnego składnika Dapoxetine. Dapoksetyna jest lekiem przeciwdepresyjnym, który okazał się skuteczny w leczeniu przedwczesnego wytrysku. Lek ten jest selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny, który działa poprzez zwiększenie poziomu serotoniny w organizmie. Niski poziom serotoniny powoduje słabą kontrolę nad wytryskiem. Wydłużając aktywność serotoniny i zwiększając jej poziom, jesteśmy w stanie lepiej kontrolować moment wytrysku, a także przede wszystkim doprowadzić do jego opóźnienia.

Jak stosować Duratia -30?

Sam lek może być przyjmowany razem z posiłkiem lub niezależnie od niego, na około godzinę przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. Podczas stosowania leku należy unikać spożywania alkoholu, a także tłustych i ciężkich potraw. Mogą się wtedy pojawić działania niepożądane, takie jak zawroty głowy, senność i trudności z koncentracją. Sam lek nie powinien być przyjmowany regularnie. Stosować go należy tylko w przypadkach, kiedy planujemy współżycie seksualne. Oprócz tego podczas zażywania leku powinniśmy zrezygnować ze spożywania grejpfruta i soku grejpfrutowego, ponieważ wpływa hamująco na wchłanianie i klirens dapoksetyny.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do stosowania Duratia -30?

Duratia -30 nie może być stosowana przez pacjentów, którzy mają alergie na substancję czynną, Dapoxetine i którykolwiek z nieaktywnych składników tabletki. Ten lek jest również niewskazany u pacjentów, u których stwierdzono problemy z sercem, takie jak niewydolność serca, dusznica bolesna, problemy z zastawką serca. Przechodzili ostatnio zawał serca, mieli omdlenia czy zdiagnozowano u nich choroby afektywne dwubiegunowe, hipomanie lub ciężką depresję. Przeciwwskazaniem jest też schizofrenia, padaczka, ciężka niewydolność nerek, umiarkowana lub ciężka niewydolność wątroby, a także sytuacja, w której pacjent przyjmuje niektóre leki. Zaliczają się do nich Linezolid, Lit, Inhibitory monoaminooksydazy, leki przeciwdepresyjne SNRI i SSRI, trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, ziele dziurawca, tramadol, tryptofan i leki na migrenę. Należy też pamiętać, że podczas przyjmowania leku trzeba się wystrzegać prowadzenia pojazdów, obsługiwania niebezpiecznych maszyn lub wykonywania niebezpiecznych zadań. W niektórych przypadkach przed zastosowaniem leku należy ten fakt skonsultować w pierwszej kolejności z lekarzem. Dotyczy to tych osób, które przyjmują leki w zakresie zaburzenia czynności nerek, a także, kiedy w ich przypadku były problemy z krzepnięciem krwi. Niewskazane jest też łączenie leku ze środkami rozrzedzającymi krew. Przeciwwskazaniem są też alfa-blokery, azotany i niektóre leki na ciśnienie krwi i ból w klatce piersiowej, niektóre leki przeciwgrzybiczne, niesteroidowe leki przeciwzapalne, niektóre leki przeciw HIV oraz leki związane z problemami ze zdrowiem psychicznym.

Czy mogą wystąpić jakieś powikłania po zastosowaniu Duratia -30?

W bardzo nielicznych przypadkach lek może powodować niepożądane skutki uboczne w postaci bólu głowy, nudności czy zawrotów głowy. Z tego powodu, nie należy właśnie podczas jego stosowania prowadzić pojazdów zmechanizowanych. Dotyczy to jednak niewielkiego procenta pacjentów. Sam lek jest bezpieczny. W przypadku pojawienia się efektów ubocznych należy natychmiast zaprzestać stosowania leku i udać się do lekarza specjalisty.
 

Ostatnio przeglądane