promocja
 NA POTENCJĘDapoxy- 60 
WZÓR Z CMS:


140.00
Ilość
- +

Dapoxy- 60

Dapoxy- 60

Dapoxy- 60- Substancja czynna: DAPOXETINE- 60 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 14 zł 140 zł
2 20 szt. 13 zł 260 zł
3 30 szt. 12 zł 360 zł
4 40 szt. 11 zł 440 zł
5 50 szt. 10 zł 500 zł
10 100 szt. 10 zł 1000 zł

Przedwczesny wytrysk to problem, z którym zmaga się wielu mężczyzn – zarówno dojrzałych, jak i młodych. Przyczyny przedwczesnej ejakulacji mogą być różne – stres, nieodpowiednia dieta, niewystarczająca ilość snu, przepracowanie, przemęczenie, problemy zdrowotne. 
Bez względu na przyczynę, przedwczesny wytrysk w znaczny sposób obniża samoocenę mężczyzny, który czuje mało atrakcyjny seksualnie. 
Skutecznym sposobem, który pozwala zniwelować problem, jest Dapoxy 60.

Dapoxy 60– co to takiego?

Dapoxy 60 to skuteczny lek, stosowany podczas leczenia przedwczesnej ejakulacji u mężczyzn. Lek zawiera substancję aktywną – dapoksetynę, która odpowiada za kontrolowanie poziomu serotoniny, przeciwdziałając przedwczesnemu wytryskowi. 
Badania przeprowadzone wśród mężczyzn stosujących lek dowodzą, że Dapoxy 60 w znaczny sposób przyczynia się do wydłużenia stosunku seksualnego – 70% badanych wskazuje trzykrotne wydłużenie stosunku). Dapoxy 60 opóźnia moment wytrysku nawet o 200-300%.

Kto powinien stosować lek Dapoxy 60?

Dapoxy 60 to lek adresowany do mężczyzn, którzy zmagają się z przedwczesną ejakulacją. Stosując lek zgodnie z zaleceniami producenta lub lekarza prowadzącego, można optymalnie opóźnić moment ejakulacji, jak również kontrolować wytrysk, zapewniając pełną satysfakcję seksualną zarówno partnerce, jak i sobie. 

Czy lek Dapoxy 60 trzeba zażywać razem z posiłkiem?

Nie, nie ma takiej konieczności, lek Dapoxy 60 może być stosowany niezależnie od posiłku. Warto jednak pamiętać, że stosowanie leku Dapoxy na pusty żołądek może opóźnić działanie leku, dlatego też najlepiej zjeść lekki posiłek. Zdecydowanie należy unikać spożywania tłustych potraw oraz łączenia leku z alkoholem.

Ile czasu przed aktywnością seksualną przyjmować Dapoxy 60?

W zależności od organizmu, lek Dapoxy 60 należy przyjmować od 1 do 3 godzin przed planowanym stosunkiem płciowym, popijając pełną szklanką niegazowanej wody mineralnej. Działanie leku utrzymuje się do 12 godzin.

Czy można zażyć lek Dapoxy 60 w większej dawce niż zalecana?

Nie, nie należy przyjmować większej dawki leku niż zalecana, z wyjątkiem sytuacji, gdy zostanie ona ustalona z lekarzem prowadzący. 

Czy lek Dapoxy 60 można kupić bez recepty?

Tak, jest to preparat bezpieczny, dostępny bez recepty.

Na czym polega skuteczność leku Dapoxy 60?

Substancją czynną leku Dapoxy 60 jest depoxetin, którego działanie polega przede wszystkim na hamowaniu hormonu szczęścia, czyli serotoniny. Lek wchłania się po podaniu doustnym, największe stężenie we krwi wykazuje w drugiej i trzeciej godzinie po zażyciu. 

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania Dapoxy 60?

Podobnie jak każdy lek, Dapoxy 60 nie może być stosowany przez osoby, które przyjmują jednocześnie preparaty uwalniające tlenek azotu lub azotany, zmagające się z poważnymi chorobami układu sercowo-naczyniowego (np. dławicą piersiową lub ciężką niewydolnością serca), z zaburzeniami widzenia, z ciężką niewydolnością wątroby, z niedociśnieniem (poniżej 90/50) lub nadciśnieniem tętniczym krwi, po świeżo przebytym udarze lub zawale mięśnia sercowego, cierpiące na manię lub depresję maniakalną, psychozę, a także w przypadku reakcji alergicznych na którykolwiek składnik leku.

 

​​​Dapoxy 60- tłumaczenie ulotki dołączonej do produktu

Tabletki Dapoksetyny 60 mg

DAPOXY-DX
Każda z powlekanych tabletek zawiera: chlorowodorek dapoksetyny odpowiadający dapoksetynie w ilości 60 mg.

Dapoxy-Dx (chlorowodorek dapoksetyny) jest lekiem przyjmowanym doustnie, w celu zahamowania przedwczesnej ejakulacji. Ten problem powoduje stres u wielu mężczyzn na świecie. Teraz możesz bezpiecznie kupić Dapoxy-Dx ciesząc się przyjemnością i długotrwałym seksem. Mężczyźni przyjmujący Dapoksy-Dx zwiększają swoją wydajność seksualną o 200-300%.

Czym jest Dapoxy-Dx?

Dapoxy-Dx (zawierający chlorowodorek dapoksetyny) jest związkiem należącym do klasy medycznej zwanej selektywnymi inhibitorami serotoniny. Pierwotnie powstał jako antydepresant. Takie środki zostały w przeszłości proponowane przez niektórych lekarzy, jako leki zapobiegające przedwczesnej ejakulacji. 

Jakie dawki są dostępne?

Dapoxy-Dx (chlorowodorek dapoksetyny) jest dostępny w dawkach 30 mg i 60 mg, Lekarz prawdopodobnie zaleci na początek dawkę 30 mg, aby ocenić jej skuteczność, Lekarz może zwiększyć dawkę leku do 60 mg, jeśli działanie niższej dawki nie będzie satysfakcjonujące. Jest to środek dobrze tolerowany przez organizm. Dapoxy-DX powinien być zażyty od 1 do 3 godzin przed rozpoczęciem aktywności seksualnej,

Czy są jakieś efekty uboczne użycia?

Dapoxy-Dx ma pewne cechy niepożądane, które mają zazwyczaj łagodny lub umiarkowany charakter, ale nie wpływają na wszystkich, którzy przyjmują lek. Dapoxy-Dx ma półokres trwania, co powoduje znaczne zmniejszenie intensywności efektów, czyniąc go bezpiecznym i efektywnym. Zażycie Dapoxy-Dx może powodować nudności, biegunkę, zawroty i bóle głowy, bóle żołądka, wzdęcia. 
Niektórzy pacjenci informują również o irytacji, zaniepokojeniu, odrętwieniu, problemach z podejmowaniem decyzji. Może również wystąpić większa potliwość problemy z gazami, bezsenność, odczucie zmęczenia i senności. Niektórzy mężczyźni zgłaszają także wzrost ciśnienia krwi, trudności w koncentracji, obniżenie zainteresowania seksem, czy suchość w ustach,

Sporadyczne działania niepożądane:

Te działania niepożądane występują niezbyt często, u mniej niż 1 na 100 osób, Niewielki odsetek osób zgłosił zmiany w nastroju - byli nadmiernie podekscytowani. Czuli zwolnienie lub nieregularność tętna, zdezorientowanie, pogorszenie jasności myślenia. Mieli problemy z osiągnięciem orgazmu, uczucie depresji, zdenerwowania. Czuli się słabi, przytłumieni, zmęczeni, roztrzęsieni. Odczuwali uderzenia gorąca, problemy ze wzrokiem, swędzenie, nadpobudliwość i zgrzytali zębami.

Środki ostrożności przy zażywaniu Dapoxy-Dx:

Nie zażywać więcej niż 1 dawki Dapoxy-Dx dziennie, Nigdy nie zmieniać dawki bez konsultacji z lekarzem. Nie zaleca się spożywać alkoholu przy zażyciu leku – może nastąpić zwiększenie wpływu alkoholu na organizm, wzrost senności, spowolnienie reakcji. Spożywanie alkoholu po zażyciu Dapoxy-Dx może również spowodować brak reakcji leku.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 30ºC. Przechowywać z dala od dzieci. Przechowywać tabletki w oryginalnym opakowaniu. Nie należy używać po terminie ważności podanym na opakowaniu.
 

Ostatnio przeglądane