PRODUKTYDapoxy- 60 
WZÓR Z CMS:


150.00
Ilość
- +

Dapoxy- 60

Dapoxy- 60

Dapoxy- 60- Substancja czynna: DEPOXETIN- 60 mg- działanie do 4 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 15 zł 150 zł
2 20 szt. 14 zł 280 zł
3 30 szt. 13 zł 390 zł
4 40 szt. 12 zł 480 zł
5 50 szt. 11 zł 550 zł
10 100 szt. 10 zł 1 000 zł

Przedwczesny wytrysk to problem, z którym zmaga się wielu mężczyzn – zarówno dojrzałych, jak i młodych. Przyczyny przedwczesnej ejakulacji mogą być różne – stres, nieodpowiednia dieta, niewystarczająca ilość snu, przepracowanie, przemęczenie, problemy zdrowotne. 
Bez względu na przyczynę, przedwczesny wytrysk w znaczny sposób obniża samoocenę mężczyzny, który czuje mało atrakcyjny seksualnie. 
Skutecznym sposobem, który pozwala zniwelować problem, jest Dapoxy 60.

Dapoxy 60 – co to takiego?

Dapoxy 60 to skuteczny lek, stosowany podczas leczenia przedwczesnej ejakulacji u mężczyzn. Lek zawiera substancję aktywną – dapoksetynę, która odpowiada za kontrolowanie poziomu serotoniny, przeciwdziałając przedwczesnemu wytryskowi. 
Badania przeprowadzone wśród mężczyzn stosujących lek dowodzą, że Dapoxy 60 w znaczny sposób przyczynia się do wydłużenia stosunku seksualnego – 70% badanych wskazuje trzykrotne wydłużenie stosunku). Dapoxy 60 opóźnia moment wytrysku nawet o 200-300%.

Kto powinien stosować lek Dapoxy 60?

Dapoxy 60 to lek adresowany do mężczyzn, którzy zmagają się z przedwczesną ejakulacją. Stosując lek zgodnie z zaleceniami producenta lub lekarza prowadzącego, można optymalnie opóźnić moment ejakulacji, jak również kontrolować wytrysk, zapewniając pełną satysfakcję seksualną zarówno partnerce, jak i sobie. 

Czy lek Dapoxy 60 trzeba zażywać razem z posiłkiem?

Nie, nie ma takiej konieczności, lek Dapoxy 60 może być stosowany niezależnie od posiłku. Warto jednak pamiętać, że stosowanie leku Dapoxy na pusty żołądek może opóźnić działanie leku, dlatego też najlepiej zjeść lekki posiłek. Zdecydowanie należy unikać spożywania tłustych potraw oraz łączenia leku z alkoholem.

Ile czasu przed aktywnością seksualną przyjmować Dapoxy 60?

W zależności od organizmu, lek Dapoxy 60 należy przyjmować od 1 do 3 godzin przed planowanym stosunkiem płciowym, popijając pełną szklanką niegazowanej wody mineralnej. Działanie leku utrzymuje się do 12 godzin.

Czy można zażyć lek Dapoxy 60 w większej dawce niż zalecana?

Nie, nie należy przyjmować większej dawki leku niż zalecana, z wyjątkiem sytuacji, gdy zostanie ona ustalona z lekarzem prowadzący. 

Czy lek Dapoxy można kupić bez recepty?

Tak, jest to preparat bezpieczny, dostępny bez recepty.

Na czym polega skuteczność leku Dapoxy 60?

Substancją czynną leku Dapoxy 60 jest depoxetin, którego działanie polega przede wszystkim na hamowaniu hormonu szczęścia, czyli serotoniny. Lek wchłania się po podaniu doustnym, największe stężenie we krwi wykazuje w drugiej i trzeciej godzinie po zażyciu. 

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania Dapoxy 60?

Podobnie jak każdy lek, Dapoxy 60 nie może być stosowany przez osoby, które przyjmują jednocześnie preparaty uwalniające tlenek azotu lub azotany, zmagające się z poważnymi chorobami układu sercowo-naczyniowego (np. dławicą piersiową lub ciężką niewydolnością serca), z zaburzeniami widzenia, z ciężką niewydolnością wątroby, z niedociśnieniem (poniżej 90/50) lub nadciśnieniem tętniczym krwi, po świeżo przebytym udarze lub zawale mięśnia sercowego, cierpiące na manię lub depresję maniakalną, psychozę, a także w przypadku reakcji alergicznych na którykolwiek składnik leku.

Ostatnio przeglądane