promocja
WZÓR Z CMS:


150.00
Ilość
- +

D-FORCE

D-FORCE

D-FORCE - Substancja czynna: DAPOXETINE- 60 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 15 zł 150 zł
2 20 szt. 14 zł 280 zł
3 30 szt. 13 zł 390 zł
4 40 szt. 12 zł 480 zł
5 50 szt. 11 zł 550 zł
10 100 szt. 10 zł 1000 zł

Czym jest przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk (PE) to stan, w którym wytrysk następuje zbyt wcześnie. Według definicji przyspieszony wytrysk występuje około 1–2 minuty po włożeniu prącia do pochwy, co dodatkowo charakteryzuje się brakiem kontroli nad wytryskiem, obniżoną satysfakcją seksualną, depresją psychiczną u mężczyzny oraz interpersonalną. Ten stan jest jedną z najczęstszych męskich chorób sfery intymnej.

Przynajmniej raz w życiu wczesny wytrysk może wystąpić w życiu każdego mężczyzny. Nadmierne pobudzenie może przyczynić się do jednorazowego przedwczesnego wytrysku, zwłaszcza jeśli mężczyzna nie odbywał stosunku płciowego przez dłuższy czas. Zdarzają się również przypadki nadmiernej ekscytacji przy pierwszym kontakcie z nowym partnerem lub w nietypowej pozycji. Jednak jeśli przedwczesny wytrysk zdarza się regularnie, mogą pojawić się problemy. Badania przeprowadzone w 29 krajach wśród 13 618 mężczyzn, wykazało częstość występowania tej dysfunkcji seksualnej w zakresie od 12,4% do 30,5%.

W medycynie istnieją dwa główne typy tego zaburzenia. Pierwotny lub „wstępny” oraz „wrodzony” przedwczesny wytrysk. Pierwszy powstaje od samego początku aktywności seksualnej (objawia się w pierwszym doświadczeniu seksualnym) i pozostaje problemem przez całe życie. W takim przypadku wytrysk następuje zawsze nie później niż 1 - 2 minuty po wprowadzeniu prącia do pochwy, a często nawet przed wprowadzeniem. Wtórny lub „nabyty” przedwczesny wytrysk charakteryzuje się stopniowym lub nagłym pojawieniem, pod warunkiem, że wcześniej wytrysk był prawidłowy. Czas wytrysku w postaci wtórnej zwykle nie jest tak krótki jak przy wrodzonym przedwczesnym wytrysku.

Wiele różnych przyczyn może powodować rozwój przedwczesnego wytrysku. Czynniki anatomiczne - krótkie wędzidełko prącia, wrodzony nadmiar włókien nerwowych w główce prącia itp. Czynniki psychologiczne lęki przed kobietami i kompleksy. Strach przed kolejną porażką zaburza normalne życie seksualne i prowadzi do konfliktów w rodzinie, podczas gdy mężczyzna znajduje się w stanie ciągłego stresu, co dodatkowo pogłębia dysfunkcje seksualne.

Brak magnezu w pożywieniu w połączeniu z innymi czynnikami stan ten może przyczynić się do rozwoju PE. Brak magnezu często występuje przy znacznym spożyciu fast foodów (np. hamburgery, frytki itp. nie zawierają magnezu, a Coca-Cola nawet spowalnia jego wchłanianie). Wiadomo też, że duża ilość serotoniny w mózgu umożliwia wydłużenie czasu trwania stosunku, natomiast mała ilość serotoniny stwarza warunki do przedwczesnego wytrysku. Zaburzenia tego typu może też wywoływać:

• Nadmierna aktywność hormonalna tarczycy (tyreotoksykoza).
• Cukrzyca.
• Zaburzenia regulacji hormonalnej w mózgu.

Przy zwiększonej aktywności hormonalnej tarczycy (tyreotoksykozie) przyspieszenie wytrysku obserwuje się u prawie połowy pacjentów z tyreotoksykozą. Przedwczesny wytrysk w cukrzycy występuje u 32,4% pacjentów poniżej 50 roku życia i u 67,5% pacjentów powyżej 50 roku życia. Ponadto przedwczesny wytrysk występuje 3 razy częściej u pacjentów chorujących dłużej niż 10 lat niż u osób poniżej 5 roku życia. Następujące choroby są również znane jako choroby przyczynowe, które mogą prowadzić do rozwoju wtórnego objawowego przedwczesnego wytrysku:

• Choroba Parkinsona: 40,6% chorych ma PE.
• Przewlekła depresja, odstawienie leków przeciwdepresyjnych (co jest również związane z zaburzeniami metabolizmu serotoniny i może być przypisane czynnikom neurosensorycznym).
• Niewydolność nerek i dializy itp.
• Zapalenie gruczołu krokowego.
• Często wtórny PE okazuje się pierwszą oznaką przewlekłego procesu zapalnego w prostacie.

Środkiem, który może nam skutecznie pomóc w walce z zaburzeniami związanymi z przedwczesnym wytryskiem jest D-Force.

Czym jest D-Force?

D-Force to skuteczny środek na przedwczesny wytrysk, odpowiedni dla mężczyzn w wieku 18 do 75 roku życia. Dzięki zawartości substancji czynnej dapoksetyny pacjenci mogą odczuwać większą kontrolę nad długością stosunku płciowego. Wyprodukowane przez Zenit Pharmaceutical Industries Pvt. Ltd. w warunkach klinicznych, D-Force spełnia wysokie standardy jakości, aby zapewnić jego bezpieczeństwo i skuteczność, zgodnie ze wszystkimi normami europejskimi i wszystkimi normami Agencji ds. Żywności i Leków (FDA).

Czym jest Dapoksetyna?

Dapoksetyna należy do rodziny inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Jest to jedyny lek zatwierdzony przez organy regulacyjne do leczenia przedwczesnego wytrysku. Przypuszcza się, że mechanizm działania dapoksetyny jest powiązany z hamowaniem wychwytu zwrotnego neuronów przez serotoninę, a następnie wzmacnianiem aktywności neuroprzekaźnika. Dapoksetyna hamuje odruch wytrysku, działając na poziomie nadrdzeniowym w obrębie bocznego jądra paragigantokomórkowego (LPGi). Lek może wydłużyć czas między podnieceniem seksualnym a szczytowaniem.

Co zawiera D-Force?

1 tabletka powlekana zawiera:

• Substancja aktywna: chlorowodorek dapoksetyny – 33,6 mg (w przeliczeniu na dapoksetyny) – 30 mg.
• Monohydrat laktozy (cukier mleczny) - 44,0 mg.
• Kroskarmeloza sodowa (primelloza) – 4,0 mg.
• Celuloza mikrokrystaliczna 102 - 14,9 mg.
• Koloidalny dwutlenek krzemu (aerosil) – 2,5 mg.
• Stearynian magnezu - 1,0 mg.
• Substancje pomocnicze (otoczka): 3 mg (hypromeloza - 1,64 mg; polisorbat-80 (tween-80) - 0,46 mg; talk - 0,46 mg; dwutlenek tytanu E 171 -
0,31 mg; barwnik żółty tlenek żelaza E 172 - 0,13 mg).

Jak działa D-Force?

Mechanizm działania dapoksetyny w przedwczesnym wytrysku związany jest z hamowaniem wychwytu zwrotnego serotoniny przez neurony, a następnie zwiększeniem działania neuroprzekaźnika na receptory pre- i postsynaptyczne.

Mechanizm wytrysku reguluje głównie współczulny układ nerwowy. Dapoksetyna wpływa na odruch wytrysku na poziomie nadkręgosłupowym w jądrach bocznych komórek paragiantu, wydłużając okres utajenia i skracając czas trwania impulsów odruchowych neuronów ruchowych zwoju krocza. Bodziec wywołujący wytrysk generowany jest w rdzeniowym ośrodku odruchowym, kontrolowanym przez pień mózgu przez kilka jąder mózgu, w tym przedwzrokowe i przykomorowe. Dapoksetyna jest szybko wchłaniana, a maksymalne stężenie w osoczu (Cmax) osiągane jest w ciągu 1-2 godzin po przyjęciu leku. Całkowita biodostępność wynosi 42% (zakres 15 - 76%), a ekspozycja (AUC i Cmax) wzrasta proporcjonalnie do dawki w zakresie od 30 mg do 60 mg. Spożycie tłustych pokarmów umiarkowanie obniża Cmax dapoksetyny (o 10%) i zwiększa AUC oraz czas do osiągnięcia maksymalnego stężenia w osoczu o 12%. Zmiany te nie mają znaczenia klinicznego. Dapoxetine-SZ można przyjmować z posiłkiem lub bez posiłku. Ponad 99% dapoksetyny wiąże się z białkami osocza in vitro. Aktywny metabolit, desmetylodapoksetyna, wiąże się z białkami osocza krwi w 98,5%. Dapoksetyna jest dystrybuowana w całym organizmie ze średnią objętością dystrybucji w stanie równowagi wynoszącym 162 litry.

Jakie zalety ma D-Force?

Najważniejszą zaletą tabletek D-Force jest przedłużony stosunek seksualny bez przedwczesnego wytrysku. Podczas prób stwierdzono, że stosunek płciowy i punkt kulminacyjny osiągnięty przez mężczyznę trwają trzy razy dłużej, gdy pacjent przyjmował lek. Wśród zalet D-Force są:

• Przedłużony stosunek seksualny.
• Szybki początek działania (30-60 minut).
• Długi czas skutecznego działania (do 12 godzin).

Czy lek powoduje skutki uboczne?

Wraz z pozytywnymi efektami, D-Force może powodować pewne niepożądane efekty. Niektórymi zgłaszanymi skutkami ubocznymi D-Force są:

• Ból głowy.
• Mdłości.
• Zawroty głowy.
• Biegunka.
• Wymioty.

Jak zażywać D-FORCE?

Zwróć uwagę na maksymalną dzienną dawkę składnika aktywnego, czyli jedną tabletkę dziennie. Zaleca się przyjmowanie tabletek, popijając co najmniej jedną pełną szklanką wody. Weź lek około pół godziny przed stosunkiem. Ponieważ nie jest afrodyzjakiem, do uzyskania efektów wymagana jest stymulacja seksualna.

Ostatnio przeglądane