promocja
 NA POTENCJĘCenforce- FM 
WZÓR Z CMS:


80.00
Ilość
- +

Cenforce- FM

Cenforce- FM

Cenforce- FM dla kobiet- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 8 zł 80 zł
2 20 szt. 7 zł 140 zł
3 30 szt. 6.5 zł 195 zł
4 40 szt. 6 zł 240 zł
5 50 szt. 5 zł 250 zł

Cenforce FM

Niesprawność seksualna kojarzy nam się głównie jako problem dotykający mężczyzn. W praktyce jednak może też spotkać kobiety. Na szczęście i dla pań istnieje środek, który w znacznym stopniu rozwiązuje wszelkie problemy związane z dysfunkcją seksualną. To Cenforce FM.

Czym jest Cenforce FM?

Cenforce FM, to niezwykle skuteczny środek, które pozwala wzmocnić kondycję seksualną kobiet. Zawiera 100 mg cytrynianu sildenafilu jako aktywnego składnika. Pomaga zwiększać pożądanie seksualne i wrażliwość na stymulację seksualną u kobiet. Jego działanie jest stosunkowo proste. Powoduje on, rozluźnienie mięśni gładkich powodując rozszerzenie lub poszerzenie naczyń krwionośnych, poprawiając tym samym krążenie krwi w sromie, łechtaczce i pochwie. Tym samym okolice intymne kobiety stają się dużo bardziej wrażliwe, co przekłada się na jakość odczuwanych przez nią doznań. Dodatkowo stymulując łechtaczkę, lek pomaga również zwiększyć wydzielanie z gruczołów pochwy Bartholina. Działania te pomagają kobietom zwiększyć zakres odczuwanych doznań, a także pobudzić i doprowadzić do większego podniecenia. Dodatkowo wspomagają organizm i pomagają w osiągnięciu orgazmu. Cenforce FM bardzo często ze względu na swoją skuteczność i sposób działania, nazywany jest Viagrą dla kobiet. Sam lek może być stosowany przez wszystkie kobiety także w przypadku występowania menopauzy. Warunkiem jest ukończeniem osiemnastego roku życia i nieprzekroczenie pięćdziesiątego roku życia. Środek powinien być jednak stosowany wyłącznie w przypadku pojawienia się problemów w zakresie szeroko rozumianej kondycji seksualnej.

Jak stosować Cenforce FM?

Tabletkę przyjmujemy raz na dobę. Standardowa dawka to 100 mg. Samodzielnie nie wolno nam jej zwiększać. Jeśli uznamy, że dotychczasowa dawka jest niewystarczająca, to powinnyśmy skonsultować się z lekarzem i to on może podjąć decyzję o tym, czym wolno nam zwiększyć dawkę. Tabletka działa w ciągu trzydziestu minut przez dwie do czterech godzin. Dlatego należy ją przyjmować na pół godziny przed planowanym stosunkiem. Środek należy też obficie popić wodą. Cenforce FM 100mg nie powinien być używany wraz z ciężkim tłustym jedzeniem, a tym bardziej, jeśli w danym dniu spożywamy lub zamierzamy spożywać alkohol. Duży posiłek bogaty w tłuszcz może opóźniać i zmniejszać skuteczność leku. Sam środek nie jest przeznaczony do codziennego użytku i powinien być stosowany tylko wtedy, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Nie należy jednak stosować środka częściej niż raz na dwadzieścia cztery godziny.

Jakie są przeciwwskazania w zakresie stosowania Cenforce FM 100 mg?

Jak w przypadku każdego środka także tutaj mogą pojawić się pewne przeciwwskazania. Przede wszystkim Cenforce FM 100 mg nie może być przyjmowany przez pacjentów uczulonych na aktywny składnik sildenafil, a także na podobne leki i na dowolne nieaktywne składniki tabletki. Nie powinny go przyjmować pacjentki, które jednocześnie zażywają leki zawierające azotany. Cenforce FM 100mg nie powinien być stosowane przez pacjentów, którym zaleca się nie angażować się w aktywność seksualną z powodu problemów z sercem lub innymi chorobami.

Czy Cenforce FM 100 mg powoduje jakieś skutki uboczne?

Oprócz korzyści lek mogą również powodować działania niepożądane. Pojawiają się one w bardzo niewielu przypadkach. Czasami lek może powodować bóle i zawroty głowy, a także bóle mięśni i nieustawność. Osoby stosujące Cenforce FM 100 mg mogą mieć zatkany nos i zmiany w zakresie widzenia. Działania niepożądane są zazwyczaj odczuwane w niewielkim stopniu i bardzo szybko ustępują. Jeśli którykolwiek z nich się utrzymuje lub czujemy, że nas stan się pogarsza, to należy natychmiast odstawić stosowanie Cenforce 100 mg i skontaktować się z lekarzem. Należy zaprzestać przyjmowania Cenforce FM 100mg i uzyskać natychmiastową pomoc lekarską w przypadku wystąpienia poważnych skutków ubocznych takich jak utrata wzroku, słuchu czy kiedy pojawi się ucisk lub ból na klatce piersiowej, ból na ramieniu, szyi lub szczęce, a także drętwienie ręki, nogi i silne zawroty głowy. Odstawienie Cenforce FM 100 mg jest też koniecznie, kiedy stwierdzamy u siebie objawy reakcji alergicznych.
 

 

Ostatnio przeglądane