promocja
 NA POTENCJĘCenforce- D 
WZÓR Z CMS:


130.00
Ilość
- +

Cenforce- D

Cenforce- D

Cenforce- D- Substancja czynna: SILDENAFIL 100 mg + DAPOXETINE 60 mg- dzi​​​​ałanie ok. 6 godzin.

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 13 zł 130 zł
2 20 szt. 12 zł 240 zł
3 30 szt. 11 zł 330 zł
4 40 szt. 10 zł 400 zł
5 50 szt. 9 zł 450 zł
10 100 szt. 8 zł 800 zł

Przedwczesny wytrysk oraz brak możliwości kontrolowania męskiego orgazmu to najczęstsze przyczyny męskich problemów z potencją. Dotyczy to zarówno mężczyzn dojrzałych, jak i młodych. 
Skutecznym i jednocześnie bezpiecznym lekiem na męskie problemy z potencją, jest Cenforce D.

Cenforce D – co to jest?

Cenforce D to lek na męskie problemy z potencją, zawierający substancję czynną sildenafil oraz dapoxetine. Połączenie odpowiednich komponentów sprawia, że lek zapobiega przedwczesnym wytryskom, umożliwiając jednocześnie kontrolę męskiego orgazmu. Lek jest dostępny w postaci okrągłych, łatwych do połknięcia tabletek w kolorze zielonym.

Jak działa Cenforce D?

Dzięki zawartości substancji czynnej sildanafilu, lek Cenforce D zapewnia odpowiedni przepływ krwi oraz prawidłowe ukrwienie męskich narządów intymnych, niwelując w ten sposób problemy erekcyjne. Dapoxetine działa natomiast na receptory, hamując przedwczesny wytrysk i umożliwiając kontrolę męskiego orgazmu. Lek Cenforce D to gwarancja satysfakcjonujących kontaktów seksualnych dla obojga partnerów.

Czy działanie Cenforce D można porównać z właściwościami popularnej Viagry?

Zarówno Cenforce D, jak i Viagra zawierają substancję aktywną – sildenafil w ilości 100 mg. Dodatkowo Cenforce D zawiera 60 mg dapoxetine, dzięki czemu spektrum działania preparatu jest szersze.

W jakich sytuacjach należy stosować Cenforce D?

Cenforce D to lek stosowany w przypadku zaburzeń erekcyjnych, czyli niezdolności do uzyskania oraz uzyskania wzwodu na pożądanym poziomie, czego efektem jest niemożność odbycia satysfakcjonującego dla obu partnerów stosunku płciowego. Dodatkowo Cenforce D skutecznie przeciwdziała przedwczesnym wytryskom.
Warunkiem skuteczności preparatu jest podniecenie seksualne.

Kiedy przyjmować lek Cenforce D?

Cenforce D, podobnie jak inne leki na potencję, należy przyjmować półgodziny przed planowaną aktywnością seksualną. Nie ma konieczności podejmowania czynności seksualnych w tym czasie, jest to informacja, że po upływie półgodziny od zażycia leku organizm mężczyzny w sytuacji podniecenia seksualnego zareaguje pożądanym wzwodem.
Lek Cenforce D działa w sytuacji podniecenia seksualnego, dlatego też warto uwzględnić długą i intensywną grę wstępną.

Czy Cenforce D należy przyjmować podczas posiłku?

Nie. Cenforce D może być przyjmowany wraz z jedzeniem lub bez. Nie jest jednak wskazane stosowanie leku na pusty żołądek, jak również po obfitym i tłustym posiłku, gdyż w tej sytuacji działanie leku może być opóźnione. Tabletkę należy popić szklanką niegazowanej wody mineralnej.

Czy lek Cenforce D jest bezpieczny?

Tak, jest to preparat bezpieczny, nie mniej jednak mogą pojawić się reakcje alergiczne, pokrzywka, dolegliwości gastryczne, bóle i zawroty głowy oraz bóle pleców i kończyn. W przypadku wystąpienia efektów niepożądanych należy niezwłocznie zaprzestać stosowania leku Cenforce D.

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania leku Cenforce D?

Tak. Leku Cenforce D nie powinny stosować osoby, w których przypadku występują reakcje alergiczne na którykolwiek składnik preparatu, osoby stosujące jednocześnie preparaty uwalniające tlenek azotu lub azotany, gdyż mogą one nasilać działanie leku Cenforce D, osoby zmagające się z chorobami układu sercowo-naczyniowego, dławicą piersiową, zaburzeniami pracy wątroby i nerek, po świeżym zawale lub udarze mózgu, z niedociśnieniem (poniżej 90/50) lub nadciśnieniem tętniczym, z zaburzeniami wzroku, manią, depresją maniakalną oraz psychozami.

Ostatnio przeglądane