promocja
 NA POTENCJĘCenforce- 200 
WZÓR Z CMS:


140.00
Ilość
- +

Cenforce- 200

Cenforce- 200

Cenforce 200- Substancja czynna: SILDENAFIL- 200 mg- działanie ok 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 14 zł 140 zł
2 20 szt. 13 zł 260 zł
3 30 szt. 12 zł 360 zł
4 40 szt. 11 zł 440 zł
5 50 szt. 10 zł 500 zł
10 100 szt. 9 zł 900 zł
15 150 szt. 8 zł 1200 zł

Zaburzenia erekcji to problem, który negatywnie wpływa na relacje między partnerami, czego efektem może być nawet rozpad związku. Wielu mężczyzn unika rozmów na temat problemów z potencją, a tym bardziej kontaktu z lekarzem, poszukując alternatywnych rozwiązań. Skutecznym i bezpiecznym sposobem na problemy erekcyjne są tabletki Cenforce 200.

Cenforce 200- co to takiego?

Cenforce 200 to skuteczny i jednocześnie bezpieczny lek na zaburzenia erekcji, zapewniający prawidłowy przepływ krwi oraz ukrwienie męskich narządów intymnych, czego efektem jest prawidłowa erekcja oraz satysfakcjonujący dla obojga partnerów stosunek seksualny.  Cenforce 200 dostępny jest w postaci łatwych do połknięcia, czarnych, okrągłych tabletek.

Od czego zależy skuteczność leku Cenforce 200?

Substancją aktywną Cenforce 200 jest sedenafil, którzy przyczynia się do odpowiedniego ukrwienia męskich narządów intymnych. Ten sam składnik znajduje się w składzie popularnej Viagry czy Kamagry, aczkolwiek Cenforce 200 zawiera 200 mg sildenafilu, czyli dwukrotnie więcej niż Viagra. Zawartość substancji aktywnej zapewnia optymalną siłę działania leku.

Kto powinien stosować lek Cenforce 200?

Preparat jest przeznaczony dla dorosłych mężczyzn, którzy zmagają się z zaburzeniami erekcji, czyli niemożnością uzyskania i utrzymania wzwodu, przedwczesnym wytryskiem oraz zbyt szybkim orgazmem. Stosowanie leku Cenforce 200 to gwarancja satysfakcjonującego stosunku seksualnego dla obojga partnerów. Lek Cenforce 200 działa wyłącznie w czasie podniecenia seksualnego?

Czy czas przyjmowania leku Cenforce 200 ma znaczenie?

Lek Cenforce 200 najlepiej przyjmować półgodziny przed planowaną aktywnością seksualną. Preparat działa wyłącznie w czasie pobudzenia seksualnego, dlatego też warto uwzględnić długą i intensywną grę wstępną.
Nie ma przeciwwskazań, aby aktywność seksualną rozpoczynać po upływie półgodziny od zażycia tabletki, jest to przypuszczalny czas, w którym rozpoczyna się działanie leku.
Zaleca się zażywanie jednej tabletki raz na czterdzieści osiem godzin.

Czy Cenforce 200 należy przyjmować z posiłkiem?

Nie, nie ma takiej konieczności. Cenforce 200 można zażywać z jedzeniem lub niezależnie od niego, nie mniej jednak zażywanie leku na pusty żołądek lub z wysokotłuszczowymi potrawami może opóźnić działanie leku. Najlepiej przyjmować tabletkę Cenforce 200 po lekkostrawnym posiłku.

Na czym polega działanie leku Cenforce 200?

Substancja czynna, sildenafil, przyczynia się prawidłowego ukrwienia męskich narządów intymnych, ponadto wspiera odpowiedni przepływ krwi, efektem czego jest pożądana erekcja. Znika także problem przedwczesnego wytrysku, możliwe jest także kontrolowanie orgazmu. Cenforce 200 zapewnia ponadto szybką regenerację po orgazmie oraz ponowne szczytowanie w krótkim czasie. Skuteczność leku Cenforce 200 wymaga pobudzenia seksualnego.

Czy wszyscy mężczyźni mogą zażywać lek Cenforce 200?

Niestety nie, istnieją przeciwwskazania do stosowania leku Cenforce 200. Preparatu powinny unikać osoby uczulone na którykolwiek składnik Cenforce 200, stosujące jednocześnie preparaty uwalniające tlenek azotu lub azotany w różnej postaci, cierpiące na zaburzenia pracy serca, po świeżo przebytym zawale serca lub udarze mózgu, zmagające się z dławicą piersiową, ciężką niewydolnością wątroby lub nerek, zaburzeniami widzenia, manią, depresyjną maniakalną oraz psychozami.

Ostatnio przeglądane