promocja
WZÓR Z CMS:


240.00
Cena z rabatem: -20%
Ilość
- +

Capatrex

Capatrex

Capatrex- Substancja czynna: miszanka ziołowa- działanie po 30 minutach do 72 godzin 

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 24 zł
19.2 zł
240 zł
192 zł

Seks jest niezwykle ważną sferą naszego życia, choć czasem wstydzimy się do tego przyznać. Niestety wiele osób zmaga się z problemami tej natury, które mogą mieć różne, mniej lub bardziej zależne od nas przyczyny. Taka sytuacja wpływa na nasze samopoczucie, pewność siebie i relacje z drugą osobą. Dlatego warto szukać rozwiązania, które pomoże nam znów czerpać pełną przyjemność z takich intymnych zbliżeń. Jednym z nich są środki na potencję, takie jak Capatrex. Te niepozorne ziołowe tabletki to skuteczny sposób na przywrócenie pełnej sprawności seksualnej mężczyzny.

Potencja - skąd biorą się nasze problemy?

Na początku warto zaznaczyć, że problemy ze wzwodem nie powinny być pod żadnym pozorem powodem do odczuwania wstydu. Sytuacje, w których mężczyzna ma trudności z osiągnięciem lub utrzymaniem erekcji, mogą mieć natomiast bardzo różnorodne podłoże. Najczęściej są one wiązane z wiekiem, ale prawda jest taka, że problemy te mogą dotknąć zarówno osoby starsze, jak i młodych mężczyzn.

Oczywiście faktem jest to, że wraz z wiekiem osiągnięcie erekcji staje się trudniejsze. Wiąże się to z tym, że w kolejnych latach życia zmniejsza się ilość testosteronu produkowanego przez męski organizm. A hormon ten jest niezbędny do tego, aby pozostawać sprawnym seksualnie. Trudności z erekcją często bywają też jednak konsekwencją złego stanu zdrowia mężczyzny. Wiele chorób utrudnia osiąganie pełnego wzwodu i tym samym czerpanie radości z seksu. Wśród nich warto wymienić chociażby choroby sercowo-naczyniowe (np. miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca), cukrzycę, choroby gruczołu krokowego (prostaty), czy nawet urazy kręgosłupa, których efektem jest upośledzenie nerwów.

Problemy w seksie mogą mieć swoje podłoże również w naszej psychice. Istnieje mnóstwo czynników, które mogą wpływać na obniżenie sprawności seksualnej mężczyzny. Warto tu wspomnieć między innymi o depresji, nerwicy, czy przewlekłym stresie i zmęczeniu. Powodem braku erekcji bywają też problemy w związku lub spadek pewności siebie. Jeśli mężczyzna nie czuje się wartościowy lub rozwijają się u niego kompleksy związane na przykład z jego wyglądem, może się to przekładać na to, iż nie będzie się pewny swoich możliwości również w łóżku. 

Co ważne, problemy z potencją coraz częściej są także powodowane naszym stylem życie. Spędzanie długich godzin w pozycji siedzącej, brak aktywności fizycznej, a także ciągły stres i niewystarczająca ilość czasu na odpoczynek, mogą realnie wpływać na naszą seksualność. Podobnie zresztą jak nasze wybory dotyczące diety i stosowanych używek. Tak zwane śmieciowe jedzenie, alkohol oraz papierosy i narkotyki obniżają sprawność mężczyzn w łóżku. Kiedy zatem zaczynamy się zastanawiać nad tym, skąd biorą się trudności z osiągnięciem erekcji, zwłaszcza w młodym wieku, warto przyjrzeć się temu, jak właściwie wygląda nasza codzienność.

Capatrex - tabletki na potencję bez recepty

Mężczyźni, którzy zaczynają mieć problemy z osiągnięciem erekcji, bardzo często zamykają się w sobie i nie chcą rozmawiać o tej przykrej dla nich dolegliwości. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie. Obecnie z łatwością można znaleźć sposoby na poprawę swojego życia seksualnego przy pomocy odpowiednio dobranych preparatów. Co na potencje warto więc stosować, aby zapomnieć o braku erekcji?

Wśród dostępnych w sprzedaży produktów warto zwrócić szczególną uwagę na środek o nazwie Capatrex. Produkowane w Czechach tabletki na erekcje cieszą się ogromną popularnością wśród mężczyzn, którzy cenią je przede wszystkim za skuteczność. Tabletki Capatrex zaczynają działać już po 30 minutach od ich przyjęcia, dzięki czemu można je stosować nawet tuż przed planowanym zbliżeniem. Co jeszcze bardziej imponujące, działanie to zwykle utrzymuje się nawet do 72 godzin, czyli aż do 3 dni. Jest to niezwykle ważna zaleta tabletek Capatrex, która sprawia, że sięga po nie bardzo duża grupa zadowolonych mężczyzn.

Innym czynnikiem, który przemawia za stosowaniem tego środka, jest też jego skład. W przeciwieństwie do wielu innych produktów tego typu dostępnych na rynku jest on w pełni naturalny. Między innymi z tego powodu spożywanie alkoholu nie jest przeciwwskazaniem do jego stosowania. A to oczywiście również jest przyjmowane ze sporym entuzjazmem przez jego użytkowników. Co zatem znajduje się w kapsułkach na potencję Capatrex?

Jego najważniejsze składniki, które poprawiają męską potencję to:

•    wielokwiatowy koper włoski (44 mg)
•    laski cynamonu (120 mg)
•    pieprz długi (80 mg)
•    ekstrakt z żeń-szenia (64 mg)
•    cynamon (68 mg)
•    rozchodnik różowy (68 mg)
•    skrobia (4 mg)

Capatrex - dawkowanie

Tak jak już wspomniano, preparat Capatrex może zacząć działać już po 30 minutach od jego przyjęcia, a efekty w postaci łatwego osiągania erekcji utrzymują się aż do 72 godzin. Jest to naprawdę imponujący wynik, dlatego z efektów jego działania korzysta coraz szersze grono mężczyzn. Jak jednak należy przyjmować tego typu środki na erekcję, aby zagwarantowały użytkownikowi możliwie najlepsze rezultaty? Tak naprawdę wystarczy się trzymać kilku bardzo prostych zasad.

Capatrex jest preparatem ziołowym stworzonym wyłącznie na bazie naturalnych składników. Jego wchłanianie następuje w bardzo krótkim czasie, jednak proces ten można dodatkowo przyspieszyć. Wystarczy pamiętać o tym, aby wraz z kapsułkami wypijać co najmniej jedną szklankę wody. Odpowiednia ilość płynów sprawia, że składniki ziołowe są lepiej przyswajane przez organizm, a mężczyzna może cieszyć się efektami ich działania już pół godziny po zastosowaniu tabletek Capatrex.

A ile kapsułek należy przyjmować, aby mężczyzna mógł doświadczyć pełnej satysfakcji podczas stosunku? Wystarczy jedna lub dwie kapsułki w zależności od potrzeb użytkownika. Oczywiście najlepiej jest zacząć od mniejszej dawki, by sprawdzić, jak organizm reaguje na ten konkretny środek. Jeśli uznamy, że efekt jest zbyt słaby, można sięgnąć po drugą tabletkę Capatrex. Nie zaleca się jednak przyjmowania więcej niż dwóch kapsułek w ciągu 24 godzin.

Capatrex - czy każdy może go stosować?

Capatrex to środek na erekcję cieszący się dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn. Jeśli chcemy radzić sobie z tym zaburzeniem szybko, skutecznie, naturalnie i tanio na potencje najlepszy będzie właśnie preparat ziołowy. Warto jednak mieć na uwadze to, że podobnie jak w przypadku wszelkich innych środków tego typu, mogą istnieć przeciwwskazania do jego stosowania. Dlatego przed rozpoczęciem kuracji zalecana jest konsultacja z lekarzem lub farmaceutą. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy mężczyzna cierpi na jakieś choroby oraz przyjmuje leki, zwłaszcza te stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji.

Niezwykle ważne jest to, aby zawsze dokładnie zapoznawać się z informacjami dotyczącymi prawidłowego stosowania każdego preparatu, który chcemy przyjmować. Dzięki temu możemy uniknąć wielu nieprzyjemnych skutków ubocznych. Pamiętajmy też o właściwym przechowywaniu takich środków. Powinny one znajdować się w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze nie wyższej niż 25°C. Niezwykle istotne jest też to, aby tabletki zawsze znajdowały się poza zasięgiem dzieci.

Ostatnio przeglądane