promocja
 NA POTENCJĘBegma- 150 
WZÓR Z CMS:


90.00
Ilość
- +

Begma- 150

Begma- 150

Begma- 150 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 150 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 9 zł 90 zł
2 20 szt. 8 zł 160 zł
3 30 szt. 7 zł 210 zł
4 40 szt. 6 zł 240 zł

Begma- 150

Zaburzenia erekcji w coraz większym stopniu dotyczą już nie tylko panów w wieku pięćdziesięciu i sześćdziesięciu lat, ale i młodszych. Jest to efekt niekorzystnych zmian, jakie zachodzą w przyrodzie, zatruwania otoczenia, a także fatalnych nawyków żywieniowych i braku ruchu u współczesnych mężczyzn. Na szczęście Begma – 150 pozwala w dużej mierze rozwiązać kłopoty z brakiem erekcji.

Czym jest Begma 150?

Begma 150 to niezwykle skuteczny lek na zaburzenia erekcji. Jego substancją czynną jest Sildenafil Citrate. To aktywny składnik stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Optymalna zawartość sildenafilu sprawia, że Begma 150 skutecznie niweluje męskie problemy z potencją, zapewniając prawidłową i silną erekcję. Sam lek jest przeznaczony dla tych mężczyzn, którzy mają problem z uzyskaniem i utrzymaniem wzwodu na poziomie umożliwiającym uzyskanie satysfakcji seksualnej dla obojga partnerów. Sam lek działa, w warunkach podniecenia seksualnego, które jest niezbędne do aktywizacji substancji czynnej.

Jak działa Begma 150?

Begma 150 mg działa, poprawiając rozluźnienie mięśni gładkich, a także regulując i wzmacniając przepływ krwi. Składniki aktywne leku należą do kategorii leków hamujących fosfodiesterazę typu 5. Po zażyciu leku, naczynia krwionośne się rozszerzają, co pozwala na łatwiejszy i szybsze napłynięcie krwi między innymi do penisa. Jednocześnie lek powoduje delikatne obniżenie ciśnienia, dzięki czemu krew nie odpływa tak szybko, jak dzieje się to w warunkach wyższego ciśnienia. Efektem tego działania jest właśnie erekcja. Należy pamiętać, że działanie leku wymaga stymulacji seksualnej, dlatego też warto zadbać o odpowiednio długą i intensywną grę wstępną. Podniecenie seksualne to gwarancja, że organizm mężczyzny zareaguje prawidłowym wzwodem.

Jak stosować Begma- 150?

Lek należy przyjmować nieregularnie. Zażywamy jedną tabletkę, tylko wtedy kiedy zachodzi taka potrzeba, czyli planujemy współżycie. Tabletkę należy zażyć na trzydzieści minut przed planowanym pożyciem. Można ją przyjmować z jedzeniem lub bez jedzenia. Należy jednak pamiętać, że tłuste posiłki oraz alkohol znacznie obniżają skuteczność działania leku. Także przyjmowanie leku na pusty żołądek może opóźnić jego działanie. Zalecana dawka leku to jedna tabletka na dobę. Nie należy przyjmować większej dawki leku bez konsultacji z lekarzem. Jedna tabletka zapewnia prawidłową erekcję, niwelując jednocześnie przedwczesny wytrysk oraz zbyt szybki orgazm.

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania Begma 150?

Lek ten nie powinien być przyjmowany przez tych mężczyzn, którzy stosują na co dzień preparaty uwalniające tlenek azotu lub azotany w różnej postaci, cierpią na choroby układu sercowo-krążeniowego, dławicę piersiową, niewydolność serca, w niedawnym czasie przechodziły zawał serca lub udar mózgu, zmagają się z ciężką niewydolnością wątroby, a także, jeśli cierpią na nadciśnienie tętnicze, mają zaburzenia widzenia oraz w przypadku psychozy czy depresji.

Czy Begma 150 może powodować skutki uboczne?

Każdy produkt i lek, także Begma 150 może wywoływać skutki uboczne. W przypadku Begma 150 są one niezwykle rzadko spotykane. Jednak u niewielkiego procenta użytkowników może wystąpić obniżenie ciśnienia krwi do nerwu wzrokowego, co może spowodować chwilową, nagłą utratę wzroku. Objawy te na ogół obserwowano u pacjentów cierpiących na choroby serca, mających wysokie ciśnienie krwi oraz wysoki poziom cholesterolu. W niektórych przypadkach może też występować tak zwana przewlekła erekcja. W każdym z tych przypadków należy natychmiast zgłosić się do lekarza. W skrajnych przypadkach u pacjentów mogą się też pojawić bóle głowy oraz biegunka, rozstrój żołądka, zawroty głowy, zgaga, katar lub zatkany nos, krwawienia z nosa, zaczerwienienie, trudności w zasypianiu lub spaniu, drętwienie lub mrowienie rąk, ramion, stóp lub nóg, ból mięśni lub ból pleców, wrażliwość na światło, zmiany koloru wzroku, nagła utrata słuchu. Jeśli takie objawy się pojawiają, należy natychmiast zaprzestać przyjmowania Begma 150 i skonsultować dalsze stosowanie leku z lekarzem.
 

Ostatnio przeglądane