NA KONCENTRACJĘARTVIGIL- 150 
WZÓR Z CMS:


85.00
Ilość
- +

ARTVIGIL- 150

ARTVIGIL- 150 ARTVIGIL- 150

ARTVIGIL- 150- Substancja czynna: ARMODAFINIL- 150 mg- działanie ok. 8 godzin- zaczyna działać po ok. 60 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 8.5 zł 85 zł
3 30 szt. 8 zł 240 zł
5 50 szt. 7.5 zł 375 zł
10 100 szt. 7 zł 700 zł

Czym jest Artvigil- 150?

Artvigil to ogólna marka leku Armodafinil (Nuvigil, Waklert) produkowanego przez HAB Pharmaceuticals & Research Ltd. w Indiach. Armodafinil jest również w stanie poprawić umiejętności poznawcze i pamięć i jest znany jako „inteligentny lek”. Zapewnia efekt stymulujący, wpływając na niektóre substancje chemiczne w mózgu odpowiedzialne za kontrolę cyklu snu / czuwania. Każda tabletka Artvigil zawiera 150 mg Armodafinilu, który składa się z enancjomeru - (R) popularnego inteligentnego leku Modafinil (Provigil, Modvigil, Modalert). Leki generyczne to identyczne replikacje markowych leków o tej samej dawce farmaceutycznej, przeznaczeniu i sile działania. Leki generyczne są zwykle znacznie tańsze niż leki markowe. Armodafinil jest lekiem zatwierdzonym przez FDA do leczenia nadmiernej senności w ciągu dnia związanej z narkolepsją i zaburzeniami snu podczas pracy zmianowej. Jest przepisywany jako terapia wspomagająca w obturacyjnym bezdechu sennym. Artivigil jest również stosowany pozarejestracyjnie w leczeniu dużego zaburzenia depresyjnego, zespołu przewlekłego zmęczenia (CFS) i zespołu nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD).

Jak działa jest Artvigil- 150?

Cephalon, twórca modafinilu, stworzył lek (armodafinil) w 2007 roku. Ponieważ patent jego poprzednika dobiegł końca, Cephalon opracował nowy lek o tych samych efektach. Struktura chemiczna jest jednak inna. Ze względu na niewielkie zmiany chemiczne obu leków Cephalon może uzyskać kolejny patent na armodafinil. W ciągu dnia armodafinil oferuje także wyższe stężenia w osoczu. Lek stosuje się w celu poprawy czuwania u osób cierpiących na SWD, OSA i narkolepsję. Doustna tabletka armodafinilu występuje w dawkach 50 mg, 150 mg, 200 mg i 250 mg. Okres półtrwania leku wynosi około 15 godzin, a typowa długość leczenia lekiem jest długotrwała. Lek należy przechowywać w temperaturze pokojowej od 20 ° C i 25 ° C (68 ° F i 77 ° F). W przypadku zaprzestania stosowania tego leku nie ma ryzyka wystąpienia objawów odstawiennych. Jednak armodafinil może potencjalnie nadużywać, uzależniać lub nadużywać. Lek należy przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza. Porozmawiaj z lekarzem, jeśli masz wątpliwości i pytania podczas przyjmowania armodafinilu. Cząsteczka modafinilu została pierwotnie zbudowana z dwóch enancjomerów - R modafinilu i S modafinilu. R Modafinil jest bardziej aktywny z tych dwóch, wpływając w większym stopniu na zdolność do czuwania. W praktyce oznacza to, że armodafinil (R-modafinil) jest znacznie silniejszy niż standardowy modafinil, ponieważ jeden z jego dwóch izomerów jest tutaj oddzielony. Chociaż mają podobny okres półtrwania w ciele, armodafinil jest krótszy, jego działanie jest wyraźniejsze i silniejsze, ale pomysł zaczyna się później niż modafinil. Wielu użytkowników armodafinilu twierdzi, że jego działanie jest znacznie silniejsze niż działanie modafinilu. Uznaje się również, że niektórzy użytkownicy lepiej reagują na izomer S modafinilu, a inni na izomer R armodafinilu, co czyni preparat i jego działanie bardzo indywidualnymi. Armodafinil zaczyna działać później, ale osiąga wartości szczytowe ze znacznie silniejszym pikiem, podczas gdy modafinil jest nieco bardziej kontrolowany i dystrybuowany przez dłuższy czas, z bardziej miękkim efektem. Artvigil udowodnił swoją niewiarygodną moc wśród tysięcy użytkowników, którzy używają go na całym świecie. Artvigil zwiększa skupienie, ostrość myśli, zmniejsza zmęczenie fizyczne i psychiczne.

Jak stosować jest Artvigil- 150?

Aby leczyć narkolepsję lub OBS, należy przyjmować lek raz dziennie rano w dawce 150–250 mg. W przypadku zaburzeń pracy zmianowej weź 150 mg armodafinilu raz dziennie na około 1 godzinę przed rozpoczęciem zmiany roboczej. Artvigil jest dostępny w blistrach po 10 tabletek po 150 mg. Armodafinil w każdym. Blistry są wykonane z wysokiej jakości aluminium, z powłoką z tworzywa sztucznego, dzięki czemu są mocne i dobrze chronione. Pęcherze można łatwo rozdzielić za pomocą przerywanej linii przerywanej wokół każdej tabletki. Siła i struktura blistrów gwarantuje, że armodafinil zachowa swoje właściwości od pierwszej do ostatniej pigułki. Lek nie uzależnia, a prawdopodobieństwo wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych po zastosowaniu jest minimalne. Zalecana dawka początkowa produktu Artvigil wynosi 150 mg. przyjmowane raz dziennie rano lub wczesnym popołudniem popijając szklanką wody, chyba że pracujesz na zmiany. Następnie weź lek około 1 godzinę przed rozpoczęciem zmiany.

Czy Artvigil- 150 powoduje jakiekolwiek efekty uboczne?

Niektóre skutki uboczne stosowania któregokolwiek z leków obejmują nudności, ból głowy, zawroty głowy, problemy ze snem, niepokój i biegunkę. Ból pleców i zatkany nos to działania niepożądane związane z modafinilem. Poważne działania niepożądane obejmują depresję, reakcję alergiczną lub ciężką wysypkę, myśli samobójcze, omamy, ból w klatce piersiowej, manię i problemy z oddychaniem. Zdarzają się jednak one niezwykle rzadko. Zanim po raz pierwszy zażyjesz jakiś lek, możesz zaobserwować łagodne skutki uboczne. Oznacza to, że twój system dostosowuje się do nowego leku. Jeśli działania niepożądane nie ustąpią po 2–3 tygodniach, należy porozmawiać z lekarzem i sprawdzić, czy można uzyskać niższą dawkę.

Ostatnio przeglądane