WZÓR Z CMS:


160.00
Ilość
- +

Armod- 150

Armod- 150 Armod- 150

Armod- 150- Substancja czynna: ARMODAFINIL- 150 mg- działanie ok. 8 godzin- zaczyna działać po ok. 60 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 16 zł 160 zł
2 20 szt. 15 zł 300 zł
3 30 szt. 13 zł 390 zł
4 40 szt. 12 zł 480 zł
5 50 szt. 11 zł 550 zł
10 100 szt. 10 zł 1000 zł
15 150 szt. 9 zł 1350 zł

Armod- 150

Nadmierna senność może być problemem nie tylko dla osób pracujących na nocnej zmianie zawodowo, ale też utrudniać codzienne funkcjonowanie każdemu z nas. Na szczęście istnieje skuteczny lek - Armod - 150.

Czym jest Armod- 150?

Armod to lek, który promuje czuwanie. Armod stosuje się w leczeniu nadmiernej senności spowodowanej bezdechem sennym, narkolepsją lub zaburzeniami snu podczas pracy zmianowej. Armod może być również wykorzystywany do celów niewymienionych w tym przewodniku po lekach. Armod w celu nadmiernej senności u pacjentów cierpiących na zaburzenia snu / czuwania, takie jak narkolepsja (nadmierny sen w ciągu dnia), obturacyjny bezdech senny (OSA, brak spokojnego snu z powodu płytkiego / zatrzymanego lub rzadkiego oddychania podczas snu) lub zaburzenia snu podczas pracy zmianowej (trudności w zasypianiu / zasypianiu w zaplanowanych godzinach snu lub trudności w utrzymaniu przytomności w zaplanowanych godzinach pracy u osób pracujących w nocy / w systemie rotacyjnym).

Jak działa Armod- 150?

Armod jest enancjurerem modafinilu promującego czuwanie (Provigil) i jest wskazany do poprawy czuwania u dorosłych pacjentów z nadmierną sennością związaną z obturacyjnym bezdechem sennym (OSA), narkolepsją lub zaburzeniem pracy zmianowej (SWD). Badania wykazały, że Armod znacznie poprawia wydajność symulatora jazdy u pacjentów z SWD. Armod składa się z enancjomeru (-) - R racemicznego modafinilu. Armod jest produkowany przez firmę farmaceutyczną Cephalon Inc. (spółka całkowicie zależna od Teva Pharmaceutical Industries Ltd.) i został zatwierdzony przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków (FDA) w czerwcu 2007 r.

Jak używać Armod- 150?

Użyj Armod zgodnie z zaleceniami lekarza. Dokładne instrukcje dotyczące dawkowania znajdują się na etykiecie leku. Lek Armod należy przyjmować doustnie z posiłkiem lub bez posiłku. Lekarz poinformuje cię, o której porze dnia wziąć Armod. Nie zmieniaj pory dnia bez konsultacji z lekarzem. W przypadku pominięcia dawki Armod, należy ją przyjąć jak najszybciej. Nie należy przyjmować 2 dawek jednocześnie. Istnieją konkretne, jak również ogólne zastosowania leku. Ten można stosować w celu zapobiegania chorobie, leczenia choroby przez pewien okres. Może być również stosowany w leczeniu konkretnego objawu choroby. Używanie leku zależy od formy, jaką przyjmuje pacjent. Może być bardziej użyteczny w postaci zastrzyków lub czasami w postaci tabletek. Lek można stosować w przypadku jednego niepokojącego objawu lub stanu zagrażającego życiu. Zalecana dawka leku Armod dla pacjentów z OBS lub narkolepsją wynosi od 150 mg do 250 mg przyjmowanych doustnie raz dziennie rano jako pojedyncza dawka. U pacjentów z OBS dawki do 250 mg / dobę, podawane jako pojedyncza dawka, były dobrze tolerowane, ale nie ma spójnych dowodów na to, że dawki te zapewniają dodatkowe korzyści poza dawką 150 mg / dobę. Zalecana dawka leku Armod dla pacjentów z SWD wynosi 150 mg przyjmowanych doustnie raz dziennie w pojedynczej dawce około 1 godzinę przed rozpoczęciem zmiany roboczej. U pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności wątroby dawkę produktu Armod należy zmniejszyć. Należy rozważyć zastosowanie niższych dawek i ścisłe monitorowanie u pacjentów w podeszłym wieku. Lek należy przechowywać w temperaturze 20–25 ° C (68–77 ° F).

Czy lek może powodować występowanie efektów ubocznych?

Jak każdy produkt medyczny także Armod- 150 może wywoływać efekty uboczne. Poniżej znajduje się lista możliwych działań niepożądanych, które mogą wystąpić w związku ze wszystkimi składnikami Armod- 150. To nie jest wyczerpująca lista. Te działania niepożądane są możliwe, ale nie zawsze występują. Niektóre działania niepożądane mogą być rzadkie, ale poważne. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli zaobserwujesz którekolwiek z wymienionych niepożądanych objawów, zwłaszcza jeśli będą się utrzymywać:

- ciężka wysypka lub poważne reakcje alergiczne obejmują wysypkę skórną, pokrzywkę, owrzodzenie jamy ustnej lub pęcherze i złuszczanie się skóry, obrzęk twarzy, oczu, warg, języka lub gardła
- problemy z połykaniem, oddychaniem lub chrypką
- gorączka, duszność, obrzęk nóg, zażółcenie skóry lub białek oczu lub ciemne zabarwienie moczu.
- depresja, lęk, słuch, widzenie, odczuwanie lub odczuwanie rzeczy, których nie ma (omamy)
- ekstremalny wzrost aktywności i mówienia (mania)
- agresywne zachowanie, myśli samobójcze
- objawy problemu z sercem, w tym ból w klatce piersiowej, nieprawidłowe bicie serca i problemy z oddychaniem
- jeśli zauważysz inne działania niepożądane niewymienione powyżej, skontaktuj się z lekarzem w celu uzyskania porady lekarskiej.

Kiedy musimy zachować szczególną ostrożność w przyjmowaniu Armod- 150?

Przed rozpoczęciem przyjmowania tego leku należy porozmawiać z lekarzem, jeśli masz:

- uczulenie na którykolwiek z jego składników
- występowała wysypka lub reakcja alergiczna na armodafinil (ARMOD 150 mg) lub modafinil
- masz historię problemów ze zdrowiem psychicznym, w tym psychozą
- masz problemy z sercem lub przechodziłeś zawał serca
- masz wysokie ciśnienie krwi
- masz problemy z wątrobą, lub nerkami.

Ostatnio przeglądane