promocja
 NA POTENCJĘALVITRA 40 
WZÓR Z CMS:


190.00
Ilość
- +

ALVITRA 40

ALVITRA 40

ALVITRA 40- Substancja czynna: WARDENAFIL- 40 mg- działanie ok. 10 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 19 zł 190 zł
2 20 szt. 17 zł 340 zł
3 30 szt. 15 zł 450 zł
4 40 szt. 14 zł 560 zł
5 50 szt. 13 zł 650 zł
10 100 szt. 12 zł 1200 zł

ED to niezdolność do osiągnięcia lub utrzymania erekcji niezbędnej do współżycia. Większość przypadków zaburzeń erekcji jest związanych z zaburzeniami naczyniowymi, neurologicznymi, psychologicznymi lub hormonalnymi; przyczyną mogą być również niektóre leki. Badanie zwykle obejmuje badanie przesiewowe pod kątem potencjalnych przyczyn i pomiar poziomu testosteronu.

Czym są zaburzenia erekcji?

Częstość występowania częściowych lub całkowitych zaburzeń erekcji wynosi więcej niż 50% u mężczyzn w wieku 40–70 lat i wzrasta wraz z wiekiem. W przypadku większości tych mężczyzn leczenie może być skuteczne. Istnieją 2 rodzaje zaburzeń erekcji (ED):
• Pierwotne ED - mężczyzna nigdy nie był w stanie osiągnąć ani utrzymać erekcji
• Wtórne ED - nabyte w późniejszym życiu przez mężczyznę, który wcześniej był w stanie osiągnąć erekcję.

Pierwotne zaburzenia erekcji są rzadkie i prawie zawsze występują z powodu czynników psychologicznych lub klinicznie oczywistych nieprawidłowości anatomicznych. Wtórne zaburzenia erekcji są bardziej powszechne, a > 90% przypadków ma pochodzenie organiczne. Wielu mężczyzn z wtórnym zaburzeniem erekcji rozwija reaktywne zaburzenia psychiczne, które pogarszają to zaburzenie. W każdym przypadku zaburzeń erekcji należy uwzględnić czynniki psychologiczne, pierwotne lub reaktywne. Psychologiczne przyczyny pierwotnych zaburzeń erekcji obejmują poczucie winy, lęk przed bliskością, depresję lub lęk. We wtórnym zaburzeniu erekcji przyczyny mogą być związane z lękiem, stresem lub depresją. Psychogenne zaburzenia erekcji mogą być sytuacyjne, związane z określonym miejscem, czasem lub partnerem. Główne organiczne przyczyny zaburzeń erekcji obejmują:

• Zaburzenia naczyniowe
• Zaburzenia neurologiczne

Zaburzenia te są często wynikiem miażdżycy lub cukrzycy. Najczęstszą przyczyną naczyniową jest miażdżyca tętnic jamistych prącia, często spowodowana paleniem tytoniu i cukrzycą. Miażdżyca i starzenie się powodują zmniejszenie zdolności tętnic do rozszerzania się i rozluźniania mięśni gładkich, co ogranicza ilość krwi, która może wypełnić ciała jamiste prącia. Dysfunkcja okluzji żył pozwala na przeciek żylny, co uniemożliwia utrzymanie erekcji. Przyczyny neurologiczne obejmują udar, poważne napady padaczkowe, stwardnienie rozsiane, neuropatie obwodowe i autonomiczne oraz uszkodzenie rdzenia kręgowego. Neuropatia cukrzycowa i urazy chirurgiczne są również częstymi przyczynami. Powikłania operacji miednicy (np. Radykalna prostatektomia (nawet przy użyciu metod oszczędzających nerwy), radykalna cystektomia, operacja usunięcia raka odbytnicy) to inne częste przyczyny. Czasami przyczyną jest przezcewkowa resekcja gruczołu krokowego. Inne przyczyny to zaburzenia hormonalne, niektóre leki, napromienianie narządów miednicy i nieprawidłowości strukturalne prącia (np. Choroba Peyroniego ). Długotrwały nacisk na krocze (występujący podczas jazdy na rowerze) lub uraz miednicy, lub krocza może powodować ED. Alvitra 40 jest lekiem, który pozwala na skuteczne rozwiązanie tego problemu.

Czym jest Alvitra 40?

Alvitra 40 mg zawiera substancję czynną wardenafil 40 mg, która jest najskuteczniejszym lekarstwem na zaburzenia erekcji. Wardenafil działa szybko, a czas jego działania jest do 2 razy dłuższy niż w przypadku Sildenafilu. Alvitra 10 mg powoduje stosunkowo niewiele skutków ubocznych po zastosowaniu. Te działania niepożądane obejmują bóle głowy, zaczerwienienie twarzy i górnej części ciała oraz katar. W przeciwieństwie do wielu leków przeciw impotencji Alvitra 40 mg nie wpływa negatywnie na wzrok. Ponadto wardenafil mniej oddziałuje z alkoholem i jedzeniem.

Jak działa Alvitra 40?

Kiedy zdrowy mężczyzna doświadcza podniecenia seksualnego, w określonych komórkach penisa zachodzi proces chemiczny z uwolnieniem tlenku azotu. To z kolei stymuluje gromadzenie się enzymu cGMP, dzięki czemu pojawia się możliwość zwiększonego przepływu krwi do prącia. Alvitra 40 Mg działa bardzo podobnie do Levitry - która jest również bogata w Vardenafil. Wardenafil jest znanym rozszerzaczem, który aktywnie rozszerza napięte naczynia krwionośne. Sprawdźmy jego zasadę działania:

• Związek wardenafilu dostaje się do organizmu za pomocą Alvitra 40 Mg.
• Alvitra 40 Mg przedostaje się do układu krążenia i zasysa ciśnienie komórek mięśniowych w ścianach naczyń krwionośnych (ścianach naczyń krwionośnych).
• Gdy mięśnie się rozluźniają, toruje drogę naczyniom krwionośnym do wzdęcia, gdy ma wystarczająco dużo miejsca na rozszerzenie.

Alvitra 40 Mg usuwa wąskie gardło w naczyniach krwionośnych, do tętnic i nerwów prącia dociera więcej krwi niż w stanie ED, aż do osiągnięcia orgazmu i powrotu krwi. Alvitra 40 Mg to uniwersalny lek, który rozszerza również naczynia krwionośne w innych regionach, zmniejszając wpływ nadciśnienia i hipertrofii. Gdy tylko objętość cGMP powróci do pożądanego stanu, komórki mięśniowe piętrzą ścieżkę przepływu krwi w tętnicach płciowych, powodując twardą i trwałą erekcję.

Jak stosować Alvitra 40?

Działania leku rozpoczyna się po 60 minutach od przyjęcia i może być opóźniony do 3 godzin. Dlatego przyjmuj to, co najmniej 1 do 3 godzin przed seksem. Przy prawidłowym podaniu szacowany czas życia leku w organizmie wynosi kilkanaście godzin. Tabletkę należy połknąć, popijając szklanką wody. Możesz go spożyć przed lub po posiłku, ponieważ nie stwarza żadnego zagrożenia w zakresie i szybkości wchłaniania. Istnieje wiele czynników zewnętrznych, które odgrywają kluczową rolę w osiągnięciu erekcji. Jedną z nich jest stabilność w stanie psychicznym. Aby Alvitra 40 Mg wywarła maksymalny wpływ, musisz pozbyć się stresu z umysłu i skupić się na dobrym nastroju dla dobrego libido. Będzie działać tylko wtedy, gdy jesteś stymulowany seksualnie. Większość produktów spożywczych prawie nie ma wpływu na farmakokinetykę Alvitry 40 Mg; jednakże istnieje niewielka zmiana w skuteczności, jeśli jest przyjmowana z określonymi produktami, takimi jak kawa, ser, alkohol itp. Ponadto alkohol i wino zwiększają ryzyko skutków ubocznych. Twoja częstość seksualna odgrywa ogromną rolę w decydowaniu o poziomie dawki. Jeśli lubisz uprawiać seks kilka razy dziennie, najprawdopodobniej wystarczy ci dzienna dawka Alvitra 40 Mg.

Ostatnio przeglądane