promocja
 NA POTENCJĘALVITRA 20 
WZÓR Z CMS:


170.00
Ilość
- +

ALVITRA 20

ALVITRA 20 ALVITRA 20

ALVITRA 20- Substancja czynna: WARDENAFIL- 20 mg- działanie ok. 10 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 szt. 17 zł 170 zł
2 20 szt. 16 zł 320 zł
3 30 szt. 15 zł 450 zł
4 40 szt. 13 zł 520 zł
5 50 szt. 11 zł 550 zł
10 100 szt. 10 zł 1000 zł
15 150 szt. 9 zł 1350 zł

Zaburzenia erekcji to niezdolność mężczyzny do utrzymania erekcji wystarczającej do odbycia pełnego stosunku płciowego. Drugie imię tej patologii to impotencja. Zdolność do erekcji jest kluczem do męskiej pewności siebie. Pogorszenie życia seksualnego prowadzi do zaburzeń psychoneurotycznych, apatii, a nawet depresji. Według statystyk co dziesiąty mężczyzna boryka się z zaburzeniami erekcji.

Skąd się biorą zaburzenia erekcji?

• zdrowie seksualne mężczyzny zależy od wielu warunków. Jest to:
• prawidłowe funkcjonowanie układu hormonalnego;
• zdrowie psychiczne;
• zadowalający stan mikro- i makrokrążenia;
• anatomiczne cechy budowy narządów płciowych;
• zdrowie neurologiczne.

Wpływ negatywnych czynników nieuchronnie wpływa na życie seksualne mężczyzny. Zaburzenia erekcji są wywoływane przez uzależnienie od narkotyków, uzależnienie od alkoholu i psychopatologię. Wśród czynników endokrynologicznych podobna dysfunkcja towarzyszy cukrzycy i niewydolności gonad. Nierzadkie są również nieprawidłowości anatomiczne - występuje choroba Peyroniego, złogi włókniste i zmiany sklerotyczne w ciałach jamistych prącia. W niektórych przypadkach patologie kręgosłupa, polineuropatia i incydenty naczyniowo-mózgowe prowadzą do nieadekwatności seksualnej.

Jednak współczesna praktyka medyczna pokazuje, że przyczyną zaburzeń erekcji jest najczęściej niezadowalający stan naczyń zaopatrujących prącie. „Autorami” tego procesu są zmiany miażdżycowe, nadciśnienie tętnicze i mikroangiopatia cukrzycowa. Dlatego pacjentowi z zaburzeniami erekcji poddaje się kompleksowe badanie w celu zidentyfikowania pierwotnej przyczyny. Zaburzenia erekcji są często wynikiem innych patologii, tj. są to pierwsze objawy rozpoczynającej się poważnej choroby, dlatego należy niezwłocznie skontaktować się z poradnią. Lekarz ustali przyczyny zaburzenia i powie, z którym specjalistą należy się skontaktować, aby raz na zawsze rozwiązać problem. Niepokojącymi oznakami wskazującymi na początkowe stadia dysfunkcji seksualnych u dorosłych mężczyzn są:

• okresowe lub regularne zanikanie erekcji w trakcie stosunku płciowego;
• przedwczesny wytrysk;
• brak orgazmu;
• brak wytrysku;
• brak erekcji pomimo oczywistego podniecenia;
• gwałtowny spadek libido;
• niemożność odbycia stosunku płciowego z partnerem;

Czym jest Alvitra 20?

Chociaż na rynku istnieje wiele „ suplementów”, które mają skutecznie zwalczać zaburzenia erekcji, to Alvitra 20 jest uznawana za najskuteczniejszy z nich. Zawiera substancje czynną Vardenafil. Podczas erekcji prącia penis wypełnia się krwią. Naczynia krwionośne, które zaopatrują penisa w krew rozszerzają się. Dwie duże komory w penisie, zwane ciałami jamistymi, wypełniają się krwią. Gdy krew gromadzi się w penisie, dochodzi do erekcji. Vardenafil należy do klasy leków zwanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Inhibitor PDE5 powstrzymuje PDE5 przed zwężaniem tętnic. Rozluźniając tętnice, poprawia przepływ krwi, gdy mężczyzna jest podniecony seksualnie. Substancja czynna działa na łańcuch reakcji w prąciu podczas podniecenia. Kiedy mężczyzna jest podniecony seksualnie, do jego penisa zostaje uwolniony tlenek azotu, co wyzwala łańcuch reakcji. To powoduje, że enzym cyklaza guanylanowa wytwarza cykliczny monofosforan guanozyny (cGMP). Ten reguluje skurcz i rozszerzenie lub rozszerzenie naczyń krwionośnych, które przenoszą krew do i nz prącia. Reakcja chemiczna powoduje rozszerzenie naczyń zaopatrujących penisa, podczas gdy te usuwające krew z penisa kurczą się. Fosfodiesteraza-5 (PDE5), inny enzym rozkłada lub niszczy cGMP. Po zniszczeniu cGMP naczynia krwionośne wracają do swoich normalnych rozmiarów, skutecznie kończąc erekcję. Vardenafil powstrzymuje PDE5 przed niszczeniem cGMP. W ten sposób pozwala cGMP działać dłużej. Dzięki temu pomaga przedłużyć erekcję.

Jak stosować ten lek?

Pierwsza dawka wynosi zwykle 20 mg. Nie należy przyjmować więcej niż jedną tabletkę w ciągu 24 godzin. 20-mg dawka vardenafilu odpowiada w przybliżeniu 50 mg syldenafilu lub Viagry. Dzieje się tak, ponieważ skład chemiczny vardenafilu różni się od składu chemicznego sildenafilu. Lek przyjmuje się od 25 do 60 minut przed stosunkiem. Efekt utrzymuje się do 5 godzin. Co 24 godziny można używać maksymalnie jednej tabletki. Tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej należy pozostawić do rozpuszczenia na języku przed połknięciem. Nie należy ich popijać żadnym napojem.

Czy występują jakieś efekty uboczne?

Podobnie jak w przypadku innych, podczas stosowania mogą wystąpić niepożądane skutki i interakcje. Jeden na dziesięciu mężczyzn odczuwa ból głowy. Czasami pojawia się:

• zatkany nos lub katar
• niestrawność
• zawroty głowy
• zaczerwienienie

W większości przypadków znikają one w ciągu kilku godzin. Inne potencjalnie poważne objawy to:

• dzwonienie w uszach lub nagła utrata słuchu
• nieregularne tętno
• obrzęk kostek, dłoni lub stóp
• trudności w oddychaniu
• ból w klatce piersiowej

W takim przypadku pacjent powinien zaprzestać stosowania leku. Rzadko może wystąpić reakcja alergiczna. Może to prowadzić do pokrzywki, trudności w oddychaniu oraz obrzęku twarzy, języka i gardła. Może to prowadzić do wstrząsu i może być śmiertelne. Jeśli pojawią się te objawy, należy to traktować jako nagły wypadek medyczny. Bardzo rzadkie działania niepożądane mogą obejmować priapizm, gdy erekcja trwa dłużej niż 4 godziny. Może to spowodować uszkodzenie penisa. Jeśli erekcja trwa zbyt długo, należy zwrócić się o pomoc lekarską. Zaburzenia widzenia mogą wystąpić, gdy ciśnienie krwi w oku spada. Osoba może widzieć niebieskie zabarwienie przedmiotów i może mieć trudności z rozróżnieniem między kolorem zielonym i niebieskim. Bardzo rzadko może dojść do nagłego pogorszenia widzenia w jednym lub obu oczach. Może to wskazywać na chorobę serca, istniejący problem ze wzrokiem, wysoki poziom cholesterolu, cukrzycę lub nadciśnienie. W przypadku nagłej utraty wzroku pacjent powinien przerwać przyjmowanie leku i natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. Problemy ze wzrokiem są najbardziej prawdopodobne u pacjentów z innymi schorzeniami, takimi jak choroba serca lub tętnic wieńcowych, cukrzyca i wysoki poziom cholesterolu. Problemy ze wzrokiem są bardziej prawdopodobne, jeśli dana osoba pali lub jest w wieku powyżej 50 lat.

Ostatnio przeglądane