AKTUALNOŚCI99. Awanfil- opis produktu

Awanfil- opis produktu

Najczęściej pierwsze problemy z erekcją pojawiają się u mężczyzn w wieku czterdziestu i więcej lat. Przez długi czas były to problem bagatelizowany i uznawany za wstydliwy. Współcześnie mamy do dyspozycji, niezwykle skuteczne środki farmakologiczne, które pozwalają rozwiązać problem braku erekcji.

Dlaczego pojawiają się problemy z uzyskaniem erekcji?

Wraz z upływem lat u mężczyzn dochodzi do wielu zmian w organizmie. Fizjologiczne starzenie się organizmu ma wpływ na wiele funkcji życiowych. Jedną z nich jest sfera seksualna. Powodem niekorzystnych zmian jest obniżona produkcja testosteronu, a hormon ten odpowiada między innymi za prawidłowy wzwód. Czasami mamy wręcz do czynienia z męskim odpowiednikiem menopauzy, czyli andropauzą. Ta objawia się nie tylko brakiem erekcji, ale też spadkiem libido, złym samopoczuciem, problemami ze snem i otyłością. Zaburzenia erekcji mogą być też wynikiem stresu, przemęczenia, a nawet oznaczać rozwój choroby. Kłopot z utrzymaniem erekcji mają często ci mężczyźni, którzy chorują na cukrzycę i nadciśnienie. Ostatecznie zaburzenia tego typu wynikać mogą z powodu nadużywania alkoholu oraz stosowania niektórych leków lub przyjmowania sterydów.

Co wtedy począć?

Przede wszystkim musimy zdać sobie sprawę, że nasz organizm po czterdziestce nie jest już tak wydajny i zdrowy jak kiedyś. Musimy zatem bardziej o niego dbać. Zrezygnować z używek, lepiej się odżywiać i postawić na aktywność fizyczną. Nie chodzi tu oczywiście o to, abyśmy nie wychodzili z siłowni, ale kilkunastominutowy bieg codziennie, bardzo nam pomoże. Doraźnie mogą nam pomóc nowoczesne leki jak Awanfil. Ten niezwykle skuteczny środek, został zaprojektowany właśnie dla tych panów, którzy borykają się z umiarkowanymi kłopotami z występowaniem erekcji. Jego działanie jest niezwykle proste. Substancja czynna, która jest głównym składnikiem leku powoduje zwiększenie stężenia cGMP w ciałach jamistych prącia po miejscowym uwolnieniu tlenku azotu na skutek stymulacji seksualnej, a następnie rozkurcz mięśni gładkich i napływ krwi do tkanek prącia. W ten sposób dochodzi do powstania szybkiej, mocnej i co najważniejszej trwałej erekcji. Warunkiem działania leku jest jednak stymulacja seksualna. Bez wystąpienia podniecenia i bodźców seksualnych, lek samoistnie nie zadziała.

Jak przyjmować lek?

Samo stosowanie leku jest bardzo proste. Jedną tabletkę zawierającą sto miligramów substancji czynnej, łykamy na około trzydzieści minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Pierwsze efekty działania leku powinny się pojawić właśnie po trzydziestu minutach. Czas ten może się nieznacznie wydłużyć w zależności od indywidualnych predyspozycji danej osoby. Lek działa od czterech do sześciu godzin. To wystarczający czas, aby w sposób komfortowy odbyć stosunek seksualny. Sam lek przeznaczony jest tylko dla dorosłych mężczyzn w wieku od osiemnastu do sześćdziesięciu pięciu lat. Musimy pamiętać, że nie powinny go przyjmować te osoby, które nie mają problemów z uzyskaniem erekcji. Nie wolno nam też w trakcie stosowania leku spożywać alkoholu, zwłaszcza w większej ilości. Ten skutecznie stępia działanie leku. Musimy też pamiętać, że przyjęcie leku w trakcie posiłku może spowodować opóźnienie początku działania.

Czy są jakieś przeciwwskazania w przyjmowaniu leku?

Ponieważ Awanfil powoduje zmianę ciśnienia, a także wpływa na nasz układ krążenia, to w przypadku jego stosowania występują przeciwwskazania. Przede wszystkim nie wolno nam samodzielnie zwiększać dawki leku. Jeśli uznamy, że Awanfil nie działa, to należy udać się na konsultacje do lekarza specjalisty. Ten może zalecić zwiększenie dawki do dwustu miligramów leku na dobę. Nie powinniśmy też przekraczać zalecanej przez lekarza dawki dobowej leku. Ponadto środek ten nie może być stosowany przez te osoby, które mają nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu, a także, jeśli jednocześnie stosują leki uwalniające tlenek azotu lub azotanów w jakiejkolwiek postaci. Przeciwwskazaniem jest też udar lub zawał serca, jeśli doszło do niego w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Ostatecznie całkowicie z grona użytkujących lek są wyłączni ci mężczyźni, którzy mają niedociśnienie tętnicze w spoczynku lub nadciśnienie tętnicze, ciężkie zaburzenia czynności wątroby, a także czynności nerek.

Ostatnio przeglądane