AKTUALNOŚCI98. MenMag- opis produktu

MenMag- opis produktu

Brak odpowiedniej ilości magnezu w naszym organizmie może doprowadzić do naprawdę poważnych konsekwencji. Pojawia się wtedy dysfunkcja układu nerwowego, kostnego, a także kuleję męska sprawność seksualna.

Skąd biorą się braki magnezu?

Czasami braki magnezu spowodowane są restrykcyjnymi dietami. Do niedoboru magnezu może doprowadzić dieta wybiórcza, ograniczona jedynie do kilku stale przyjmowanych produktów. Czynnikiem, który znacząco zubaża nas organizm w ten wartościowy pierwiastek, jest nadużywanie alkoholu lub pojawianie się chorób ogólnoustrojowych. Są to stany upośledzonego połykania u pacjentów po przebytym udarze, choroby neurologiczne, stany prowadzące do zmniejszonego wchłaniania pierwiastka z jelit, a także alergie pokarmowe. Incydentalnie za niedobór magnezu odpowiadać może biegunka, stosowanie leków przeczyszczających lub wymioty.

Jakie konsekwencje ma niedobór magnezu?

Ze względu na fakt, iż magnez pełni kluczową role w funkcjonowaniu wielu układów i narządów, jego niedobór daje szereg licznych i zróżnicowanych objawów. Najczęstszym objawem niedoboru magnezu ze strony układu sercowo-naczyniowego jest szybkie, czasami niemiarowe bicie serca. Jesteśmy ponadto nadwrażliwi, szybko się denerwujemy i wpadamy w stany histeryczne. W dalszych etapach pojawia się też migotanie przedsionków i rozwój nadciśnienia tętniczego. W przypadku układu nerwowego brak magnezu skutkuje skurczami mięśni, które pojawiają się zarówno w spoczynku, jak i podczas wysiłku. Są one bardzo bolesne, ustępują powoli, często wybudzają ze snu. Pojawia się też uczucie lęku i bezsenność. Ostatecznie musimy się liczyć z nadmiernym wypadaniem włosów, kruchością paznokci i spadającą potencją seksualną.

Jak walczyć z niedoborem magnezu?

Z pewnością pomoże nam dobrze zbilansowana dieta oraz odstawienie wszelkich używek, zwłaszcza alkoholu. Wspomagać się też powinniśmy suplementami, które zawierają dużą ilość skoncentrowanego magnezu. Jednym z nich jest MenMag. To produkt, który cieszy się szczególnym uznaniem ekspertów i może on w bardzo szybkim czasie przywrócić równowagę w naszym organizmie. Jego regularne stosowanie pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi, a także utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu i zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej i energii. Sam suplement zawiera nie tylko magnez. Oprócz niego jest tak także witamina B6. Ma ona olbrzymi wpływ na prawidłowe działanie układu odpornościowego i jest aktywna w metabolizmie białek i glikogenu. Prócz niej w składzie jest też obecny cynk oraz korzeń maca. Oba te składniki wpływają niezwykle pozytywnie na kondycję seksualną mężczyzny. Cynk wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu, a korzeń maca, który jest znany powszechnie z medycyny naturalnej, pomaga w uzyskaniu i utrzymaniu prawidłowej erekcji. Prócz tego każda tabletka MenMag zawiera jeszcze celulozę, sól sodową karboksymetylocelulozy usieciowana, skrobia ryżowa, sole magnezowe kwasów, dwutlenek krzemu oraz chlorowodorek pirydoksyny.

Jak stosować suplement MenMag?

Suplement należy przyjmować raz na dobę w formie tabletki. Najkorzystniej jest to uczynić przed porannym posiłkiem. Tabletkę powinniśmy popić dużą ilością wody i bez konsultacji z lekarzem specjalistą nie wolno nam przekraczać, zalecanej przez producenta dawki. Sam środek nie może być stosowany przez osoby, które są uczulone na jakikolwiek ze składników zawartych w suplemencie, a także niepełnoletnie. Nie powinien być też traktowany jako zamiennik zróżnicowanej diety, ale jako pomoc w radzeniu sobie z niedoborami magnezu w organizmie. Suplement należy przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wystawiać go na działanie słońca, wilgoci i temperatur powyżej dwudziestu pięciu stopni Celsjusza. Zakupić go można w jednej z renomowanych aptek lub sklepach internetowych. Bardzo ważne jest, aby suplement kupować tylko w sprawdzonych sklepach. Środek ten jest bezpieczny dla zdrowia, ale tylko pod warunkiem zgodności zawartości z oryginałem opakowania.

Ostatnio przeglądane