AKTUALNOŚCI97. Priligy- opis produktu

Priligy- opis produktu

Przedwczesny wtrysk kojarzony jest raczej z bardzo młodymi mężczyznami, którzy dopiero rozpoczynają współżycie seksualne. Tymczasem problem ten dotyka coraz częściej mężczyzn po czterdziestym i pięćdziesiątym roku życia.

Skąd się bierze przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk definiowany jest jako wystąpienia w czasie nie dłuższym niż jedna minuta od początku współżycia płciowego. W przypadku młodszych mężczyzn stan ten jest związany z wysokim niepokojem seksualnym. W przypadku starszych mężczyzn może być zmienna wrażliwości receptorów serotoniny w ośrodkowym układzie nerwowym. Nie bez znaczenia pozostają narażenia środowiskowe, takie jak stres i wysokie tempo życia. Przedwczesny wytrysk może też być związany z chorobami, takimi jak cukrzyca, nadczynność tarczycy, miażdżycą naczyń krwionośnych, a także z nadużywaniem alkoholu i narkotyków. Mężczyźni z przedwczesnym wytryskiem posiadają niski poziom satysfakcji płciowej w porównaniu z populacją zdrową i borykają się z wieloma problemami z zakresu pewności siebie.

Jak radzić sobie z przedwczesnym wytryskiem?

W niektórych przypadkach skutecznym rozwiązaniem jest terapia u lekarza seksuologa. Przedwczesny wytrysk może być bowiem warunkowany psychologicznie, a usunięcie problemu wymaga wstępnego zlikwidowania barier psychicznych. W innych przypadkach skutecznym środkiem okazuje się farmakologia. Jednym z najlepszych dostępnych na rynku leków jest tutaj Priligy. Zawiera on dapoksetynę, która hamuje neuronalny wychwyt zwrotny serotoniny oraz nasila jej działania na receptory presynaptyczne, oraz postsynaptyczne układu współczulnego, dzięki czemu przyjmujący ją pacjent potrzebuje do ejakulacji więcej stymulacji seksualnej. Stosowanie tego środka, pozwala nam na wydłużenie stosunku seksualnego nawet trzykrotnie.

Jak stosować lek Priligy?

Leku nie wolno nam stosować bez wyraźnego polecenia lekarza. W zależności od jego zaleceń raz dziennie przyjmujemy trzydzieści lub sześćdziesiąt miligramów leku. Sam środek stosujemy około trzech godzin przed planowanym podjęciem aktywności seksualnej. Musimy też pamiętać, aby tabletkę popić co najmniej jedną szklanką wody. Lek ten bowiem powoduje odwodnienie i niepopijanie leku, może skończyć się zasłabnięciem.

Czy każdy może przyjmować lek?

Niestety jak w przypadku każdego środka farmakologicznego i tutaj występują pewne obostrzenia. Przede wszystkim leku nie wolno przyjmować w połączeniu z innymi lekami, mającymi podobne działanie. Nie należy też stosować równoległe żadnych suplementów diety. Mężczyźni, którzy są uczuleni na jakikolwiek składnik leku, nie mogą go stosować. Podobnie jak panowie cierpiący na niewydolność serca lub niemiarowy rytm pracy serca. Przeciwwskazania, które wymagają przynajmniej konsultacji medycznej to umiarkowana lub ciężka choroba wątroby, padaczka, zaburzenia krzepliwości krwi, zaburzenia pracy nerek oraz zaburzenie erekcji. Leku nie wolno stosować też, jeżeli nie dawniej niż czternaści dni wcześniej przyjęliśmy leki zwane inhibitorami monoaminooksydazy, tiorydazynę antybiotyk linezolid, tryptofan, tramadol oraz leki przeciwmigrenowe.

Ostatecznie lek nie może być przyjmowany przez osoby niepełnoletnie oraz te, które przekroczyły sześćdziesiąty piąty rok życia. Nie wolno w trakcie zażywania leku pić alkoholu pod żadną postacią i w jakiekolwiek ilości. Może to spowodować zawroty głowy, senność, a nawet omdlenia. Przy przyjmowaniu leku należy też powstrzymać się przed prowadzeniem pojazdów mechanicznych, a przynajmniej zachować wszelkie środki ostrożności, szczególnie na początku stosowania leku. Sam środek może wywoływać niepożądane skutki uboczne takie jak: bóle i zawroty głowy, mdłości, biegunka lub zaparcia, wzdęcia, wymioty, niestrawność, rozdrażnienie, pobudzenie oraz uczucie niepokoju, szum w uszach, trudności z koncentracją, drętwienie lub mrowienie kończyn oraz innych części ciała, nieżyt lub niedrożność nosa. Jeśli objawy te występują zbyt często, to należy natychmiast zaprzestać przyjmowania leku i skonsultować się z lekarzem specjalistą.

Ostatnio przeglądane