AKTUALNOŚCI96. Femin Plus- opis produktu

Femin Plus- opis produktu

Popęd seksualny u kobiet zazwyczaj bywa przez nie same, jak i przez ich partnerów lekceważony. Ewentualne kłopoty z popędem, zrzucane są na karby przepracowania, stresu lub ogólnego zmęczenia organizmu. Większość pań przyjmuje to jako coś naturalnego i często zarzuca aktywność seksualną. Tymczasem możemy w bardzo prosty samodzielnie sobie pomóc.

Skąd się biorą problemy z potencją u kobiet?

Popęd seksualny u kobiet może być redukowany przez te same czynniki, które działają negatywnie w przypadku mężczyzn. Popęd może wyraźnie obniżać nieujawniona i nieleczona cukrzyca, depresja, czy choroby tarczycy. Warto też, kiedy widzimy, że jest coś nie tak z naszą kondycją seksualną, skontrolować hormony. Powodem oziębłości bywa źle dobrana pigułka antykoncepcyjna, środki stosowane w leczeniu nadciśnienia, czy leki przeciwdepresyjne. Może to też być efekt złego odżywiania się, nadużywania alkoholu lub wynik palenia papierosów. Z kolei u pań, które zbliżają się czterdziestego roku życia, wyraźnie spada produkcja estrogenów. Efektem tego jest na przykład sucha pochwa, mniej wrażliwa łechtaczka, problemy z osiąganiem orgazmu.

Jak sobie radzić z tym problemem?

Oczywiście przede wszystkim musimy wyeliminować czynniki, które sprawiają, że nasz popęd seksualny jest niski. Zarzucić alkohol i inne używki, a także dostosować dietę do zdrowego trybu życia. Nie zaszkodzi nam niewielka aktywność fizyczna, a także dłuższe wysypianie się. W dłuższej perspektywie powinniśmy odczuć polepszenie nastroju oraz zwiększenie popędu seksualnego. Jednocześnie możemy wspomóc się za pomocą suplementu. Takim jest Femin Plus. Ten nie tylko wspomaga naszą kondycję seksualną i sprawia, że uprawianie seksu jest o niebo przyjemniejsze, a bodźce odczuwamy bardziej intensywnie, ale też eliminuje te czynniki, które powodują zmniejszenie kobiecej potencji. Chodzi tu przede wszystkim o zaburzenia hormonalne, niedobory żywieniowe, przemęczenie, chroniczny stres, złe samopoczucie.

Jaki skład ma suplement?

Skład suplementu został tak dobrany, aby wszystkie składniki wpływając na siebie, maksymalizowały efekty swojego działania. Sam skład jest całkowicie naturalny, co oznacza, że nie powoduje żadnych niepożądanych efektów ubocznych i jest w pełni bezpieczny dla zdrowia i życia. Zastosowanie znalazła tu choćby kozieradka pospolita, która jest znanym afrodyzjakiem, a dodatkowo reguluje poziom cukru we krwi, zmniejsza stany zapalne i bardzo korzystnie wpływa na kondycję skóry. L-arginina jest zaś odpowiedzialna za lepsze ukrwienie, a także nawilżenie pochwy, co znacznie zwiększa komfort i przyjemność współżycia. Z kolei ekstrakt z liści Damiany pozytywnie oddziałuje na układ nerwowy. W składzie odnajdziemy też ekstrakt z kakaowca, korzenia lukrecji gładkiej, korzenia maca czy miłorzębu dwuklapowego. Większość z nich jest znana ze swojego pozytywnego wpływu na kondycję seksualną. Suplement zaś połączył je wszystkie w jeden potężny ładunek relaksującej energii.

Czy Femin Plus mogą przyjmować wszystkie panie?

Femin Plus posiada niewiele obostrzeń, bo jak wspomnieliśmy, składa się wyłącznie ze składników naturalnych. Przeciwwskazaniem jest ewentualne uczulenie użytkowniczki na którykolwiek ze składników znajdujących się w suplemencie. Jeśli któraś pań obawia się, że któryś ze składników może je uczulać, powinna udać się przed stosowaniem suplementu, na konsultacje z lekarzem. Sam Femin Plus był testowany przez reprezentatywną grupę osób, które nie stwierdziły żadnego dyskomfortu związanego z jego stosowaniem. Przyjmowanie suplementu jest zaś niezwykle proste. Wystarczy połknąć dwie kapsułki na około pół godziny przed posiłkiem. Całość powinnyśmy popić dużą szklanką wody. Nie należy też przekraczać jednorazowej dawki dobowej, które jest zalecana przez producenta. Efekty stosowania suplementu, będą już widoczne po około tygodniu od zażycia pierwszych tabletek. Należy jedynie pamiętać, aby w trakcie stosowania środka, nie pić alkoholu w żadnej postaci i w żadnej ilości. Ten bowiem sprawia, że siła działania suplementu jest dużo mniejsza.

Ostatnio przeglądane