AKTUALNOŚCI92. Doppelherz Aktiv- opis produktu

Doppelherz Aktiv-  opis produktu

Wedle ostrożnych statystyk nawet czterdzieści procent mężczyzn po czterdziestym roku życia ma zaburzenia erekcji. Jednocześnie tylko u co dziesiątego z nich, zaburzenia te są stałe i wymagają specjalistycznego leczenia.

Dlaczego mamy problemy z erekcją?

Praktycznie każdy mężczyzna ma czasami trudności z uzyskaniem lub utrzymaniem wzwodu. Jednak szesnaście procent wszystkich mężczyzn na świecie ma takie kłopoty stale lub bardzo często. Samo zaburzenia erekcji to tak zwana uporczywa niezdolność do osiągnięcia lub utrzymania wzwodu członka w stopniu wystarczającym do odbycia stosunku płciowego. Na samo zaburzenia erekcji składa się wiele czynników. Mogą to być choroby przewlekłe lub kwestie psychologiczne takie jak stres, brak snu, niska samoocena. Fatalnie na kondycję seksualną wpływa niezdrowy styl życia. Nadwaga, przepracowanie i brak snu, to kolejne czynniki zaburzające erekcje.

Jak radzić sobie z tym problemem?

Na dłuższą metę musimy wyeliminować wszelkie czynniki, które obniżają naszą sprawność seksualną, Oznacza to po prostu lepsze odżywianie się, rezygnację z używek oraz unikanie sytuacji, które powodują stres i lepsze wysypianie się. Poprawa ogólnego stanu zdrowia w perspektywie czasowej wpłynie pozytywnie na naszą kondycję seksualną. Możemy jednak przyśpieszyć ten proces regeneracji, iż zastosować suplement taki jak Doppelherz Aktiv. Wpływa on korzystnie na mechanizmy fizjologiczne umożliwiające erekcję oraz zwiększa nasz popęd płciowy.

Co zawiera Doppelherz Aktiv?

Głównym składnikiem suplementu jest korzeń maca. Ma on ogromny wpływ na naszą kondycję seksualną i nie tylko. Ma właściwości podtrzymywania optymalnej wydolności psychofizycznej organizmu, która odgrywa ważną rolę w męskiej sprawności seksualnej. Jest także bardzo bogatym źródłem L-argininy, fitosteroli, katechin, bioflawonoidów i tanin. Związki te mają bardzo pozytywny wpływ na procesy pobudzenia nerwowego. Ich obecność w organizmie powoduję zwiększenie ogólnej wydolności tegoż i wpływa na wzmocnienie erekcji, usuwa stres, zmęczenie i zwiększa libido. Obok korzenia Maca znajdziemy też wyciąg z Gotu cola. Jego zadaniem jest poprawienie krążenia obwodowego, co sprawi, że narządy płciowe są lepiej ukrwione, a tym samym łatwiej nam osiągnąć i utrzymać stabilną i długą erekcję. Z kolei cynk wspomaga funkcjonowanie męskiego układu rozrodczego i jest obecny w produkcji testosteronu. Selen zaś bardzo korzystnie wpływa na produkcję plemników. Ostatecznie w składzie jest też glicerol, substancja przeciwzbrylająca: wosk pszczeli biały, kofeina, emulgator: lecytyna sojowa, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitol, D-alfa-tokoferol (witamina E), barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza, selenian (IV) sodu (Se).

Jak stosować Doppelherz Aktiv i czy jest bezpieczny?

Suplement składa się tylko i wyłącznie z naturalnych składników i nie zawiera żadnych dodatków chemicznych. Jest zatem w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia i życia. Należy jednak pamiętać, aby nie przekraczać zalecanej przez producenta dobowej dawki suplementu. Stosujemy zatem tylko jedną kapsułkę dziennie, którą popijamy dużą ilością wody. Najkorzystniej jest zastosować suplement na kilka godzin przed planowanym stosunkiem seksualnym. Produkt można przyjmować bez przerwy przez dwa miesiące, Po tym czasie należy zaplanować sobie minimum dwutygodniową przerwę. Pierwsze efekty pojawią się zaś w ciągu miesiąca. Zanikną problemy z potencją, sam stosunek seksualny stanie się dla nas bardziej radosnym przeżyciem, a bodźce będą bardziej odczuwalne. Poprawi się także jakość wytrysków i znikną problemy z przedwczesnym wytryskiem. Będziemy też mieli większą ochotę na współżycie, a nasz organizm stanie się dużo bardziej wydajny i wytrzymały. W trakcie przyjmowania suplementu powinniśmy cały czas starać się prowadzić zdrowy tryb życia. Tylko polaczenie tych dwóch aktywności w postaci przyjmowania preparatu oraz pracy nad swoją kondycją, może przynieść nam zadowalające rezultaty. Należy też pamiętać, że suplement nie może być stosowany u osób niepełnoletnich, a także tych, którzy nie wykazują problemów z uzyskaniem erekcji.

Ostatnio przeglądane