AKTUALNOŚCI91. Erotic dla mężczyzn GORVITA- opis produktu

Erotic dla mężczyzn GORVITA- opis produktu

Wedle ogólnie przyjętej definicji zaburzenia erekcji to niezdolność do osiągnięcia lub utrzymania erekcji, niezbędnej do odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Z problemem tym zmaga się tylko w Polsce około półtora miliona mężczyzn.

Skąd się biorą zaburzenia erekcji?

Przyczyn zaburzeń erekcji może być bardzo wiele. W niektórych, na szczęście rzadkich przypadkach powodem jest choroba organizmu. Największy wpływ na potencje ma cukrzyca, miażdżyca, niewydolność nerek oraz stwardnienie rozsiane. Jednak najczęściej kłopoty z potencją wynikają ze zmian hormonalnych, które są efektem wieku. Wraz z upływem lat spada poziom testosteronu, który ma duży wpływ na męskie zachowanie seksualne. Niepełny wzwód może być konsekwencją jego niedoboru. Często powodem, dla którego nie możemy osiągnąć erekcji, jest niewydolność krążenia, która jest spowodowana niezdrowym trybem życia. Aby osiągnąć wzwód, penis potrzebuje dwadzieścia razy więcej krwi niż wtedy, kiedy jest w spoczynku. Ostatecznie wpływ na erekcję w sensie negatywnym ma też palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, przewlekły stres, niewłaściwie odżywianie się, przepracowanie lub stosowanie leków w leczeniu nadciśnienia czy depresji. Do tych najbardziej wpływających na erekcje zalicza się diuretyki tiazydowe, alfa-blokery oraz beta-blokery.

Co powinniśmy zrobić, żeby pozbyć się tych kłopotów?

Przede wszystkim musimy się skupić na eliminacji tych czynników, które sprawiają, że nasza kondycja seksualna maleje. Powinniśmy zdrowiej się odżywiać, a także starać się unikać sytuacji stresowych i depresyjnych. Nie zaszkodzi nam nawet niewielka aktywności fizyczna. Nie oznacza to, że musimy od razu udać się na siłownię. Mówimy tu o krótkich przebieżkach lub kilkunastominutowym spacerze. Aby wspomóc nas organizm, warto zastosować suplement taki jak Erotic.

Co zawiera Erotic i jak działa?

Erotic to kompozycja dziesięciu ekstraktów ziołowych, które wspomagają naszą aktywność seksualną. Zostały one tak dobrane, aby wzajemnie stymulować swoje działanie. Wszystkie zioła, które znajdziemy w Erotic znane są od wielu lat ze swoich właściwości i pozytywnego wpływu na męską potencję. Stosowane były już od dawna w medycynie dalekowschodniej oraz naturalnej. Sam suplement nie tylko wspomaga produkcje testosteronu, sprawia, że wytryski nasze są obfitsze i zwiększa wrażliwość seksualną, ale też powoduję, że narządy płciowe rozszerzają się i pozwalają na wpłynięcie do prącia większej ilości krwi. Dzięki temu możemy uzyskać lepszą i silniejszą erekcję niż kiedykolwiek. Dodatkowo preparat zawiera również wyciągi ziołowe działające relaksująco i antystresowo. W samym składzie znajdziemy natomiast: Sproszkowany korzeń lubczyku, sproszkowany liść Damiana, sproszkowane ziele cząbru, sproszkowany liść rozmarynu, sproszkowane ziele pokrzywy, sproszkowane nasiona lnu, sproszkowana kora cynamonu, sproszkowany kwiat hibiskusa, sproszkowany liść poziomki, sproszkowany korzeń żeń-szenia, żelatyna.

Jak stosować Erotic?

Przyjmowanie suplementu jest niezwykle proste, wystarczy połknąć jedną tabletkę na dobę, najlepiej przed śniadaniem i popić ją dużą ilością wody. Dawki zalecanej przez producenta nie należy przekraczać, a jeśli chcę się to uczynić, to należy wcześniej skonsultować ten fakt z lekarzem lub farmaceutą. W trakcie stosowania suplementu powinniśmy też unikać spożywania alkoholu oraz narkotyków. Nie mogą przyjmować suplementu te osoby, które są uczulone na którykolwiek ze składników znajdujących się w Erotic oraz panowie, w przypadku których aktywność seksualna nie jest wskazana, ze względu na chorobę sercowo – naczyniową. Sam produkt można stosować bez przerwy przez trzy tygodnie. Po tym czasie musimy przerwać przyjmowanie suplementu na około cztery tygodnie. Produkt chrońmy przed słońcem i nie wystawiajmy na działanie temperatury wyższej niż dwadzieścia pięć stopni. Pierwsze efekty działania Erotic zaobserwujemy u siebie po około siedmiu dniach. Okres ten może się wydłużyć ze względu na indywidualne predyspozycje organizmu.

Ostatnio przeglądane