AKTUALNOŚCI90. Viveron- opis produktu

Viveron- opis produktu

Sprawność seksualna i ogólna dobra kondycja wpływają pozytywnie na wszystkie aspekty życia, podnoszą pewność siebie, poprawiają relacje, a nawet wydajność w pracy. Tymczasem zanieczyszczenie środowiska naturalnego oraz niska higiena codziennego życia wpływają negatywnie na kondycję i męską siłę, a co za tym idzie mogą doprowadzić nie tylko do spadku libido, ale także poważniejszych zaburzeń erekcji. Szczególnie zły wpływ na męskie libido wywierają: nadużywanie alkoholu i innych używek oraz palenie papierosów. Poza tym bardzo źle na ogólną kondycję, a co za tym idzie także sprawność seksualną, wpływa źle zbilansowana, zbyt obfita, zbyt tłusta i oparta na niewartościowych, wysoko przetworzonych produktach dieta. Równie destrukcyjny wpływ ma nieumiejętność prawidłowego, efektywnego wypoczynku, niedobory snu oraz stres i nieumiejętność radzenia sobie z nim. Stres, przepracowanie i zmęczenie powoduje, że problemy z libido i erekcją dotykają coraz większej liczby, coraz młodszych mężczyzn i stają się wręcz plaga naszych czasów. Nie bez znaczenia ma także unikanie aktywności fizycznej. Żeby odwrócić te procesy i przywrócić sprawność seksualną zmiany w naszym życiu i diecie są absolutnie konieczne. Jednak mogą nie wystarczyć, by sprawność przywrócić efektywnie i szybko dlatego w drodze do odzyskania męskiej siły należy też wspomóc swój organizm odpowiednią suplementacją. Jednym z polecanych, łączących w sobie niezwykłą skuteczność z absolutnym bezpieczeństwem stosowania preparatów jest suplement diety Viveron.

Dla kogo przeznaczony jest preparat Viveron? A kto nie powinien go stosować

Preparat Viveron przeznaczony jest dla dorosłych mężczyzn, którzy potrzebują wsparcia, by wywołać i wzmocnić erekcję, podnieść libido, a co za tym idzie poprawić sprawność seksualną. Viveron tak jak inne suplementy diety nie zastąpi pełnowartościowej diety, może tylko wspomóc pozytywne procesy wywołane podniesieniem ogólnej higieny życia. Preparat wzmacnia i przyspiesza proces przywracania męskiej sprawności oraz wpływa wyjątkowo pozytywnie na ogólny poziom energii i kondycję, co przekłada się zarówno na zwiększenie libido, jak i większą wytrzymałość podczas stosunku. Z uwagi na obecność w składzie buzdryganka naziemnego oraz żeń-szenia nie mogą stosować go osoby poniżej osiemnastego roku życia, kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Preparatu nie należy stosować także wówczas, gdy wykazujemy nadwrażliwość lub uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie wolno przekraczać zalecanych dawek dziennych (1-2 kapsułki).

Skład i działanie preparatu Viveron

Suplement diety Viveron łączy w sobie skuteczność z absolutnym bezpieczeństwem stosowania. Zawdzięcza to swojemu starannie opracowanemu składowi opartemu na znanych, sprawdzonych i skutecznych naturalnych substancjach.

Na największą uwagę w składzie zasługują:

- buzdyganek naziemny: reguluje gospodarkę hormonalną organizmu i pobudza wydzielanie testosteronu, ale równocześnie wzmacnia witalność organizmu, wspomaga budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej,,zmniejsza przerost prostaty. Buzdyganek jest uważany za zioło podnoszące libido i zdolności seksualne mężczyzny. Spowalnia andropauzę.
- żeń-szeń : podnosi libido zarówno mężczyzn, jak i kobiet, a także pomaga w zaburzeniach erekcji. Zawarte w żeń-szeniu ginsenozydy zwiększają uwalnianie w organizmie tlenku azotu, który wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych, powodując zwiększony napływ krwi do penisa.
- wyciąg z owsa: wpływa pozytywnie na równowagę hormonalną
- wyciąg z maca: pomaga zachować naturalną aktywność seksualną, energię i płodność.
- cynk: wpływapozytywnie na płodność oraz na prawidłowy poziom męskiego hormonu testosteronu
- kwas pantotenowy: przyczynia się do prawidłowej syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, do których należy testosteron, przyczynia się także do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
-witamina B6 i B12: przyczynia się także do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
Dzięki takiej kompozycji składników preparat Viveron efektywnie wzmacnia siły witalne, dodaje energii, poprawia ogólna kondycję i w połączeniu z odpowiednią dietą, aktywnością fizyczną i unikaniem czynników zagrażających (alkohol, papierosy, stres) wydajnie podnosi poziom libido i przywraca naturalne funkcje seksualne, wspierając także płodność.                                                           https://goo.gl/5C1fNv

Ostatnio przeglądane