AKTUALNOŚCI89. Sildenafil Teva- opis produktu

Sildenafil Teva- opis produktu

Problemy z potencją dotykają coraz większej ilości mężczyzn i stan ten zaczęto już określać mianem choroby cywilizacyjnej. Stąd zwiększone zainteresowanie wszelkich koncernów medycznych, które przez ostatnie dwadzieścia lat pracowały nad stworzeniem skutecznych leków walczących ze skutkami obniżonej potencji. Efektem ich pracy jest właśnie Slidenafil Teva.

Skąd się biorą problemy z potencją?

Problemy z potencją pojawiają się najczęściej po czterdziestym roku życia i są związane ze starzeniem się organizmu oraz występowaniem czynników, które mają negatywny wpływ na naszą kondycję seksualną. Chodzi tu głównie o stres, siedzący tryb życia, przepracowanie, otyłość, nadużywanie alkoholu, palenie papierosów oraz stosowanie niewłaściwej diety. Obniżona potencja charakteryzuje się niemożnością osiągnięcia stanu erekcji lub utrzymania jej na tyle długo, aby możliwe stało się odbycie prawidłowego stosunku seksualnego. Konsekwencją takiego stanu rzeczy jest frustracja, spadek poczucia własnej wartości, rozluźnienie więzi między małżonkami, a ostatecznie zaniechanie współżycia.

Jak może nam pomóc Sildenafil Teva?

Sildenafil Teva to nowoczesny i skuteczny lek, który pozwala nam odbudować kondycję seksualną i przywraca możliwość uzyskania erekcji pod wpływem podniecenia seksualnego. Sam lek działa na bazie substancji czynnej, jaką jest slidenafil. Wywołuje ona szereg przemian chemicznych, które prowadzą do rozkurczu mięśni gładkich w ciałach jamistych. W efekcie ciała jamiste wypełniają się krwią i dochodzi do erekcji. Działanie sildenafilu polega na blokowaniu enzymu, fosfodiesterazy typu 5, który odpowiada za rozkład c-GMP. Prowadzi to do pośredniego zwiększenia stężenia tego związku w ciałach jamistych. Zwiększa się zatem wpływ tlenku azotu na ich mięśniówkę gładką. Jednocześnie slidenafil rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu więcej krwi może napłynąć do penisa oraz czasowo obniża ciśnienie, co sprawia, że erekcja jest dłuższa i stabilniejsza.

Jak przyjmować lek Sildenafil Teva?

Lek należy przyjmować na sześćdziesiąt minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Nie powinniśmy go zażywać wraz z alkoholem, który powoduje, że siła leku jest mniejsza i może on nie dawać spodziewanych rezultatów. Nie powinniśmy też bez konsultacji z lekarzem podwyższać dawki leki. Przyjmujemy jedną tabletkę z pięćdziesięcioma miligramami substancji czynnej i musimy pamiętać, że jest to dawka dobowa. Po upływie trzydziestu do sześćdziesięciu minut pojawią się objawy działania leku w postaci erekcji. Jednak aby ta nastąpiła, muszą pojawić się bodźce seksualne i stan podniecenia.

Czy istnieją przeciwwskazania w stosowaniu leku Sildenafil Teva?

Leku nie wolno zażywać, jeśli pacjent jest uczulony na którykolwiek składnik preparatu. Także te osoby, które są równolegle leczone preparatami uwalniającymi tlenek azotu oraz azotanami nie mogą stosować Sildenafil Teva. Przeciwwskazania dotyczą także osób, u których występują ciężkie choroby układu sercowo – naczyniowego, dławica piersiowa, niewydolność serca i które nie powinny podejmować aktywności seksualnej. Zakaz dotyczy też panów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, niezależnie od przyczyny, cierpią na ciężką niewydolność wątroby, zmagają się z niedociśnieniem, przebyli ostatnio udar lub zawał serca i ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki.

W niektórych przypadkach przyjmowanie leku jest niewskazane lub też możliwie jedynie po konsultacji z lekarzem specjalistą. Chodzi tu na przykład o osoby z utrudnieniem odpływu krwi z lewej komory serca oraz z rzadkim zespołem atrofii wielonarządowej, charakteryzującym się silnym zaburzeniem kontroli ciśnienia tętniczego krwi przez autonomiczny układ nerwowy. Ostrożność muszą zachować osoby, które są szczególnie narażone na zawał mięśnia sercowego, niestabilną dławicę piersiową, niemiarowość komorową, krwotok mózgowo-naczyniowy lub mają anatomiczne deformacje prącia takie jak zagięcie, zwłóknienie ciał jamistych, choroba Peyroniego.

Ostatnio przeglądane