AKTUALNOŚCI88. Sildenafil SymPhar- opis produktu

Sildenafil SymPhar- opis produktu

Szacuje się, że nawet trzy miliony dorosłych polaków, którzy przekroczyli czterdziesty rok życia, może cierpieć z powodu przejściowych kłopotów z potencją. Na szczęście na rynku pojawił się lek, który skutecznie pozwala uporać nam się z tym problemem.

Dlaczego pojawiają się problemy z uzyskaniem erekcji?

Problemy z uzyskaniem erekcji pojawiają się najczęściej po osiągnięciu czterdziestego lub pięćdziesiątego roku życia i są związane ze starzeniem się organizmu. Oprócz wieku, wielu z nas codziennie, samodzielnie powoduje u siebie spadek kondycji seksualnej za pośrednictwem źle zbilansowanej diety czy też stosując zbyt często używki. Negatywny wpływ na potencje ma także stres, przepracowanie, otyłość, zmęczenie, brak wypoczynku oraz otyłość. Sam brak możliwości uzyskania erekcji powoduje spadek poczucia własnej wartości, zniechęcenie, pojawianie się uczucia wstydu, a w konsekwencji niepodejmowanie prób współżycia seksualnego i rozpad więzi w związku.

Jak możemy sobie z tym radzić?

Przede wszystkim musimy wyeliminować te czynniki, które negatywnie wpływają na naszą kondycję seksualną. Jeżeli to uczynimy, nasz organizm zacznie się powoli regenerować i po pewnym czasie wrócimy do dawnej kondycji seksualnej. Jeśli jednak potrzebujemy pomocy natychmiast to doskonałym rozwiązaniem będzie Sildenafil SymPhar. To lek, który zawiera znaną z Viagry substancję zwaną sildenafil. Związek ten aktywuje się przy seksualnym pobudzeniu i sprawia, że zwiększa się ilość krwi dopływającej do prącia. W efekcie pojawia się stabilna i mocna erekcja. Lek wspomaga tlenek azotu, który uwalniany jest w ciałach jamistych penisa, a jego działanie powoduje szereg przemian chemicznych, które powodują rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych. W efekcie dochodzi zatem do wypełnienia ich krwią, co zapewnia natychmiastową i trwałą erekcję. Samo działanie sildenafilu polega na blokowaniu enzymu, który odpowiada za rozkład c-GMP. Dzięki temu zwiększa się stężenia tego związku w ciałach jamistych.

Jak przyjmować lek?

Lek nie powinien być przyjmowany przez osoby zdrowe. Mogą go stosować tylko te osoby, które mają umiarkowane problemy z uzyskaniem erekcji. Leku nie powinny przyjmować osoby zdrowe, kobiety oraz mężczyźni niepełnoletni. Sam lek należy zażyć na około sześćdziesiąt minut przed planowanym stosunkiem płciowym. Pierwsze efekty działania środka zaczniemy odczuwać po około trzydziestu minutach. W niektórych przypadkach efekty mogą pojawić się nawet godzinę po zażyciu środka. Zależy to wszystko od indywidualnych predyspozycji. Stan erekcji utrzymywać się może nawet przez kilka godzin, ale do jej uzyskania niezbędne są bodźce i podniecenie seksualne.

Czy są jakieś przeciwwskazania w przyjmowaniu leku?

Lek nie może być przyjmowany przez te osoby, które mają uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu. Nie powinny go też stosować te osoby, u których aktywność seksualna nie jest wskazana, czyli osoby z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca. Przeciwwskazaniem jest także ciężka niewydolność wątroby, niedociśnienie, a także niedawno przebyty udar lub zawał. Ostatecznie lek nie powinien być stosowany przez osoby, które mają stwierdzone dziedziczne zmiany degeneracyjne siatkówki. W przypadku tych panów, u których istnieje ryzyko wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych, lek może być przyjmowany tylko po konsultacji z lekarzem specjalistą. W innym przypadku produkt może wywołać poważne działania niepożądane, takie jak zawał mięśnia sercowego, niestabilna dławica piersiowa, nagła śmierć sercowa, niemiarowość komorowa, krwotok mózgowo-naczyniowy, przemijający napad niedokrwienny, nadciśnienie czy niedociśnienie. Należy też pamiętać, że lek nie powinien być przyjmowany wraz z alkoholem. Ten bowiem może spowodować wystąpienie niepożądanych efektów ubocznych lub też sprawić, że sam lek nie zadziała, tak jak powinien. Niewskazane jest też przyjmowanie leku z obfitym tłustym posiłkiem, który także może obniżyć skuteczność środka.

Ostatnio przeglądane